Feedback O vrăjitoare nepricepută

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 14 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 19 Apr 2020.
  1. Îmi place

    73,2%
  2. Mi-e indiferent

    9,9%
  3. Nu-mi place

    16,9%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul O vrăjitoare nepricepută. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    mara62, donnadmn, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  2. agassi

    agassi Scriitor în devenire

    Am facut un calcul asupra cerintelor si recompenselor...

    Cerinte: 2700 Planta Paianjen, 3160 Boaba Sulf, 605 Elixir Lunar, 495 Luciperca, 1010 Ochii Papusii.

    Recompense: 1.138.000 PE, 487.000 GG, 35 Sc Suzi, 48 Stelute (presupunand ca la misiunea 3 diamant se iau 6 stelute!), 16 super-hrana, 8 Tichete de Petrecere si 1 Bonus de PE/PET pt articole datatoare!

    ...si, bineinteles, cele 3 itemuri. :D
     
    mara62, -katnik-, Soricica4 și alți 15 apreciază asta.
  3. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Itemurile sunt ok pe partea de puncte... cu toate bonusurile active iei o multime de puncte, cerintele sunt decente...deci ramane de vazut dupa ce incepe !
    Succes tuturor!!
     
    mara62, -katnik-, Soricica4 și alți 10 apreciază asta.
  4. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Nu se specifica dar sper ca itemii aia pot fi amplasati in Conacul bantuit, nu de alta dar doar acolo mai am ceva spatiu...
    In rest, pare Ok, nu grozav. Fara vrej, doar itemi...
     
    mara62, -katnik-, Soricica4 și alți 11 apreciază asta.
  5. primavara68

    primavara68 Profesionist forum

    imi place . pacat ca nu e linie de vrej . nu mai am loc nici acolo . ar trebui implementate cum sunt magaziile sa fie si ptr iteme
     
    mara62, amaliaghitescu, -katnik- și alți 12 apreciază asta.
  6. sandokanlord

    sandokanlord Baron forum

    Eu am o singura problema.Ce fac cu itemele,si aceasta problema cred ca le avem foarte multi?
     
    mara62, -katnik-, Soricica4 și alți 12 apreciază asta.
  7. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Inghesuiala mare....pacat ca nu mai am unde pune itemii si stau foarte multi nefolositi la ......"izolare"
     
    mara62, -katnik-, Soricica4 și alți 8 apreciază asta.
  8. ang30la

    ang30la Cunoscător forum

    Amplificatorul de recolta clar de luna are efect asupra plantelor de event ?
     
    mara62, -katnik-, bmw123bmw și alți 7 apreciază asta.
  9. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    E planta de event, sigur nu merge, ca si buchetul oribil...Dar mai ai un camp, padurea de ciuperci, acolo nu poti planta planta de event, acolo merge, poti rezolva lipsurile din cerinte.
     
    mara62, -katnik-, bmw123bmw și alți 7 apreciază asta.
  10. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Incep cu 127 unitati de drop. Bafta tuturor!
     
    mara62, MicuNicu, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
    Succes tuturor!
     
    mara62, MicuNicu, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  12. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    146 drop + 1 de la un vecin
    S-avem spor!
     
    mara62, MicuNicu, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Nu ma incanta nimic din premii, Conacul Bantuit nu mai respecta auto-distantarea de mult timp, ba chiar sunt 10 itemi care stau in inventar; am sa-l fac din inertie. N-am inteles de ce "Grupul de Comunicare strategica" de la varful BP (mai facem si noi haz de necaz...) nu a decis sa fie anuntat cu o zi inainte; vor fi multi care habar n-o sa aiba ca a inceput...
     
    mara62, -katnik-, luciana1949 și alți 10 apreciază asta.
  14. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    De ce? Gradul de dificultate al eventului nu este foarte ridicat. Daca ar citi toti Calendarul de evenimente...
     
    mara62, baranescuvali, MicuNicu și alți 8 apreciază asta.
  15. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Poate unii citesc, poate unii mai uita de la inceputul lunii pana acum...gandurile mai zboara fara sa vrei in perioada asta. Intr-adevar, gradul de dificultate nu este ridicat si se poate recupera timpul pierdut pentru cei care vor vedea mai tarziu anuntul. Dar eu, berbec de zodie, tot nu inteleg de ce... :):p
     
    mara62, amaliaghitescu, -katnik- și alți 9 apreciază asta.
  16. popik70

    popik70 General forum

    Hai sa ma bag si eu ca musca-n lapte xD
    Pe terenurile clar de luna , oricum nu aveai cum sa te pregatesti , fiind inchise.
    140 - drop. Spor.
     
  17. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Foarte buna exprimarea! :)
    Ma refeream doar la faptul ca unii vor intra mult mai tarziu, pentru ca nu vor sti ca incepe acest event. Nu am scris nimic referitor la pregatire, iar intrebarea se vroia mai degraba retorica...
    Case closed! :)
    Am inceput cu 122 drop, desi am avut planta de 8 ore. Intotdeauna las pe terenuri plante de 8 ore la sfarsit de eventuri clar de luna...
     
    Modificat ultima dată: 14 Apr 2020
    mara62, -katnik-, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  18. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Să fie din cauza Paștelui catolic?
    Presupui corect ! Am omis dintr-o greseala de eroare sa le trec in tabel. :) Acum sunt la locul lor.
    Speranta moare ultima ! Daca eventul se desfasoara in zona aia, n-am considerat necesar sa mai specific acest lucru. Oricum acestia vor aparea in lista de itemuri "albastriti".
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 14 Apr 2020
    mariuta48, -katnik-, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  19. branzica25

    branzica25 Avansat

    eu am inceput prost cu dropul de event si m-am decis sa nu donez nimic pana nu sunt sigura ca am tot ce trebuie
     
    mara62, mariuta48, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  20. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    [​IMG]
    Spor tuturor!
     
    donnadmn, Jettatura, mara62 și alți 10 apreciază asta.