Feedback O felie de rai

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 12 Ian 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 21 Ian 2022.
  1. Îmi place

    93,8%
  2. Mi-e indiferent

    3,1%
  3. Nu-mi place

    3,1%
  1. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Eu ma multumesc si cu 10, chiar daca nu incap toti! :p
    Grea asteptarea pana la eventul aniversar, abia astept sa peticesc...prajituri! Cele cu capsuni vor fi favoritele mele! ;)
     
    -Abramburica-, dydyana97, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  2. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Multumesc lui Vinfiert,MicuNicu si lui kameliana59 pentru sfaturi si ideei cum sa-ti aranjezi itemurile ca de mult ma pregateam sa fac si eu curatenie dar tot am aminat ca de cind m-am apucat de joc nu am facut niciodata operatiunea asta si o gramada de itemuri stau in sura degeaba.Cred ca a venit timpul sa ma echipez cu o gramada de rabdare si sa le mai aranjez.Spor la curatenie si mie si la toata lumea:D:cry:
     
    -Abramburica-, dydyana97, raisa2005 și alți 15 apreciază asta.
  3. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Neeeh, eu doar i-am "starnit", ei au fost cu ideile si sfaturile! :)
     
  4. carmella

    carmella Novice forum

    Buna seara.
    Am o mica nelămurire: de ce la nivelul 8 am de donat 9 brioșe cu bomboane când in tutorial scrie ca trebuie donata decat una?

    81 Brioșă cu bomboane1 Upgrade "Coace-ți visurile"
    25 Creițari
    5 Tichete petrecere
    4000 PE x Nivelul de joc
    3
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Ian 2022
  5. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Cu siguranta n-ai donat 8, ci "doar" una la sarcina 8.
     
  6. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Ei,:p tu decit i-ai stirnit ei cu ideeile si sfaturile si eu cu copiuta ca la scoala:D:p
     
  7. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu am vrut decat sa aflu cum se optimizeaza cel mai bine parcurile! Decat sa stau sa scotocesc prin toate forumurile, am preferat sa ii "provoc" pe ei. Iti imaginezi de cat timp as fi avut nevoie, daca luam la rand forumurile... ;)
    P.S. Cat traieste, omu-nvata...! Pentru azi, doar atat! :)
     
    Modificat ultima dată: 17 Ian 2022
  8. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Oricum mersi la toata lumea pentru initiativa si ideii
     
  9. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    event finalizat de ieri
     
  10. luciabara

    luciabara Locuitor permanent

    Si eu astept ca ii tinem degeaba in sura!
     
    OanaMihaela, kameliana59, ani.vajai și alți 11 apreciază asta.
  11. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Am terminat si eu acum !
    Multumesc Vinfiert , Micunicu si Kameliana59 pentru ca ne-ati spus cum procedati voi!
     
    Modificat ultima dată: 19 Ian 2022
    dexter_bv, derby54, OanaMihaela și alți 10 apreciază asta.
  12. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    confesiune
    sunt fericita, dar totusi sunt extrem de trista. este primul event pe care ”aproape” l-am terminat. imi mai lipsesc ”doar” 31 de mixere - in conditiile in care am 531 cornete in plus. e tare greu sa fii atat de aproape sa termini un event si sa fii, totusi, atat de departe.
    cam atat a fost

    P.S. sper din suflet ca la eventurile ce vor veni sa fiu si eu printre voi, cei care nici nu mai e nevoie sa ne comunicati ca ati finalizat eventul, pentru ca noi stim deja, si eu personal ma bucur atat de mult - voi sunteti dovada ca se poate! :inlove:
     
    davidsiirina08, popik70, derby54 și alți 14 apreciază asta.
  13. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Ti-am trimis eu necesarul de mixere!
     
  14. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    sa imi dai mesaj pe ferma incerc sa TE AJUT
     
  15. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu trebuie sa fii trista, tuturor ne-a fost greu la inceput si au fost destule eventuri pe care nu reuseam sa le terminam. In timp iti vei dezvolta ferma si iti va fi mult mai usor sa termini eventurile. Pe viitor, ar fi bine sa spui mai din timp ca te afli in dificultate, ca sa te putem ajuta cu drop sau macar cu un sfat util, pentru ca este pacat sa ratezi un event la "mustata". Ai sa vezi cat de multi vor sari sa te ajute, pentru ca toti stim cat de greu este la inceput. De asemenea, daca ai nevoie de chutney, pomi sau adaposturi, poti sa scrii pe forum, sau sa-mi dai mesaj pe ferma. Capul sus, vor mai fi multe eventuri, iar de la un moment dat vei reusi! Bafta!
    Mesajul este valabil pentru toti fermierii, incepatori sau nu, care au nevoie de ajutor.
     
    dexter_bv, derby54, OanaMihaela și alți 16 apreciază asta.
  16. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    CE OAMENI FRUMOSI SUNTETI! VA MULTUMESC DIN SUFLET!

    nu am finalizat eventul, abia acum am observat raspunsurile la postare. sunteti minunati :inlove:

    eu nu inteleg inca un lucru. ma uit acum la ora la care sunt postate comentariile. oare e dupa alt fus orar forumul?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 19 Ian 2022
  17. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Ti-au raspuns mai multi jucatori, ma alatur si eu lor!
    E frustrant sa fii atat de aproape si sa nu reusesti, dar ni s-a intamplat tuturor mai la inceput!
    Daca iti doresti si suporti un pic de "pisalogeala", si ca sa nu fim offtopic, da-mi mesaj la MicuNicu, o sa incercam sa vedem ce e de facut pe viitor sa reusesti sa finalizezi, sa stii ce ai de facut pentru dezvoltarea fermei!
    Drumul e lung, implica ceva eforturi din partea ta, dar putem sa-ti aratam ce ai de facut pe viitor!
    De aceea avem forum, la randul nostru am fost ajutati si "invatati", acum e timpul sa o facem noi!
    Bafta!
     
  18. valemnd158

    valemnd158 Junior Expert

    multumesc mult de tot!
     
    stoiantudorel, in.the.rain, derby54 și alți 6 apreciază asta.
  19. radubianca91

    radubianca91 De-al casei

    la urmatorul d&c astept mesaj de la tine pentru a te ajuta cu ceva adaposturi neon
     
  20. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    A lamurit la un moment dat vinfiert cum e cu ora.
    Daca nu esti conectat pe forum iti apare o diferenta de 2h si depinde si de fusul orar selectat la Optiuni.

    Legat de eventuri, te inteleg perfect ! Nu am avut curaj sa incep multe eventuri, care pana la urma le-am finalizat cu brio (asta dupa ce am stresat cativa "mentori").
    Pe viitor, verifica inainte cu o zi cum stai cu dropul, iti faci un calcul in functie de cat ai strans pana atunci si vezi la Diverse ca este un topic cu Schimburi si scrie acolo de cat mai ai nevoie si o sa se mobilizeze mai multa lume decat crezi. Pe ultima suta de metri e mai greu, ca poate nu vede toata lumea mesajele la timp. Succes !