Feedback Nebun după animale

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 10 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 17 Oct 2017.
  1. Îmi place

    81,9%
  2. Mi-e indiferent

    2,8%
  3. Nu-mi place

    15,3%
  1. .aliosa.

    .aliosa. Pretendent

    BB este anuntat pentru azi cu incepere de la ora 19...am obtinut helesteul de homari, centrala solara si fabrica de perii...acu astept un event care ofera salamandre si crocodili..."nebunia" dupa animale, am oprit-o in toate cele trei cazuri la valoarea 120.000...(era frumos ca la adaposturile misterioase, sa fie incluse animalele necesare):p
     
  2. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Event finalizat...usor,frumos si recompense bune.
    Mi-as fi dorit sa il fac in perioada bb-lui,dar cum netul imi face surprize am preferat sa il fac sa nu am surpriza ca raman fara aceste recompense.
    Am tinut cont de proverbul,să nu dau vrabia din mână pentru cioara de pe gard.
    Felicitari tuturor si mult succes la reproduceri.
    Felicitari BP.
     
    dulcica1970, gabone02, iarina56 și alți 16 apreciază asta.
  3. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Event finalizat inca din prima zi !Nu am avut rabdare sa astept un BB.Vot pozitiv !
     
  4. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Spre deosebire de multi dintre voi, colegi fermieri, eu abia acum am bagat la reprodus fiindca am vrut sa astept BB
    Dar de votat , am votat inca de la inceput!
     
    miaandrei59, dulcica1970, gabone02 și alți 15 apreciază asta.
  5. mara62

    mara62 Conte forum

    Event finalizat. Va doresc mult noroc la BB .
     
    lucapadu1, miaandrei59, dulcica1970 și alți 13 apreciază asta.
  6. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Pana la ultima sarcina am facut si eu eventul.Ultimele recompense-adica atelierele rosii nu merita superhrana pe care ar trebui sa o consum pentru ele.
    Vot pozitiv totusi din partea mea pentru acest event -Nebun dupa animale,pentru ca imi place orice apare nou-aici homarii si atelierele.

    Dezamagita de baby boom 100%.Rezultate sub orice asteptari: animalul pus in poienita+urmatorul.Exact ca la o reproducere simpla fara bonus de baby boom.
     
    lucapadu1, gabone02, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  7. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Event finalizat . Succes tuturor!!!
     
    lucapadu1, miaandrei59, gabone02 și alți 12 apreciază asta.
  8. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Event incheiat spor la care mai incearca
     
    lucapadu1, miaandrei59, gabone02 și alți 12 apreciază asta.
  9. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am finalizat si eu, cu ocazia BB. De mult timp nu am mai primit ceva grozav - astazi am vazut si eu o seducatoare din albine normale, e o priveliste rara si frumoasa :).

    Eventul in sine mi-a placut, cerintele nu au fost exagerat de mari, iar recompensele au fost bune.

    Ce ma incurca nitel e aparitia unui atelier pentru salamandre. Nici nu stiu - are cineva mai mult de un adapost de salamandre? Eu am doar unul, cu extensia rosie, obtinut tot de la un event de reproducere asemanator celui de acum. Timpul de productie la atelier e disproportionat de mic fata de cel al adapostului. Si nu ar fi fost o problema daca ar fi existat posibilitatea de achizitie a mai multor adaposturi de salamandre, de la stolere sau alte eventuri, sau macar la Renzo. Si la testoase a fost la fel de disproportionat timpul de productie, dar adaposturile au tot aparut cu diferite ocazii mai inainte si nu a fost o problema. Sper sa mai apara si ocazii de achizitie a salamandrelor; cumparatul din piata nu e o solutie pe termen lung. Si nici nu prea mai sunt de vanzare, la mine la piata mai erau doar vreo 30 inainte sa dau iama in ele :).
     
    cristel.d, lucapadu1, miaandrei59 și alți 13 apreciază asta.
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Event finalizat.:)
    Sa aveti o seara frumoasa si bafta la toate!
     
    lucapadu1, miaandrei59, dulcica1970 și alți 13 apreciază asta.
  11. andre4u85

    andre4u85 De-al casei

    Am finalizat si eu eventul. Noroc cu BB;)
    Spor tuturor!
     
    cristel.d, lucapadu1, miaandrei59 și alți 11 apreciază asta.
  12. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Event finalizat si la mine. Noroc cu BB, altfel ramaneam doar cu linia de vrej activata , de ieri.
    Spor si o noapte linistitta !

    Event finalizat. Ma oprisem ieri la linia de vrej, dar daca a aparut BB am reusit sa iau si extinderile rosii.
    Spor si o noapte linistitta!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 13 Oct 2017
    cristel.d, lucapadu1, miaandrei59 și alți 12 apreciază asta.
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Fericito,macar ai acel adapost si upgrade-ul rosu. Din nefericire nu am finalizat acel event sperand sa iau adapostul de salamander cu alta ocazie (care, asa cum ai mentionat, nu s-a mai ivit). In conditiile astea, atelierul imi este complet nefunctional.
     
  14. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Ma opresc si eu, am facut la artropode doar 7 din cele 8 misiuni, la amfibieni si reptile le-am terminat pe toate. Ma opresc. Am activat linia de vrej. Bafta!
     
    cristel.d, lucapadu1, dulcica1970 și alți 12 apreciază asta.
  15. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Am finalizat in totalitate eventul, chiar daca nu am salamandre si crocodili si momentan atelierele nu-mi folosec la nimic. Sunt putin incurcata cu linia de vrej... acele 500 % le primesc doar la reproducerea unor animalute, ceea ce inseamna ca nu-mi vor folosi decat extrem de rar. Iar parfumul !!!??? Oricum am dat vot pozitiv. O zi frumoasa va doresc !
     
    cristel.d, lucapadu1, dulcica1970 și alți 12 apreciază asta.
  16. GOTHIC68

    GOTHIC68 Junior Expert

    Event finalizat; de aceasta data am terminat toate misiunile, bananele coapte - chiar aurii - m-au determinat sa fac acest lucru; baby boom, la un astfel de event este binevenit dar totul este calculat la milimetru ... nu am obtinut decat strict animalul superior plus un animal din cel reprodus, nimic deosebit, este OK si asa altfel spuneam pas dar pana la urma a fost un event care ne-a ,,imbogatit" fermele cu noi ateliere; nu stiu daca mai putem obtine adapostul de salamandre dar ... vot pozitiv. Va doresc un sfarsit de saptamana cat mai placut!
     
    cristel.d, lucapadu1, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  17. gabone02

    gabone02 Avansat

    La artropode si amfibieni doar 7 din cele 8 misiuni si la reptile le-am terminat pe toate. Ma opresc din lipsa de SH. Am activat linia de vrej. Succes!
     
    lucapadu1, malagambafane, mara62 și alți 8 apreciază asta.
  18. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Am finalizat si eu 7 din cele 8 misiuni pe toate cele trei tipuri de animale. Nu voi lua upgrade-urile rosii desi mai am 142 unitati de SH, n- le consider de stricta necesitate.
     
  19. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Salutare!
    Am terminat si eu cu acest event
    Am luat doar upgrade-ul pt homar, la ateliere m-am multumit doar cu cele simple :)
    La BB nu am primit nimic ce ar merita mentionat ;)
     
    lucapadu1, dulcica1970, Amst3l și alți 8 apreciază asta.
  20. magdajora

    magdajora Profesionist forum

    Am terminat vineri cu ajutorul baby boom.Nici un rezultat extraordinar la reproduceri, doar urmatoarea rasa plus ceva animale de baza.