Feedback Ochi de Șarpe extraterestru #2

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 6 Mar 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 15 Mar 2024.
  1. Îmi place

    87,2%
  2. Mi-e indiferent

    4,0%
  3. Nu-mi place

    8,8%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Ochi de Șarpe extraterestru 2. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    ioanagirl94, MicuNicu, fabian201070 și alți 9 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Vot pozitiv doar pentru cele 3 cutii Piccolo si Howie (chiar daca nu am ce sa fac cu el, nu pun niciodata mai mult de 20). Ar fi putut intra in aceasta categorie si itemul Tocana surpriza, dar din pacate este 2x2 si da doar 8000 de PE, asadar nu se califica, desi da 30% PE/PET pentru articolele datatoare. Fara zarul norocos si scazand cupa primita gratis, necesarul de plante ar fi de 11247. Dropul necesar, 483. Pentru a lua tot ce este in partea dreapta, vor fi necesare cu siguranta mult mai multe plante/drop. Shopul, neofertant din pacate.
    P.S. Un vot pozitiv si pentru faptul ca eventul se desfasoara pe un singur teren. Utilizarea de bonusuri pentru planta de event, va mari productia si pe celelalte terenuri, eliminand dezavantajul utilizarii terenului principal pentru acest event. ;)
     
    Modificat ultima dată: 6 Mar 2024
  3. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    un event ffslabut,sa fac eventul doar pt piccolo si howie,mai bine imi vad de treaba si imi aprovizionez depozitul cu plante ,animale,cred ca votul va fi sigur negativ.spor pt cei ce vor sa faca acest event.
     
  4. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    Vot pozitiv din partea mea ! Un event pe care il fac cu placere pana la sfarsit, de fiecare data ! :inlove:
     
  5. derby54

    derby54 Veteran Forum

    Un event dintre preferatele mele si premiile sint bune,deci in concluzie un vot pozitiv pentru tot.
     
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mmmmm! Vot pozitiv!
    Mai stiti din ce copaci iese drop mai bun?
     
    Modificat ultima dată: 6 Mar 2024
  7. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Salix Integra simpli.
     
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mersi!
     
  9. vyyo5252

    vyyo5252 Mogul forum

    203 pahare, bafta
     
  10. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]

    Am avut initial pomi dupa care am facut 3 runde de amarant instant.

    Si dupa 2 ture de reproduceri
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 7 Mar 2024
  11. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    După 36 de jocuri jucate,doar 5470 de pct !E mult de joacă....dar îmi plac și minijocul și premiile.Cu cateva +1, 1 bonus 100% la roată,200% slot de diamant,SC și Suzy și 2 de Jack activați sper să îl termin astă-seară.
     
  12. ioanavlad86

    ioanavlad86 Novice forum

    Eu nu înțeleg mijlocul. Cum sa faci sa câștigi mai multe puncte?
     
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Am cam terminat si eu cu necesarul de zaruri, sper sa fie suficiente.
    [​IMG]
     
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    După socotelile mele, îmi trebuie cam 160 runde... Tu ai făcut cu "bătaie"...
    [​IMG]
     
  15. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Nu ma pricep la zaruri. Din 104 jocuri jucate am reusit 12920 puncte. Am terminat si zarurile norocoase asa ca acum fac plante pentru inca 100 de cupe. Spor sa aveti!
     
  16. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    203 !!!!!-.-Greu a mai mers .Pe final m-am tarat cu cate 40 de pct,iar la 2 și la 6 nu am reușit să fac cate 5 cărți .Vot pozitiv !
     
  17. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

  18. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am pana acum 74 de runde jucate, vreau neaparat sa iau howie ca sa fac 4 bucati (altfel ma opream aici ) . Bafta tuturor !
     
  19. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    ioanagirl94, -iulia1992-, dany și alți 23 apreciază asta.
  20. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Cam atat pentru azi, restul maine. Zarurile par a fi suficiente.
    [​IMG]