Feedback Născut pentru skateboarding

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 16 Mar 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 27 Mar 2022.
  1. Îmi place

    9,2%
  2. Mi-e indiferent

    4,6%
  3. Nu îmi place

    86,2%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Născut pentru skateboarding. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    paulici_01, MicuNicu, kameliana59 și alți 6 apreciază asta.
  2. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Slabut event , din punctul meu de vedere !
     
    klauss-12, grasu_soxoo, mihai.1998 și alți 18 apreciază asta.
  3. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Trebuie sa imi iau o banca de rezerve, macar vine vara si e soare. (@Laurentiu909, pun doua banci? xD )
    Pas (si) la acest event.
    Recompensele nu sunt pe placul meu, nu am stoc necesar pentru "centru".
    Poate printr-o minune fac prima misiune, sa am o testoasa roz.
     
  4. kristinadiaconu

    kristinadiaconu Scriitor în devenire

    Eu zic pas la acest event. Prea multa SH pentru atatea reproduceri, iar testoase am putine in sura, sa incep sa cresc acum testoase ca sa le "consum" la reproducere...nope. Recompensele nu ma atrag atat de mult ca sa ma determine sa golesc sura.O mica pauza este bine venita. Spor celor mai ambitiosi!
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 13 apreciază asta.
  5. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    _ Bautura energizanta 214 buc.
    _ Protectii 98 buc.
    _ Pizza vegetariana 420 buc.
    _115 broaste testoase ptr.cladirea 1
    _ 45 skatebord ptr.cladirea 2
    _ 10 testoase rubinii / 12 testoase punctate / 8 testoase violet / 2 testoase in pijamale / 1 testoasa Shell Jitsu..

    Necesar SH :
    _ Ptr.pizza vegetariana =420 x 2 =840
    _ Ptr.protectii = 98 (ies cite 2 la fiecare reproducere)
    _Ptr.bautura energizanta = 214 x 2 = 428

    Cam scumpa linia asta de vrej...Tot am impresia ca am gresit la calcule,nu pot sa cred ca este nevoie de atita SH si atitea reproduceri ptr.finalizarea acestui event...Nu cred ca ma apuc sa fac eventul;fac citeva reproduceri de broaste testoase si restul vind la piata..

    Nu am luat in calcul ca La reproducerea țestoaselor va apărea 1 Pizza vegetariană plus, ori 1 Pizza vegetariană, ori 1 Băutură energizantă
    La reproducerea reptilelor va apărea ori 1 Pizza vegetariană, ori 1 Băutură energizantă....inseamna ca va iesi o cantitate mai mica de SH ptr finalizarea eventului
     
    Modificat ultima dată: 16 Mar 2022
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 16 apreciază asta.
  6. Razvy78

    Razvy78 Junior Expert


    cred ca ai gresit mie mi-a iesit un total de 729 sh
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 13 apreciază asta.
  7. Laurentiu909

    Laurentiu909 Scriitor în devenire

    Pune, vecinaxD
    Da, pas si eu la acest event! Prea "scump" pentru mine
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 13 apreciază asta.
  8. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    O linie de vrej care da la doua zile 1 SH sau parfum de lux, despre care ne-am cam lamurit ce bun este, sau animale ordinare, pe care le avem oricum in sura. Consum de SH enorm, care nu justifica premiile si vrejul. Ghici cum am votat si daca fac eventul! :)
    P.S. Imi amintesc faptul ca la un event anterior la care s-a votat masiv negativ, au fost modificate premiile... ;)
     
    Modificat ultima dată: 16 Mar 2022
  9. Razvy78

    Razvy78 Junior Expert

    cred ca zic pas la acest event premiile f slabe in comparatie cu cerintele de sh

    daca baga ziua reducerilor intre timp il fac
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Mar 2022
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 13 apreciază asta.
  10. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Nu cred ca poti face un calcul 100% ptr ca,daca La reproducerea țestoaselor va apărea 1 Pizza vegetariană plus, ori 1 Pizza vegetariană, ori 1 Băutură energizantă, nu stii ce iti iese decit dupa ce faci reproducerile....Cam incurcat..
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 11 apreciază asta.
  11. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nici macar asa nu fac eventul, premiile efectiv nu merita aproximativ 400 SH. Asta nu inseamna ca nu voi face reproduceri pentru misiunile de la cooperativa, dar numai la testoase!
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 12 apreciază asta.
  12. fanicainvingatorul

    fanicainvingatorul Novice forum

    astept Babby Boom , sa fac doar cateva reproduceri la broastele testoase -si atat !!
     
  13. mara031991

    mara031991 Expert forum

    putem face doar misiunea din partea drepta pt a lun doar linia de vrej?
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 11 apreciază asta.
  14. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Problema e ca vei avea nevoie de item-urile de pe celelalte 2 parti pt vrej.
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 12 apreciază asta.
  15. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    cam slabut intr-adevar,resurse cam mari fata de recompensele micute,micute......
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 12 apreciază asta.
  16. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Poate doar eu am impresia, dar.... cum nu este in tutorial poza cu vrejul (cum era pana acum), in care sa se vada clar ca trebuie item-urile castigate, poate se lasa loc de interpretari ca ar fi o linie de vrej "goala". Si in denumire la recompense in tabel apare doar "Linie de vrej".
    Banuiesc ca este linie tematica si doar s-a omis poza, cred ca am eu azi prea mult timp liber, de aia mi-a fugit gandul si la interpretarea cealalta :D
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 13 apreciază asta.
  17. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Citeva reproduceri de testoase mai ales ca e si BB dar numai atit din lipsa de resurse care mi se par enorme fata de cit se ofera si votul meu este tot negativ.Nu stiu poate gresesc undeva dar anul asta avem numai eventuri cu cerinte super mari si premii nesemnificative fata de anul trecut cind aveam la fiecare event ca premiu cel putin o cutie picollo.Mult spor celor ce se incumeta sa le faca.
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 14 apreciază asta.
  18. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Au aparut si pozele in tutorial. Cele ale itemurilor si cea de la linia de vrej.
     
  19. popik70

    popik70 General forum

    Vot negativ. Am sa fac reproduceri pt misiunea de la coop, fiind si BB cateva ore.
     
    tcmxxl1975, -Abramburica-, rjean777 și alți 12 apreciază asta.
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Am si eu o nelamurire : ce face 1 Pizza vegetariană plus ?
     
    klauss-12, grasu_soxoo, mihai.1998 și alți 14 apreciază asta.