Noaptea Vrăjitoarelor - Discuții vechi

Discuție în 'Runda de discuții' creată de thefallingangel13, 4 Sep 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Technoboy83

    Technoboy83 Novice forum

    buchetul oribil si vasul funerar, nu mai au nici un efect asupra plantelor de la noaptea groazei?, am mancat buchet si vas, iar dupa ce am plantat planta vrajitoarea care neudata are 4h, nu a scazut timpul, am udat a scazut la 3h si 10min, ceea ce inseamna ca buchetul si vasul nu au nici un efect. S-a modificat cv cu aceste 2 produse mestesugaresti?
     
    Modificat ultima dată: 4 Noi 2014
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  2. My_sweet_nest

    My_sweet_nest Scriitor în devenire

    La fel si la mine.... :(
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Transmitem. Pare a fi o problemă legată de noua linie de vrej...
     
    primavara68, mara62, stefanyy şi o altă persoană apreciază asta.
  4. thefallingangel13

    thefallingangel13 Comandant forum

    Si eu am intampinat aceeasi problema:(
     
    mara62, stefanyy și ionutz_dinamovist91 apreciază asta.
  5. verarotar

    verarotar Începător forum

    si la mine este la fel
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  6. tuca4747

    tuca4747 Locuitor permanent

    Nu vad legatura, deoarece eu nu am activat inca linia noua de vrej, dar nu am timpul redus la buchetul oribil, desi pana acum produsele mestesugaresti au functionat conform specificatiilor. Sper ca macar chutney-ul si placinta cu zucchini sa mearga, dar nu este corect sa utilizam combina in plus.
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  7. VFreya

    VFreya Scriitor în devenire

    Nici eu n-am activat linia de vrej si am aceeasi problema.
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  8. papadiez-gigi

    papadiez-gigi Novice forum

    mai bine vindeam buchetul decat sa il consum degeaba. am citit anuntul dupa ce am vazut ca nu are efect
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  9. casttelon

    casttelon Expert forum

    Nu am activat vrejul, deci problema nu e din cauza lui.
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  10. 01RUS

    01RUS Novice forum

    nici la mione nu functioneaza bughetul si nu as vrea sa-l pierd
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  11. My_sweet_nest

    My_sweet_nest Scriitor în devenire

    Cred ca ceea ce a vrut sa spuna Kordar era ca problema este generata de implementarea liniei de vrej, nicidecum de activarea ei. Stiti ca se mai intampla, cand apare o modificare sau o functie noua in program, se mai dau peste cap celelalte.

    Eu am utilizat doua buchete odata.... :cry:
     
    VFreya, mara62 și stefanyy apreciază asta.
  12. mariucuta

    mariucuta Pretendent

    Buna ziua ! Am activat buchetul oribil ,fara efect,am dorit sa activez 1 vas funerar ,am dat ok ,nu s-a activat ,am incercat a 2-a oara si mi-au disparut amandoua din camara fara a se activa .
    Am trimis tichet dar numai pentru vasele funerare ca nu am stiut de buchetul oribil ca nu are efect si cum preturile de la piata sunt foarte mari la cele 2 ,as dori corectarea erorii si recuperarea lor ,cu multumiri !
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  13. -.maria..-

    -.maria..- Novice forum

    Nici la mine nu are efect buchetul oribil si e tare scump ,rog reglarea urgent ca timpul e scump si trece repede ,
    poate se prelungeste eventul si ne recuperam si buchetele pierdute !
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  14. lazakozmaeniko

    lazakozmaeniko Novice forum

    Aceeasi problema aceeasi rugaminte:rugam organizatorii sa remedieze problema.Multumesc in numele tuturor.
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  15. My_sweet_nest

    My_sweet_nest Scriitor în devenire

    Si mai dragut.... Acum nu mai pot intra de loc pe contul de joc. Imi scrie la adresa ceva cu ProiectApi, cu autentificare, cu token, dar nu-mi mai deschide contul. Pot intra in schimb, de pe acelasi computer, pe conturile mamei, fiului si sotului meu... Ce s-a intamplat?? :oops:
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  16. .nico..

    .nico.. Începător forum

    Buna seara !
    Eu nu am activata linia de vrej dar buchetul oribil nu-si face efectul .
    Mama mea a sesizat acest fapt,a trimis tichet iar acum nu se mai poate loga cu toate ca a incercat de multe ori ,
    este vorba de mariucuta si nu stie ce sa faca ,
    multumim pentru un eventual raspuns !
     
    mara62 și stefanyy apreciază asta.
  17. ~Tina221994~

    ~Tina221994~ Guest


    Buna seara,

    Din cauza unor erori, buchetul oribil nu are efect asupra plantelor nocturne, citat din Anuntul Oficial :

    Cat despre logarea in joc se pare ca ne confruntam cu o problema generala, cunoscuta de catre echipa tehnica care lucreaza pentru a fi remediata in cel mai scurt timp posibil.
     
    stefania261274 apreciază asta.
  18. slavuletemihaela

    slavuletemihaela Novice forum

    nici acum nu functioneaza recoltarea plantelor nocturne. mare pacat si de combina!
     
    mara62 apreciază asta.
  19. maxxy

    maxxy Rutinat

    da aceeasi situatie si la mine nu pot recolta in niciun fel, nici manual si nici cu recoltator, sper sa se rezolve
     
    mara62 și stefania261274 apreciază asta.
  20. oanna0709

    oanna0709 Novice forum

    Buna seara.
    Am recoltat plantele nocturne, fara nici o problema, si am avut surpriza ca la semanat, sa fie activ buchetul oribil ( timp 2.33 h la pietre funerare). Sper sa cotinuie asa.
    O seara placuta.
    PS.Se pare ca sunt afectate doar unele zone.
     
    mara62 și stefania261274 apreciază asta.