Feedback Născut pentru skateboarding

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 16 Mar 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 27 Mar 2022.
  1. Îmi place

    9,2%
  2. Mi-e indiferent

    4,6%
  3. Nu îmi place

    86,2%
  1. addyl

    addyl Novice forum

    Daca nu apare, nu mai facem eventurile, ca nu are rost sa consumi, timp si resurse.Imi pare rau ca am facut acest event.
     
    Modificat ultima dată: 19 Mar 2022
    rjean777, pmarian, tcmxxl1975 și alți 13 apreciază asta.
  2. mihaelaAB1046

    mihaelaAB1046 Scriitor în devenire

    nici eu nu l-am primit,asteptam pana maine....
     
    rjean777, tcmxxl1975, mara62 și alți 7 apreciază asta.
  3. mara62

    mara62 Conte forum

    Anuntul a fost pus de moderator joi la ora 18,27. Deocamdata nu exista nici un raspuns pentru cei care nu l-am primit.
     
    -Abramburica-, rjean777, erminia76 și alți 9 apreciază asta.
  4. Bandit82

    Bandit82 Avansat

    Salut am terminat evenimtul și nu am itim-ul visul unui skater, va rog sa ma ajutați?
     
  5. popana2011

    popana2011 Începător forum

    Finalizat,nu se poate activa vrej lipsa item.
     
  6. -ioana-61-

    -ioana-61- Novice forum

    Nu te putem ajuta foarte multi fermieri au aceiasi problema
     
  7. Bandit82

    Bandit82 Avansat

    Adică rămân fără itim?
     
    -Abramburica-, rjean777, z.zoita și alți 9 apreciază asta.
  8. Claudia

    Claudia Duce forum

    Nu, o sa fie gata scriptul si o sa primim itemul cel mai devreme luni, scrie pe forumul englez. E imposibil sa nu fie creditat la un moment dat, e un bun castigat prin participarea la event.
     
  9. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu am primit ''Visul'' si multe altele ( PE, lazi ...)
     
    dydyana97, -Abramburica-, rjean777 și alți 11 apreciază asta.
  10. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    În sfârșit ...și mie mi-au fost creditate premiile lipsă!
     
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Am primt Visul... si multe altele. Multumesc.
     
    ipopa, dydyana97, -Abramburica- și alți 11 apreciază asta.
  12. geta57

    geta57 Rutinat

    Te duci la piață, la animale și dai click pe istoria pieței și îți apare ce ai vândut azi.
     
    ipopa, dydyana97, z.zoita și alți 9 apreciază asta.
  13. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Pentru cei care au avut rabdare , maine poate sa termine eventul cu jumatate din cantitatea de SH ! :) :)
     
    rjean777, z.zoita, ipopa și alți 8 apreciază asta.
  14. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Rabdare? Cred ca la eventul asta era nevoie de mult mai mult, pe partea de recompense și ceva bețișoare parfumate sa spălam voturile negative. Eu o sa profit de minievent doar pentru reproduceri și nicidecum sa termin eventul asta care prin voturile primite a subliniat exact entuziasmul fermierilor.
     
    rjean777, tcmxxl1975, z.zoita și alți 13 apreciază asta.
  15. bobo2849

    bobo2849 Novice forum

    Din greseala am facut acest eve. Nu e prima data cind ajung aproape de final deoarece nimeni nu se gindeste la cei, care joaca gratuit,pensionari si copii. Am jucat de placere atitia ani dar v-a trebui sa renunt din pacate.Sa vad ce ma voi decide, nu este usor.
     
    paulici_01, rjean777, dydyana97 și alți 7 apreciază asta.
  16. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    87% vot negativ pentru o linie care de Doamne Ajuta ofera cat de cat ceva ....parca sa zic ca 4 animale o unitate de sh si 1 parfum de lux.....si a fost vot foarte pozitiv pentru linia de acum 2 eventuri care imbunatatea sh cu 5% !!!! pe bune !!! cati dintre cei care au dat vot negativ la eventul acesta cumpara sh cu bani reali sa foloseasca la ateliere si adaposturi ???!!!! in fine....si o captura de la roata citire....ieri am avut un 200% dar nu il pot justifica ....astazi 2 x plus 1 care din pacate nu imi foloseste la nimik.....
    [​IMG]
     
    stoiantudorel, paulici_01, rjean777 și alți 5 apreciază asta.
  17. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    De fapt eventul la care te referi linia inbunatateste cu 10%, si am primit doua cutii piccolo,mai multe adaposturi misterioase si copaci minune,etc. Premiile la eventul Fiesta Mariachi au fost clar superioare si nici nu ti-au cerut o gramada de super hrana ca sa il faci. L-am terminat pe asta, asa,din inertie,nu pt ca merita facut.In plus uitate sa vezi de cate ori vei primi SH sau parfumuri de lux, si de cate ori vei primi...4 gaini.
     
    paulici_01, rjean777, dydyana97 și alți 7 apreciază asta.
  18. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    si cu ce ajuta 95% din jucatori ? la eventul acesta dintr o lada de bonusuri am primit un plus 200% recolta....degeaba primesti adaposturi misterioase daca iti rezulta cai verzi pe pereti.....si ia uite..... gainile nu mai sunt bune ? cand vreodata sa pun eu sa fac gaini ? pe bune....sunt bune frate....daca zici ca voi primi si gaini....
     
    gggggg53, paulici_01, rjean777 și alți 4 apreciază asta.
  19. gabir16

    gabir16 Junior Expert

    Tu ai ales un singur criteriu pentru acordarea bonusului - Linia de Vrej
    Daca ar fi dat votul pentru mai multe criterii cum ar arata?
    1 Consum resurse - Negativ
    2 Influenta random - Negativ
    3 Probleme tehnice - Negativ
    4 Linia de vrej - Indiferent/Pozitiv
    5 Castiguri din piata - Pozitiv
    6 Distractie - Negativ

    Rezultatul - NEGATIV
     
  20. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    nu este si punctul meu de vedere....imi plac toate eventurile ...consum resurse DOAR ce produc....produc toate resursele si nu a existat vreun event sa nu am resurse.....deci joc si MA REPET.....doar cu resursele oferite de joc.....nu exista niciun motiv sa nu imi placa vreun event anume sau sa dau vot negativ....joc in medie 1h pe zi si mi se pare arhisuficient ca si distractie.....exceptie fac zilele cu event de plante....scuze....dar sunt 4-5 zile pe luna....totusi
     
    zeepinkstar, paulici_01, derby54 și alți 7 apreciază asta.