Feedback Paște 2017 - Factorul ouălor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 11 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare evenimentul?

Sondaj închis pe 19 Apr 2017.
  1. Îmi place

    260 vot(uri)
    88,1%
  2. Îmi este indiferent

    11 vot(uri)
    3,7%
  3. Nu îmi place

    24 vot(uri)
    8,1%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Am revenit in joc si am finalizat pana la vrej. Bafta la cules medalioane pentru cine nu a terminat !
     
  2. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    21drop si1500 plante mai am nevoie!Plante am pe 2terenuri.
     
  3. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Event terminat. Spor celor care spera sa termine! Paste fericit!
     
  4. deea_sarpe

    deea_sarpe Junior Expert

    inca 24 de ore suplimentare mai am nevoie...of dropul asta e asa mare inca 600 mai am nevoie...
     
  5. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna dragilor:)
    La aceasta ora ...cu dropul sunt in exces (185) si tin sa le multumesc vecinilor...
    si unei prietene virtuale speciale_kameliana:inlove: care m-a ajutat neconditionat si inzecit in toate momentele cand dropul se lasa greu prins si noi ...fetele, ocupate cu pregatirile sarbatorilor, nu aveam prea mult timp de pierdut sa ne punem mintea cu el.:oops:
    Pentru finalizare ...mai am nevoie de 1130 de plante de event...pe care le voi "dovedi" pana la sfarsitul zilei.
    Sa ramanem in spiritul acestei mari sarbatori ...si inca odata sa dam cioc [​IMG]
    Sa aveti spor si multa bucurie la toate!
    PS. Am terminat
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 17 Apr 2017
  6. yocoama

    yocoama General forum

    Buna,am terminat si eu eventul ieri seara.Spor celor care mai muncesc:D
     
  7. markreddo

    markreddo Profesionist forum

    Am "muncit" cu mare drag si la acest event de PASTE.
    Eventul in sine mi-a placut foarte mult. Sa aveti o zi minunata atat pe ferma,:) cat si in afara ei.

    [​IMG]
     
  8. Gabry_mafia

    Gabry_mafia Scriitor în devenire

    Salut lume..primesc drop la fiecare parcela normala daca pun trandafiri ?Am 200 drop mai trebuie 400 si nu mai stiu cum fac pana maine..
     
  9. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Buna seara!
    Dropul nu este influentat de tipul de parcela folosit. Daca dispui de ceva SC, treci pe parcele mari si cultiva trandafiri. Vor fi gata in 3h10' adaugand apa si ingrasamant pe langa SC. Peste noapte pune trandafiri cu apa si s-ar putea sa reusesti. Daca maine dimineata iti va lipsi putin drop si timpul iti permite, un teren de trandafiri cu SC, apa, ingrasamant va rezolva problema.
    Spor la treaba!
     
  10. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    62.200 puncte tropicale,19.400 PE si lada draguta toate la cate 12 ore...

    E cea mai buna linie de vrej de pana acum.Eventul,mai ales linia de vrej a meritat tot efortul.

    Nota 20 cu felicitari pentru acest event :)
     
    cristel.d, popescudana42, iarina56 și alți 10 apreciază asta.
  11. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Event terminat de ieri si inca 700 drop iar pana maine se mai aduna! M am speriat degeaba de nr mare de drop. Spor si felicitari
     
  12. addix93

    addix93 Novice forum

    Mai am nevoie de 50 de drop. Tocmai astept sa culeg terenurile si il voi face. Sincer, credeam ca nu voi reusi sa adun 2200 drop. Dar uite ca am reusit. Nu am avut howie, nimic. Doar am semanat si cules de vreo 4 ori pe zi si am ajuns sa termin. Sunt foarte fericita. Linia de vrej e foarte buna! Spor celor care inca nu au terminat eventul!
     
    -katnik-, dadan, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  13. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Event finalizat...
    Felicitari tuturor.
    Felicitari BP..
    O noapte linistita..
     
    dana-dulce, George9292, iarina56 și alți 12 apreciază asta.
  14. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Se pare ca nu m-am inselat atuni cand am acordat o nota maxima event-ului, pt ca merita aceasta nota din plin, desi, la inceput, am fost cam sceptica in privinta dropului!
    Event finalizat si la mine!!!
     
  15. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Si la mine - event finalizat ..... Spor la drop in cele cateva ore cate au mai ramas pentru cei care mai au de lucru. Noapte buna.
     
    popescudana42, -iulia1992-, iarina56 și alți 8 apreciază asta.
  16. alexsilviu11

    alexsilviu11 Avansat

    Nu imi vine sa cred ca am reusit sa-l termin-eram ingrijorata din cauza dropului si mai ales ca nu prea am avut timp liber sa fiu activa exact cand aveam de cules ,dar ......AM REUSIT ! GATA! .Tin sa le multumesc bunilor mei vecini care la fiecare event nu uita de acel cadou !:inlove::p
     
    popescudana42, -iulia1992-, iarina56 și alți 5 apreciază asta.
  17. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Incheiat aseara eventul !Votul meu e unul pozitiv!
     
  18. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat !
    Spor tuturor fermierilor !
    Ferma - lvl.109, Bahamarama - lvl.331
    Brutar - lvl.5, Confiturier - lvl.5

    Spa Bahami - lvl.5, Florar - lvl.5
    Alchimist - lvl.5
     
  19. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Asa cum m-am obisnuit, in ultima zi am terminat si eu eventul. Dupa ce am terminat plantele am cules o data pe zi si nu am folosit SC deloc.
     
  20. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Final si la mine. Reuseam de ieri sa-l dau gata, dar nu am avut net:cry:
    Cica IP instabil, de negasit. Il dau in urmarire generala, cine-l vede, sa-mi dea un bip.:p
     
    alexsilviu11, donnadmn, markreddo și alți 13 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.