Feedback Pași siniștri în timp II

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 12 Oct 2021.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 19 Oct 2021.
  1. Îmi place

    58,2%
  2. Mi-e indiferent

    4,5%
  3. Nu-mi place

    37,3%
  1. aida59

    aida59 Maestru forum

    Cred ca am sa scot item de la prima linie de vrej si am sa ii folosesc pt linia asta. Oare se poate? Mi se pare mai buna aceasta linie de vrej decat cealalta
     
  2. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Da. Este optiunea ta ce linii doresti sa activezi.
     
  3. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    am cumparat linia de vrej si itemurile si cand vreau sa le amplasez imi zice ca nu sunt in inventar trebuie cumparate de doua ori? multumesc
     
  4. tutica62

    tutica62 Profesionist forum

    pune itemurile pe teren , upgradeazale si apoi le poti pune pe vrej
     
  5. jeni1952

    jeni1952 Pretendent

    multumesc
     
  6. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat , bafta !
     
  7. mszidi7

    mszidi7 Începător forum

    Buna.Am cumparat vrejul magic Pasi sinistrii cu itemuri am pus pe teren am sters dar tot nu se vad itemurile,daca ati putea sa ma ajutati.Multumesc User: mszidi7 Id: 25049770
     
  8. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    salut...incearca sa pui si upgrade urile la iteme si vei vedea ca se vad...succes!
     
  9. mszidi7

    mszidi7 Începător forum

    ok.mersi
     
  10. emma1257

    emma1257 Scriitor în devenire

    Scuze,si eu intampin aceeasi problema. Am vrejul si cele trei itemuri...am pus pe teren (aici cred ca este greseala mea,nu stiu pe ce teren) Din cite stiu,un vrej odata cumparat trebuie sa fie activ,adica sa solicite completarea locurilor goale,al meu este inactiv de parca nu l-am cumparat. Ma declar "in ceata" totala. Poate ma dezmeticiti. Multumesc
     
  11. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Poti sa le pui pe orice teren.Dupa ce le-ai pus iei upgrade-ul din inventar-decoratiuni si il pui peste itemul respectiv.Upgrae-urile le-ai obtinut la ultimele misiuni cind ai construit cladirile eventului...Dupa aceea,le poti sterge dupa teren si le pui la linia de vrej.
     
  12. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    Terminat eventul.
     
  13. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Event finalizat ieri, linie activata. Bafta!
     
    paulici_01, cp58, -Abramburica- și alți 11 apreciază asta.