Feedback Născut pentru skateboarding

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 16 Mar 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 27 Mar 2022.
  1. Îmi place

    9,2%
  2. Mi-e indiferent

    4,6%
  3. Nu îmi place

    86,2%
  1. erafreee

    erafreee Scriitor în devenire

    Voiam sa fac event-ul de cand era anuntat in calendar si am strans testoase...cand am vazut parerile voastre am zis pas la event desi imi venea sa-l fac numai de dragul testoaselor, sunt animalele mele preferate! Imi pare rau ca fix animalutele astea au produs atata zarva...vot negativ...
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 15 apreciază asta.
  2. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Sincer, cu adevarat incantata de un event nu am mai fost de la cel de Craciun. Lucrurile au inceput sa mearga din ce in ce mai rau. Vrejurile au fost neinteresante, piccolo nu prea au fost, nici macar item-urile decorative nu au avut potential prea mare. Eu as fi mai multumita cu un event "wow" pe luna decat cu 5 dar toate slabe.. Am pus si eu in jur de 50 de reproduceri in timpul bb, am luat 11 energizante si m-am oprit. Macar o sa intre in istorie event-ul acesta.. pentru numarul colosal de voturi negative >.<
     
  3. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Inca nu am primit itemul ,mai este cineva ca nu l-a primit?
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 15 apreciază asta.
  4. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Inca nu am primit nimic! Schimbat votul din ''indiferent'' in ''nu-mi place''!
     
    klauss-12, grasu_soxoo, mihai.1998 și alți 17 apreciază asta.
  5. -ioana-61-

    -ioana-61- Novice forum

    Da nici eu nu am primit nimic pana acum ,speram sa primim macar itemul sa completam linia de vrej ,ca de cutiile cu bonusuri ,e fara speranta
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 10 apreciază asta.
  6. aida59

    aida59 Maestru forum

    nici eu. Ce trebuie sa facem ?Poate ne raspunde cineva
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 11 apreciază asta.
  7. mara031991

    mara031991 Expert forum

    nu a aparut itemul,lazile nimic. Ieri erau multi colegi care nu primisera. Oare ei au primit?Multumesc. Ce ar trebui sa facem macar linia de vrej sa o completam
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 9 apreciază asta.
  8. andutza2011

    andutza2011 Novice forum

    De acord 100% cu ce ai spus....joc de foarte mult timp acest joc si acest event chiar a fost cel mai slab din istorie....)) Ma mir ca nu l-au anulat,dar sper ca au vazut si vor reveni in forta cu eventuri mult mai atractive!!
     
  9. marijeana58

    marijeana58 Începător forum

    Da nici eu nu am primit nimic pana acum ,speram sa primim macar itemul sa completam linia de vrej ,ca de cutiile cu bonusuri ,e fara speranta
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 10 apreciază asta.
  10. mara62

    mara62 Conte forum

    Au trecut deja 24 ore si nu am primit nimic :cry:
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, rjean777 și alți 10 apreciază asta.
  11. denisa041204

    denisa041204 Începător forum

    Buna ziua ce se intampla am terminat eventu cu testoasele si nu imi apare un item pe vrej
    scrie ca nu al am in iventar si eu am trminat toate misiunile si nici cutiile cu bonusuri .Au trecut deja 24 ore si nu am primit nimic.
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  12. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Pe forumul englez exista un anunt oficial care spune ca scriptul nu este gata inca si o sa anunte cand au noutati.
     
    tcmxxl1975, MicuNicu, -katnik- și alți 14 apreciază asta.
  13. vasile57

    vasile57 Începător forum

    Vot Negativ! Dupa 24 de ore nu am primit "Visul unui skater", deci nu pot sa activez norul!Event incheiat dar fara linie de vrej activata!
     
  14. erminia76

    erminia76 Junior Expert

    Au trecut mai mult de 24 de ore si nici acum nu am primit"Visul unui skater",nu stiu ce sa mai cred.
     
  15. geta57

    geta57 Rutinat

    Cred că trebuie să avem răbdare până luni! În week-end nici iarba nu crește!:cry:
     
  16. cipcirica6

    cipcirica6 Începător forum

    Da nici eu nu l-am primit, nu stiu ce se intampla.
     
  17. eugenia_zina

    eugenia_zina Novice forum

    Eu nu inteleg de ce nimeni nu ne raspude ce se intampla cu itemul lipsa ca am facut eventul asta este jocul de distractie si este normal sa ne bucuram de el dar este frustrant ca nu primesti un item important si nu primesti niciun raspuns
     
    rjean777, dydyana97, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  18. geta57

    geta57 Rutinat

    Jucătorii afectați vor primi itemul Visul unui skater în cursul zilei de mâine, prin script.
    Din câte am citit până acum, unii dintre noi au primit itemul, ceilalți mai așteptăm!​
     
    rjean777, dydyana97, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Daca e vorba de mine, m-am inselat...Nici eu nu l-am primit, doar mi s-a parut! Era vorba de celalalt item, de la cladirea din stanga, nici n-am observat ca l-am castigat...
    Visul unui skater inca se mai lasa asteptat!
    [​IMG]
     
    rjean777, maryan_spataru, dydyana97 și alți 7 apreciază asta.
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Daca nu apare va fi foarte cautat la D&C! :)
     
    rjean777, klauss-12, grasu_soxoo și alți 14 apreciază asta.