Feedback Ochi de șarpe #8

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 8 Mar 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 17 Mar 2022.
  1. Îmi place

    54,7%
  2. Mi-e indiferent

    5,6%
  3. Nu-mi place

    39,8%
  1. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    duelul rotilor .... de la roata citire pentru ziua de astazi 10.03.2022....asa cum reiese din prima postare mi am inceput ziua cu un sfarsit de bonus 100% din ziua precedenta...si bineinteles azi suprapunem bonusul cu bonusul de astazi....evident....doar astazi este o alta zi....numai bine
    [​IMG]
    [​IMG]
    si rezultatul....
    [​IMG]
     
    rjean777, -Abramburica-, dexter_bv și alți 14 apreciază asta.
  2. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Event terminat in totalitate...Spor celor care mai farmeresc .
     
    traian1971, rjean777, -Abramburica- și alți 18 apreciază asta.
  3. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

     
    -Abramburica-, paulici_01, raisa2005 și alți 5 apreciază asta.
  4. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Sigur n-ai facut poze la castigurile mele de la roata??? De obicei la 50 tichete iau din greseala un +1 pe parcele... In vremurile bune, cand erau mai multe bonusuri de 100 sau 200%, eu luam GG avand in dreapta +100%, la mijloc GG si la stanga +200%...

    Cred ca pana la final, nu vor fi probleme cu dropul... Eu am 117 pahare doar din planta de event. Si avand in vedere ca n-am prea dat prin ferma (acum am abia vreo 1500 plante + terenul cultivat), cred ca nu va trebui sa cultiv hrisca instant...
     
    rjean777, -Abramburica-, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    La roata n-am tras cu ochiul la altii...Gaseam pe cineva mai norocos la o adica!
    In rest, m-am cam ambitionat, trag si eu pe cat se poate in conditiile astea!
    Pacat ca am consumat ieri si singurul vrej de SC, si Itemul "Sanatate"... Dar merge si asa, deja am luat vrejul in sub 24 h, dar pe dreapta nu merg chiar grozav...Pozele:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    rjean777, -Abramburica-, dexter_bv și alți 19 apreciază asta.
  6. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Linia de vrej activata, continuam....
    Bafta!
     
  7. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Mai ,,norocos" decat mine nu cred ca esti... xD Am jucat paharul primit si n-am prins decat o pereche... Daca o tin asa, n-ajung nici la 30 pe dreapta...:D
     
    rjean777, -katnik-, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  8. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    am 47 runde jucate si plante pentru inca 52 runde ,,drop 0,la roata am avut peste 100 tichete+bilete ,,am luat 0 bonusuri nici macar un +1 ,joc mai bine fara bonusuri media la zaruri 160 . dupa vrej mai fac cat pot
     
    traian1971, rjean777, -Abramburica- și alți 17 apreciază asta.
  9. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Asa stau eu:
    [​IMG]
    Iar la Piccolo :
    [​IMG]
     
    mihai.1998, deea4u, z.zoita și alți 20 apreciază asta.
  10. OanaMihaela

    OanaMihaela Cunoscător forum

    Am spart si eu ghinionul cu un +1 .. sper sa se aplice si la vise pentru ca doar acolo l-as mai putea folosi acum xD
     
    z.zoita, rjean777, -Abramburica- și alți 16 apreciază asta.
  11. cp58

    cp58 Ambasador forum

    [​IMG]
     
    deea4u, z.zoita, hereea și alți 20 apreciază asta.
  12. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Eu ma duc tacticos cu plante ziua - 4 recolte si cu pomi noaptea pentru zaruri, asa ca nu am multe jocuri jucate. Ii mai palpitant asa. SPOR
     
    z.zoita, dexter_bv, rjean777 și alți 15 apreciază asta.
  13. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Linie de vrej activata . In stanga am 71 de runde jucate iar in dreapta am 9620 de puncte . Bafta !
     
    traian1971, ani.vajai, rjean777 și alți 15 apreciază asta.
  14. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Buna dimineata!
    Nici nu m-am mai uitat la roata!
    Dau inainte, prima tinta atinsa...
    Poza:
    [​IMG]
     
    deea4u, z.zoita, hereea și alți 18 apreciază asta.
  15. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    `Neata!
    Eu am avut ca reper primul Piccolo, am zis ca daca primesc ceva rezonabil, trudesc si pentru a 3a lada, dar pentru ca mi-a iesit un Geniu ( :( )fac azi o aroganta sa stric tot stocul de SH si Suzy sa iau si a 2a cutie, implicit vrejul si la mine o sa fie final de event.
    Mi-a parut rau pt cele 20 tichete stricate degeaba, dar vazand cum stau lucrurile in "Clubul (mai putin anonim) celor care nu au noroc la roata", se putea si mai rau. Macar alifia aia daca o castigam xD.
    Asadar si prin urmare, Piccolo pentru mine ramane o dezamagire eterna :D.
    Felicitari celor care au terminat, succes celor care mai muncesc, zi senina sa aveti ! :music:
     
    z.zoita, F_L_O_R, traian1971 și alți 19 apreciază asta.
  16. .mpond.

    .mpond. Profesionist forum

    211 runde !!!!!ultima mie de puncte a fost pe genul tarat\tras\impins.......nu se mai adunau deloc !!:mad:o_O:eek:
     
    valemnd158, traian1971, paulici_01 și alți 15 apreciază asta.
  17. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    12.03.2022.....80% din ce mi am propus pentru acest event l am realizat in 4h si 20 % partea cea mai grea in 3 zile!!!!!! in fine inca nu am invartit la roata dar trebuie un bonus sa prind ....succes
    [​IMG]
    momentan asta am pe teren ...am tot invartit pomii sa am din toate ca nu se stie cand am nevoie...mai am ceva plante si mai imi trebuie zar norocos evident...succes
    [​IMG]

    primul lucru care il fac la ferma in fiecare dimineata ...invart de roata...evident...am garantat din item e si lazi intre 40-60 rotatii normale si fara sa deschid chiar toate lazile cam intre 8-20 rotatii de petrecere....astazi roata mi a dat bonusuri de PE ....nu a vrut bonus de recolta desi am fost aproape o data de +200%...o casuta mai imi trebuia.....succes
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 12 Mar 2022
    deea4u, valemnd158, zeepinkstar și alți 19 apreciază asta.
  18. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    am 87 runde si 13090 puncte,,am plante 9800 si mai fac plante pana maine la pranz dupa care ma apuc de drob.acum am drob 0.il termin la pas,fara stres.
     
  19. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Ieri am pus la copt cele 3 cutii Picollo plus inca 11 pe care le strinsesem...Slabe recompense am primit de la ele:ape termale,Pogo,vinatoare de comori,elevul lui Ingrid,1 joben magic,4 dansul frunzelor si bineinteles nelipsitul Geniu multitasting..M-am lamurit si cu cutiile picollo..In concluzie,nu le mai string dar nici nu mai alerg dupa ele;problema este ca nu prea mai stiu pe ce fel de recompense sa mai pun ochii la un event;adaposturi misterioase nu,arbori minune nu,PE si PET-uri nu,acum m-am lamurit si cu cutiile,chiar ca nu stiu dupa ce sa mai alerg....Voi urmari liniile de vrej,daca ma intereseaza,fac eventurile,daca nu,nu le fac...Am observat ca se tinde spre PE,PE si iar PE,sa faci cit mai multe PE.Am spus-o si ma repet,pe mine nu ma intereseaza punctele.
     
    paulici_01, ad_1o1, andutza2011 și alți 21 apreciază asta.
  20. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Desi am zis ca ma opresc pe la nivelul 75 l-am dus pana la capat. Cu o medie de 127.36 ( 25.090 puncte din 197 de runde) fara sa fac 5 de un fel la 3 si la 4 !
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    mihai.1998, paulici_01, deea4u și alți 18 apreciază asta.