Feedback Ne vedem la plajă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 11 Iun 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 22 Iun 2020.
  1. Îmi place

    14,1%
  2. Mi-e indiferent

    8,0%
  3. Nu-mi place

    77,9%
  1. Shepherd

    Shepherd Guest

    Faci produse de event : de exemplu ochelari de scufundat. Au o valoare mai mare.
     
  2. Claudia

    Claudia Duce forum

    Produsul de la moara de astazi are alte cerinte fata de cele din tutorial, unde se specifica doar de 50 de plante si 1 drop:

    [​IMG]

    In afara de diferenta asta, care mi se pare semnificativa, si de premiile chiar foarte slabe, nu prea am ce sa reprosez eventului. Nu e plictisitor, e antrenant. Chiar daca trebuie sa recoltez de fiecare data cu Howie ca sa strang suficient drop, cu produsele de event gen saltea de piscina si ochelarii de scufundat am strans mai mult decat destul pentru donatii. Intre plantarile specifice unei zile cum ar fi cea de astazi, cu plante noi, am plantat ochelari cactus ca sa pot avea ambele produse de moara de pana acum.

    Spor tuturor!
     
    mara62, nelu18, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  3. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Incep cu 56 Galetuse de jucarie.
    Greu cu dropul!
     
    -iulia1992-, mara62, nelu18 și alți 6 apreciază asta.
  4. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Buna seara, pentru a finaliza misiunea am nevoie de 118 găletușă de jucărie, :)
    am plantat măceașă si sper sa ca mâine la amiază când recoltez să termin misiunea.
    Spor la tootă lumea si baftă la drop.
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 20 Iun 2020
    -iulia1992-, petra2172, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu stiu ce m-a apucat de am facut eventul, pana acum cel putin...Am sperat ca poate din lazile alea de bonusuri obtin si ceva folositor...
    N-a fost asa, se pare ca nu ne placem reciproc, eu si eventul. Doar bonusuri de puncte banane am primit...Tot nu le folosesc...
    Tragand linie (inainte de finis, dar nu e o problema, dropul pentru maine e deja pregatit) observ urmatoarele:
    Cele 4 tipuri de plante de inmultit au consumat destul SC, cam 440, suzie doar 40 ca dau doar prima data cu Suzie...
    Mi-am cheltuit rezervele de ingrasamant, chiar si lazile, ba si ceva gg pentru gunoi suplimentar...
    Dropul a fost destul de dificil de obtinut, dar macar nu l-am fortat cu SC, asta mai lipsea! A functionat inul, dupa ultima culegere de plante de event, pana a 2 zi, plantat cu bonusurile aferente a acoperit nevoia de drop.
    Creierii 'au fost pusi pe moate', sa gasesc varianta optima intre nevoia de plante si cea de drop...
    Si acum imi voi schimba si votul, din 'indiferent' in 'negativ', nu mai astept sa vad ce imi dau ad-urile minune, aleatoriul oricum nu e de partea mea...
    Ca o ultima concluzie, cred ca merita incercat sa fie facut de cei mai mititei, ar fi aratat cu siguranta ce puncte slabe au, unde trebuie sa-si mai imbunatateasca stilul de joc, si bananele aurite ar fi prins bine. Asa inveti, dind cu capul de praguri...
    Bafta tuturor. mai postez maine cu itemele upgradate, daca nu ma credeti pe cuvant!
     
  6. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Misiunea 9 finalizata !!! Greu dar cu multa munca am reusit.
    [​IMG]
     
    davidsiirina08, -iulia1992-, Criselt și alți 6 apreciază asta.
  7. agassi

    agassi Scriitor în devenire

    Cat timp pierdut pana acum in misiunea 9 si acum ma trezesc ca nu am reusit sa strang dropul necesar sa finalizez aceasta a-9 a misiune! Dezamagire totala! Dupa ce m-am straduit sa fac plantele necesare pt misiunea 9, am pus cea mai lunga planta cu apa, SC si balegar... dar degeaba, tot mai am nevoie de 37 galetuse!
     
    davidsiirina08, -iulia1992-, Criselt și alți 7 apreciază asta.
  8. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Cu foarte mare greutate, in ultimile 10 minute am strans drop suficient pentru a noua misiune.
    Foarte greu!
     
    Modificat ultima dată: 21 Iun 2020
    davidsiirina08, -iulia1992-, Criselt și alți 7 apreciază asta.
  9. markreddo

    markreddo Profesionist forum

    Am finalizat cele 10 misiuni.

    [​IMG]
     
    davidsiirina08, amy46, -iulia1992- și alți 7 apreciază asta.
  10. mariuss_borsann79

    mariuss_borsann79 Scriitor activ

    Buna, event finalizat !!! :p Greu, dar cu multa munca am reusit. Spor tuturor care nu au terminat.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    davidsiirina08, amy46, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  11. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat
     
    davidsiirina08, amy46, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  12. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Doar frustrari am adunat cu acest event, era bine daca nu ma apucam de el, dar am zis ca incerc pentru lada de la arhitect si bonusuri. Am facut ,( cu cheltuiala de SC si suzie ) pana vineri, cand nu am putut culege de pe telefon si am pierdut pentru 5 min. upgrade la arhitect . Atunci mi-am dat seama ca lada nu o iau , votez nu-mi place, si o sa donez tot ce-am strans pana acum.
    PS. Si bonusuri doar de puncte...xD
     
    davidsiirina08, -iulia1992-, mara62 și alți 6 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Am promis ca postez pozele...M-am mai gandit si cred ca l-am facut pentru ca 'am putut'...dar sunt total nemultumit de premii, si acum ma intreb ce m-a apucat...Pozele:
    [​IMG] [​IMG]
     
    amy46, -iulia1992-, mara62 și alți 5 apreciază asta.
  14. petra2172

    petra2172 Rutinat

    Lada obtinuta la arhitect e aceeasi cu cea de la tobogan sinistru ? Atunci nu sunt asa suparata.( am 11, ;)) Dupa fotografie pare aceeasi, am cautat, dar la tobogan sinistru nu-mi apare nr lazii de ingrasaminte. Daca imi raspunde cineva, multumesc anticipat !:inlove:
     
    davidsiirina08, amy46, -iulia1992- și alți 5 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    E lada de ingrasaminte 3, la tobogan sinistru am incercat sa ma uit si eu dar tot asa nu spune numarul, iar in Itemuri Farmerama cand apas pe el ma scoate fara sa-mi dea descrierea.. O sa verific cand recoltez toboganele, dar lada seamana intradevar...
     
    amy46, -iulia1992-, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  16. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Am reusit sa finalizez a zecea misiune.
    Eventul a fost groaznic!
    Am consumat SC-ul pe care-l mai aveam.
    Fara 40 Forme de nisip nu am finalizat misiunea a saptea.
    Votul meu este negativ.
    Felicitari tuturor jucatorilor!
     
    davidsiirina08, amy46, petra2172 și alți 10 apreciază asta.
  17. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Nu stiu ce ofera lada de la arhitect pt ca nu am facut acest event, dar stiu ca toboganul sinistru ofera o lada de ingrasaminte III.
    Bafta!
     
    davidsiirina08, amy46, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  18. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da.
     
    davidsiirina08, amy46, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  19. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    din pacate nu am reusit sa termin eventul datorita dropului foarte slab si a timpului scurt intre misiuni
    felicitari celor care au terminat