Feedback Naufragiat!

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 26 Ian 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 4 Feb 2023.
  1. Îmi place

    35,9%
  2. Mi-e indiferent

    9,2%
  3. Nu îmi place

    54,9%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Naufragiat!. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    mara62, raisa2005, doro090767 și alți 10 apreciază asta.
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Vrejul, bun, 4 din cei 6 itemi grozavi! Sper sa nu ne incurce dropul, in rest nimic de comentat, vot pozitiv!
     
    -Abramburica-, mara62, tcmxxl1975 și alți 18 apreciază asta.
  3. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Tentant ! Linie de vrej buna.
     
    -Abramburica-, mara62, tcmxxl1975 și alți 15 apreciază asta.
  4. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Cred totusi ca sunt cam multe plante pentru un singur teren cu 188 de parcele :20550 si un drop de 1750 buc. Mai vedem cu votul........

    Mai am o nedumerire : sunt 3 itemuri 1x2 iar,linia de vrej are 2 itemuri 1x2; 2 de 1x1 si unul de 2x2.
     
    Modificat ultima dată: 26 Ian 2023
    -Abramburica-, mara62, tcmxxl1975 și alți 16 apreciază asta.
  5. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Sa inteleg ca sunt 2 linii de vrej identice? Sau putem sa alegem ce misiune ne e mai convenabil sa facem?

    Fara bonusuri si mie mi se par multe.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 26 Ian 2023
    -Abramburica-, mara62, tcmxxl1975 și alți 17 apreciază asta.
  6. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Buna!
    Poate itemii sunt ca sa ii punem pe teren, iar pe linia de vrej putem pune ce itemi dorim noi, itemi prafuiti de prin inventar...
     
    -Abramburica-, mara62, kameliana59 și alți 18 apreciază asta.
  7. clauliviu

    clauliviu Junior Expert

    E aceeasi linie de vrej. Poti face in ce ordine vrei misiunile, la final vei avea 1 linie de vrej fara itemi dedicati si 3 itemi 1x2 in dublura. Daca cumva gresesc, ma poate corecta un moderator.
     
    -Abramburica-, mara62, kameliana59 și alți 14 apreciază asta.
  8. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Corect.


    Corect.

    Putem incepe cu ce planta dorim. La misiunea 6 avem vrejul si cei 3 itemi. Cine doreste dublurile si cutia, continua. Cine doreste doar linia de vrej, se opreste. Este optiunea fiecaruia.
     
    mara62, kameliana59, tcmxxl1975 și alți 20 apreciază asta.
  9. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    A parut interesant la prima vedere, dar vazand numarul de plante necesare si plantabile doar pe un teren, zic pas. Cand compar cu ce recompense se ofera, ies in pierdere daca folosesc bonusuri pentru acest event (ceea ce automat trebuie).

    Vot negativ din lipsa de creativitate cand vine vorba de recompense si nr de plante putin exagerat pentru un teren. E cel de-al treilea event la care zic pas din aceasta prima luna de an nou. :(
     
    kamy1971, mara62, -monav- și alți 22 apreciază asta.
  10. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Eventul e complet pana la jumatate, cand se ia vrejul!
    A spus si Cruella mai devreme, numai cine doreste poate continua pentru Piccolo, dubluri la itemi si celelalate recompense suplimentare, vrejul il castigi la jumatatea eventului, nu cred ca asta ti-ar pune probleme daca ti-ai dori sa-l iei!
    Dar, avem dreptul la opinie, o respect pe a ta!
    In general eventurile cu recompense ceva mai bunisoare intotdeauna cer efort mai mare, sa ne amintim de "Marea urmarire" sau ceva de genul, cele cu 100 niveluri pe dreapta!
    Raman cu vot pozitiv!
     
    mara62, RazvanAndrei, kameliana59 și alți 20 apreciază asta.
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

  12. geta57

    geta57 Rutinat

    Oare de ce nu mai primim hărți? Am pus la moară la ora 8,00 și de atunci nu am mai primit nimic deși au trecut 7 ore!
     
    mara62, kameliana59, -Abramburica- și alți 10 apreciază asta.
  13. mara031991

    mara031991 Expert forum

    apare drop si dim jungla ?Asa am vazut din cateva plante restul am animale . Oare am vazut bine?
     
    mara62, kameliana59, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Nu.
     
    mara62, kameliana59, paulici_01 și alți 10 apreciază asta.
  15. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Activat pana in prezent randul de vrej magic - Naufragiat !
    Spor tuturor fermierilor !
     
    mara62, dexter_bv, dacul1963 și alți 22 apreciază asta.
  16. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Greu, dar am reusit si eu vrejul! Am ramas cu planta mai scurta, daca ma plictisesc apas acceleratia, pana acum bonusurile (cu exceptia la vreo 2 de +1 din vreo 200 tichete de petrecere, trase 60-70 in fiecare zi) m-au ocolit! Solutii am, dar mai am timp!
    Spor si voua!
    Poza:
    [​IMG]
     
    malagambafane, mara62, dexter_bv și alți 21 apreciază asta.
  17. raisa2005

    raisa2005 Talent de excepţie

    Bună seara,
    Eu am tras 236 tichete petrecere, am obținut un +200 și exact când am hotărât să mă opresc (235), a apărut un 100% și am decis să mai sacrific o tragere (236), a fost cu noroc.
    Un +1 am obținut la cele clasice, 58 folosite.
    Una peste alta, event terminat cu picollo in inventar.
    Spor să aveți și succes vă doresc!
    Seară frumoasă!
     
    Modificat ultima dată: 30 Ian 2023
    malagambafane, mara62, dulcica1970 și alți 16 apreciază asta.
  18. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Miine dimineata incep si eu eventul ca atunci se termina de facut hrana la moara.M-am hotarit sa fac eventurile in functie de moara ptr. ca nu vreau sa o platesc si sa o tin fara sa lucreze; daca nu ma incadrez la vreun event, atunci nu il fac.Nu am tichete de petrecere, voi folosi un singur bonus pe care il am in inventar.Felicitari celor care l-au terminat si spor celor care inca muncesc la event.
     
  19. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

    Gata si eu cu vrejul, nu stiu daca merg mai departe, ca am inceput planta de 8 ore si dropul este slab, NB
     
    malagambafane, luciana1949, mara62 și alți 14 apreciază asta.
  20. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Event finalizat!
    Felicitări celor care l-au terminat, mult spor tuturor celor care-l continuă!
    [​IMG]