Feedback Ne vedem la plajă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 11 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 22 Iun 2020.
  1. Îmi place

    14,1%
  2. Mi-e indiferent

    8,0%
  3. Nu-mi place

    77,9%
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Ne vedem la plajă. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    raisa2005, donnadmn, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  2. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Voi spune pas acestui minievent, premiile nu ma motiveaza sa demolez Luminisul. Vot indiferent. Bafta celor care-l vor face!
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 25 apreciază asta.
  3. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Pas si la mine nu merita sa demolez luminisul pentru 2 itemi care or sa stea in inventar
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 24 apreciază asta.
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Pas si eu. Nu am nimic in Luminis, dar premiile si itemii sunt neinteresante, iar misiunile se intind pe mult prea multe saptamani si devin plictisitoare. Vot indiferent.
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 25 apreciază asta.
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Primul event care nu mi place si pe care nu l fac din cauza premiilor neinteresante pt mine.
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 24 apreciază asta.
  6. amy46

    amy46 Comandant forum

    Primul event in atatia ani de cand joc, pe care nu-l voi face...
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 27 apreciază asta.
  7. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Subscriu celor scrise mai sus... PAS
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 25 apreciază asta.
  8. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    poate daca nu era pe luminis ma interesa sa il fac . asa ca pas
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 21 apreciază asta.
  9. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Nu inteleg dece daca nivelul minim pentru acet event este 75, se dau ca recompense parfumuri, banane, Se presupune ca cei cu nivel peste 75 nu prea mai au nevoie de acestea ( eu cel putin am peste 3200 banane, peste 5600 parfumuri). Este adevarat ca niciodata nu-ti prisoseste o recompensa dar eu asteptam ceva cupoane de care duc lipsa. Premiile slabute, necesare mai ales pentru cei cu nivel mic. Vot negativ cu regret
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 29 apreciază asta.
  10. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Voi spune nu si eu acestui minievent, :oops: premiile destul de slabe pentru demolarea Luminisului.
     
    nelu18, relutu, emanuel_2 și alți 22 apreciază asta.
  11. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Desi era cate ceva dezirabil printre premii, si nici nu e de dificultate mare, nu ma incanta sa stau cu ochii tinta 10 zile...macar daca erau asezate altfel premiile, arhitectul l-as fi upgradat, dar asa din 2 in 2... Si luminisul deocamdata ne trebuie, e si sezon, vrem si gunoi, sunt 2 campuri ocupate de eventul cu licurici...
    Daca nu s-ar fi suprapus, poate ca din plictiseala il faceam, dar in conditiile actuale nu.
    Nu votez in nici un fel, ignor pur si simplu!
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 24 apreciază asta.
  12. CLAUDIU_T

    CLAUDIU_T Junior Expert

    Si eu voi spune PAS acestui event, din motive mentionate de colegii mei.Mult spor celor care s au hotarat sa l faca
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 26 apreciază asta.
  13. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    Pas acestui event. Premiile nu ma incanta si nici timp liber nu am. Lazi am adunat cu miile tot uitand sa le deschid.
    Spor celor ce vor lucra la acest event.
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 24 apreciază asta.
  14. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Subscriu postarilor anterioare,chiar vreau la plaja, nu sa ma chinui cu un event prea putin atragator si totusi obositor.Poate altadata....Mult spor celor care vor incerca apa cu degetul.Zi minunata.
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 22 apreciază asta.
  15. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    11 zile nu saptamani....
     
  16. love_graffiti

    love_graffiti De-al casei

    pentru prima oara cand spun PAS unui event!
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 22 apreciază asta.
  17. branzica25

    branzica25 Avansat

    Foarte slab eventul, nici n-are rost sa demolez luminisul si sa stau sa tot urmaresc in fiecare zi ce trb sa faci pt niste recompense foarte slabe. Pas si vot negativ.
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 21 apreciază asta.
  18. rubarbu

    rubarbu Scriitor în devenire

    Au fost vremuri cand evenimentele de genul asta aveau premii tare dragute. Nu e cazul acum, dar sper ca timpurile acelea sa revina. Pana atunci, inca un vot negativ.
     
    nelu18, relutu, _-misterio-_ și alți 21 apreciază asta.
  19. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    il voi face pentru lada de ingrasaminte III. SPOR
     
    _-SmoKe-_, branzica25, -iulia1992- și alți 13 apreciază asta.
  20. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nici n-am spus 11 saptamani. Dar se intinde pe 3. Intre 12 si 14 e prima saptamana, iar 22 trece deja intr-a treia saptamana. Nu am atata rabdare...
    Plus premiile neimportante. Nici daca as urla de plictiseala nu m-as apuca de eventul asta.
     
    emanuel_2, Ade-Leona, -ciocollate- și alți 18 apreciază asta.