Feedback Misiunea unei tomate

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 15 Mai 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 22 Mai 2019.
  1. Îmi place

    53,7%
  2. Mi-e indiferent

    6,7%
  3. Nu-mi place

    39,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Drop foarte slab ( petalele ofilite ) si nu am reusit sa iau adapostul de tomate. nu sunt chiar incepatoare ( am nivelul 212 ) insa faptul ca au fost in paralel atatea eventuri, ore diferite de terminare, zile diferite de incepere m-au bulversat. Nu mai stiam unde sa intru , la ce ora si ce trebuie sa fac. Poate se incearca altadata sa se mearga cu un singur event sau cel mult doua in paralel. Este obositor si lipsit de satisfatie atunci cand muncesti cateva zile si la final ai un esec. Vot negativ.
     
    georg2503, klemmen, donnadmn și alți 14 apreciază asta.
  2. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Am reusit sa iau adapostul cu putin timp inainte de incheierea eventului, si numai datorita fermierilor care au aplicat proverbul "Prietenul la nevoie se cunoaste" si carora le multumesc acum. Mi-am schimbat votul pozitiv in unul "indiferent" numai din respect pentru acestia. Altfel, as fi votat negativ pentru rata foarte scazuta a dropului si suprapunerea obositoare a eventurilor.
     
  3. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Evident ca am uitat ca se termina la ora 13, nu 15 :cry::cry:
    Dar oricum nu cred ca reuseam sa adun restul de petale ofilite ca sa iau upgrade-ul pt casuta si restul...
    Felicitari celor care s-au descurcat mai bine si au terminat.
    Spor mai departe!
     
  4. tchupy

    tchupy Analist forum

    Acesta a fost un event mai lejer doar pentru cei cu ambele terenuri libere. "Floarea de amurg" a dat constant 85-95 drop la o recoltare de pe cele doaua terenuri.
     
    donnadmn, georg2503, MicuNicu și alți 5 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.