Feedback Misterul ierburilor 3

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 12 Iun 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 19 Iun 2019.
  1. Îmi place

    65,3%
  2. Mi-e indiferent

    5,7%
  3. Nu-mi place

    29,0%
  1. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna ziua. Am terminat si eu pe dreapta, in stanga de abia 76, am iesit la piata cu diferenta. Eventul trecut (misterul ierburilor 2) am mers mai bine, cred ca mi-a lipsit sansa de data asta, si nici nu am fost foarte atent. Spor sau felicitari participantilor. O duminica frumoasa va doresc. Si apropo, se activeaza automat bonusurile de la nivelul 60 in sus, nu merg stocate.
     
    -katnik-, roliana57, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  2. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    64 de sere jucate, si inca 11 asteapta pentru mai tarziu. Cu toate bonusurile primite recompensa si cu cateva bonusuri de la roata( +100% recolta pentru 24 de ore, si vreo 3 de +1 planta pentru 6 ore, plus chutney si compostul lui suzi, ajung la 24 de plante pe parcela. Sunt multumit. Insa, am oferte la piata, care din nefericire nu se vand, pentru ca tot timpul alti jucatori adauga oferte sub pretul pietei.. Sa vad cum merge piata pana diseara, daca nu, o sa donez plantele pentru misiune. Imi propusesem sa nu donez in partea dreapta. Mai astept pana diseara.
    Bafta tuturor si spor la treburi!
     
    t_ina_e, -katnik-, -iulia1992- și alți 9 apreciază asta.
  3. mitzipitzi

    mitzipitzi De-al casei

    linie de vrej activata
     
    t_ina_e, -katnik-, -iulia1992- și alți 9 apreciază asta.
  4. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Stinga 80 - dreapta terminat inca de aseara, bafta tuturor !
     
    t_ina_e, -katnik-, MicuNicu și alți 10 apreciază asta.
  5. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    am 120 de sere jucate,de azi am inceput sa livrez si in dreapta am luat vrejul si ce o sa mai produc sa il termin,deja au scazut preturile la sfarsit daca nu o sa termin din sere o sa cumpar ceva plante,am vandut destule pana azi
     
    t_ina_e, -katnik-, MicuNicu și alți 9 apreciază asta.
  6. doro090767

    doro090767 Scriitor activ

    Event finalizat! Vot pozitiv!!
     
    davidsiirina08, t_ina_e, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  7. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    100 de sere jucate, toate plantele le-am vandut la piata pana acum. Am facut vreo 400 de milioane de GG, sunt super incantat. Inca mai am plante de plantat si recoltat, deci sa avem spor. Un mare vot pozitiv! :inlove:
     
    Modificat ultima dată: 17 Iun 2019
    davidsiirina08, t_ina_e, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  8. |B[L]acK^K[N]1gh7|

    |B[L]acK^K[N]1gh7| Duce forum

    Ai facut la bani de pleci si o saptamana la mare, vecine . xD:p;)
    Event aproape incheiat , ma concentrez doar pe vanzari acum !
     
    davidsiirina08, t_ina_e, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  9. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Asa e vecine, mulțumesc! Sper sa aud ca ai vândut și tu de ordinul milioanelor. Spor la treaba! :D
     
    davidsiirina08, t_ina_e, roliana57 și alți 9 apreciază asta.
  10. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Event terminat in totalitate + 2 sere in plus. Dupa ce am donat am vandut la piata, cu preturi modice. Am facut vreo 200 milioane, ceea ce ma bucur mult. Pana la sfarsit voi mai juca in functie de cat drop voi avea, apoi voi vinde la piata.
    Felicitari tuturor, indiferent de strategie! Spor in continuare!
    :D:D:D

    PS Doar cautarea lazilor e extreeeeeeem de plictisitoare, mai ales ca nu am facut niciun compromis, am reluat jocul pana am nimerit din max 2 incercari...
     
    MicuNicu, davidsiirina08, t_ina_e și alți 9 apreciază asta.
  11. -jenitrandafir-

    -jenitrandafir- Pretendent

    ma bucur pentru tine ca vrei sa faci cat mai multi bani-in alte editii asemanatoare, au fost jucatori care au dorit cu adevarat sa-si ajute vecinii si au vandut plantele cu pret minim minim totusi succes
     
    Modificat ultima dată: 17 Iun 2019
    MicuNicu, davidsiirina08, t_ina_e și alți 6 apreciază asta.
  12. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat,bafta celor care mai au de tras !
     
    MicuNicu, georg2503, davidsiirina08 și alți 9 apreciază asta.
  13. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Intr-adevar, au fost jucatori care au dorit sa isi ajute vecinii. Dar nu toti vecinii mei, propriu-zisi, sunt la aceeasi piata cu mine. Poate ca o sa ajut pana se termina eventul, insa "Frate, frate, dar branza e pe bani". Spor la treburi! :)

    P.S m-am concentrat pe profit, deoarece am considerat ca si eu eram printre cei care nu erau de atat de "bogati" la capitolul GG.
     
    jagarella, MicuNicu, vinfiert și alți 9 apreciază asta.
  14. klemmen

    klemmen Novice forum

    Salut.
    Pot spune că am finalizat eventul, deși sunt la nivelul 81 la Lista de premii (partea stângă) dar mai in inventar 32 de Sere portabile. Nu vreau sa folosesc inutil ultimele două bonusuri. Iar la plante am mai rămas în inventar cu: Ciupercă-208 ; Syzygium-1221 ; Pieris-519.
    Eventul ăsta a fost unul foarte păgubos pentru mine. Am consumat foarte mult Compost Suzi.
    Eventului i-am dat un vot negativ deoarece nu mi-a plăcut că s-a putut "trișa" la mini-joculeț.
    O zi frumoasă tuturor.
     
    roliana57, MicuNicu, amy46 și alți 7 apreciază asta.
  15. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.211, Bahamarama - lvl.452
    Brutar - , Confiturier - ,Spa Bahami - , Florar - ,Alchimist - lvl.5
     
    MicuNicu, amy46, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  16. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am jucat peste 170 de sere in aproximativ 2 ore.
    M-am ambitionat si am luat la fiecare sera portabila cate 9 Lăzi de ierburi.
    Inca mai plantez seminte.
    Eventul l-am finalizat.
    Nu vad, ce se intampla cu plantele ramase in sura sau in piata dupa incheierea eventului?
    Vreau sa merg in piata sa vand surplusul de plante, dar nu stiu ce se intampla cu plantele ramase.
    Mult spor celor care mai lucreaza la acest event.
     
    roliana57, MicuNicu, pinok86 și alți 7 apreciază asta.
  17. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


     
    roliana57, MicuNicu, pinok86 și alți 10 apreciază asta.
  18. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Multumesc tare mult Cruella!
    Nici nu am observat ca este specificat chiar la inceputul tutorialului.
    M-au obosit serele mutandu-le de colo colo.
    Hai ca acum plec in piata sa vand marfa proaspata!xD
     
    roliana57, MicuNicu, pinok86 și alți 7 apreciază asta.
  19. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Event finalizat. Plantele excedentare le-am vandut la piata la preturi mici-micute, sper sa fi ajutat cativa fermieri. Spor celor care mai au!
     
    roliana57, MicuNicu, bobmic50 și alți 12 apreciază asta.
  20. Alphers

    Alphers Junior Expert

    Event finalizat in partea stanga, in partea dreapta nu m-am apucat, am profitat putin ca am putut vinde la piata si am facut cateva sute de milioane de gologani, vot pozitiv
     
    roliana57, -iulia1992-, MicuNicu și alți 6 apreciază asta.