Noaptea Vrăjitoarelor - Discuții vechi

Discuție în 'Runda de discuții' creată de thefallingangel13, 4 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. pisitani

    pisitani Ambasador forum

  2. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Slabut eu am fost mult mai norocos de doua ori 24h de doua ori 48h,4stolere si 2 pomi printre altele deci?

    Incearca sa faci sushi la ambele mori si vei avea dublu!Ce zici nu e simplu!?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 5 Mai 2015
  3. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Super tare eventul
    Pana diseara gata eventul dar voi hrani lilieci incontinuare
    Revin mai tarziu cu premiile , bafta !!!
     
  4. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    event finalizat bafta tuturor
     
  5. simina24

    simina24 Novice forum

    Daca terminam eventul si o luam de la capat cu hranitul liliecilor vom avea si recompensele tematice , cele 4 iteme, sau doar recompensele aleatorii?
     
    adinutza_mada și naivreasastii apreciază asta.
  6. dariuss2000!

    dariuss2000! Profesionist forum

    daca am observat bine sint 3 misiuni permanente care au legatura cu noaptea de groaza.mi se par cam multe .eu inca nu am reusit sa termin nici una din ele.oare citi au terminat macar una??daca se poate as vrea sa avem posibilitatea cind e luna plina sa plantam pe mai multe terenuri nu numai pe unul.altfel pe mine ma apuca pensia si nu reusesc sa termin o misiune
     
  7. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Din aprox 120 sushi - 7 stolere, 3 pomi, cupoane fara numar (2*48h, 5*1h, 4*12h, multe de 3 h), 1 cutie scule xxl, SH vreo 10, 6 buchete oribile, 6 vase funerare.
     
    Modificat ultima dată: 5 Mai 2015
  8. Georgel72

    Georgel72 Mare-maestru forum

    Event finalizat. Intrucat micutii sant tare pofticiosi iar recompensele frumoase, o sa-i indop in continuare !
    Spor si bafta tuturor !:D
     
    adinutza_mada, miuta79, stef85600 și alți 6 apreciază asta.
  9. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Buna ziua! Pofticiosi lileci din ferma mea au papat deja 100 de porti delicioase si bacsisul a fost pe masura!!! :D Dar mancarica fiind asa de buna inca mai stau pe ferma mea asteptand porti delicioase si copioase sa isi umple burticile :D Si ca o gazda buna si primitoare ce sa fac cu ei dragi ca au venit de departe :D am sa le mai pregatesc in continuare porti de mancare :).Felicitari celor care au harnit deja lilieci infometati :D multa bafta celor care mai au..,dar grabitiva pana nu va papa pe voi! ;)
    O zi minunata!
     
    Modificat ultima dată: 5 Mai 2015
  10. robert-adila

    robert-adila Locuitor permanent

    Buna ziua
    Am hranit si eu 100 lilieci si sunt foarte multumita de premii
    Felicitari celor care au terminat si bafta incontinuare !
     
  11. rodi7070

    rodi7070 Novice forum

    La mine nu merge sa fabric sushi. moara parca merge in gol... la sfarsitul timpului nu-mi produce sushi. am mai patit si cu hrana de cai si camile. este vreo problema ? daca se poate un raspuns
     
    adinutza_mada și naivreasastii apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu "merge" in gol, ea produce, iar la finalizarea intregii macinari, iti va aparea in Sura ceea ce ai comandat sa macine.
     
    adinutza_mada și naivreasastii apreciază asta.
  13. rodi7070

    rodi7070 Novice forum

    multumesc mult . atunci astept cuminte :)
     
    adinutza_mada și naivreasastii apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Asa, bravo, cuminte ca o fetita cu codite (daca esti baiat, am incurcat-o). Ca si informatie suplimentara, orice ai macina, produsele sunt gata de folosit si apar in Sura sau la Moara abia dupa finalizarea intregii macinari. Noapte buna!
     
    adinutza_mada, naivreasastii și matusam apreciază asta.
  15. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Buna seara,dragi fermieri !Cum vi se pare eventul ?Eu l-am finalizat si sunt foarte multumita de premii!Am primit de toate !
     
  16. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    SUPER FAIN EVENTUL.......L-am terminat si sunt f f f multumita de premii .Felicitari BP.:DInca hranesc liliecii pentru recompensele frumoase.
     
  17. adinutza_mada

    adinutza_mada Pretendent

    am terminat si eu eventul, foarte frumos a fost si este inca
    peste cele 100 de sushi vampiric am mai dat la lilieci inca vreo 30 si ii hranesc in continuare
    recompense frumoase, PE-uri, PET, super hrana, super compost, cupoane, gologani, etc nu le-am tinut numarul, dar intre ele am primit si 6 puieti si 4 stolere
    sunt foarte multumita de ele si la finalul timpului de event le voi pune sa vad ce surprize ma asteapta
    sunt foarte multumita de premii. Felicitari BP, si cat mai multe eventuri captivante
     
    naivreasastii, pisitani, SunnyGarden și alți 2 apreciază asta.
  18. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Eventul a fost frumos,chiar distractiv.Premiile pe care le-am primit eu hranind vreo 170-180 de lilieci au fost subtirele:foarte multe premii constind in 5000 PE sau GG(nesemnificativ)iar din cele 9 stolere nu a iesit nici un adapost interesant de care as avea nevoie,doar adaposturi vechi.Am 4 puieti pusi,voi vedea dimineata rezultatul,dar nu imi pun mari sperante,sunt obisnuita sa nu iasa ceva bun.Liliecii nu ii mai hranesc ptr ca se pare ca nu vor sa dea nici un premiu substantial,asa ca ma voi ocupa de refacerea stocului de plante nocturne.Succes celor care nu au terminat inca eventul.
     
    pisi27, lorentonton, adriana_eu și alți 4 apreciază asta.
  19. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Salutare! :)

    Am terminat și eu eventul, a fost un event frumos și ușor. De la cei 100 de lilieci am primit gologani, puncte, adăposturi misteriose, arbori minune "Rio" și 2x banane. Sunt destul de mulțumit și nu voi mai dona pentru premii având în vedere că am făcut doar 100x sushi vampiric. Voi continua să plantez în continuare pentru eventul Noapte de magie.

    Spor și succes tuturor! ;)
     
    pisi27, murat_anca, SOSYGMA și alți 5 apreciază asta.
  20. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Buna dimineata ,eu nu am facut eventul am preferat sa fac plante pt a achizitiona noul item de la shop Faraon Tuterammoon,tocmai ce l am achizitionat ,iar de acum voi face plante si pt event cat voi mai avea timp !Felicitari fermierilor harnici !!!
     
    pisi27, murat_anca, lorentonton și alți 7 apreciază asta.