Feedback Odiseea lui Helgrid

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 24 Iun 2026 la 09:00.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Acest sondaj se va închide pe 8 Iul 2026 la 22:12.
  1. Îmi place

    50,0%
  2. Mi-e indiferent

    4,8%
  3. Nu-mi place

    45,2%
  1. in.the.rain

    in.the.rain Ambasador forum

    Gata si eu!
     
    raisa2005, amy46, irina_love200 și alți 3 apreciază asta.
  2. alinuta_angelina

    alinuta_angelina Novice forum

    buna.se cer 10 tamburine. unde le gasesc?
     
    raisa2005 apreciază asta.
  3. gabi_83i

    gabi_83i Scriitor activ

    Buna .
    Tamburina este un produs Clar de Luna . Daca nu ai tu in inventar, nu stiu de unde din alta parte ai putea face rost.

    O zi buna
     
    raisa2005 apreciază asta.
  4. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Maine vei putea sa-l construiesti.
    Mai multe informatii despre acest atelier gasesti AICI.
     
    SkumpikaNina, raisa2005 și gabi_83i apreciază asta.