Feedback Paște 2017 - Factorul ouălor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 11 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare evenimentul?

Sondaj închis pe 19 Apr 2017.
  1. Îmi place

    260 vot(uri)
    88,1%
  2. Îmi este indiferent

    11 vot(uri)
    3,7%
  3. Nu îmi place

    24 vot(uri)
    8,1%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Saint-Gabriel

    Saint-Gabriel Novice forum

    :) Terminat, de vreo doua zile, fara mare efort...cine vrea 900 de pandantive ? , dragut event.
     
    alexsilviu11, donnadmn, Jettatura și alți 3 apreciază asta.
  2. cariale

    cariale Începător forum

    eu as vrea mai am nevoie de vreo 300 de pandantive din pacate nu o sa termin acest ev
     
    alexsilviu11, donnadmn, Jettatura și alți 3 apreciază asta.
  3. bianca_denisa-8

    bianca_denisa-8 Începător forum

    Stie cineva daca se prelungeste eventul ?
     
  4. popik70

    popik70 General forum

    Felicitari fermierilor harnici. Eu nu l-am terminat , a fost Pastele si am preferat sa stau si sa joc rummy cu familia . + ca m-am capatuit si cu o raceala mai puternica . De mult nu ma mai stresez cu eventurile.
    O zi cu multa iubire in suflet.
     
    alexsilviu11, donnadmn, Veverita02 și alți 9 apreciază asta.
  5. sliver17

    sliver17 Începător forum

    nefinalizat . prea mult drop ... pacat bp.:cry:
     
  6. ovidiu1984

    ovidiu1984 Novice forum

    Am dat un vot negativ deoarece cerintele privind dropul au fost prea mari avand in vedere ca au fost zile de sarbatore si pur si simplu nu am avut cand sa intru pe ferma. Cred ca eventurile trecute de Pasti au fost mult mai reusite din toate punctele de vedere:tematica, grafica, amuzament.Pacat.
     
  7. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    Cristos a inviat!
    am reusit de ieri sa termin eventul8) desi nu am avut terenul pregatit pt event si am inceput abia din ziua a doua eventul. pt ca tot ratam sa intru la ora care trebuia, am avut doar cate 2 recolte/zi din planta de event si 1 recolta de secara pe ferma si physallys pe baha si jungla (plantele cele mai lungi la care aveam stoc mic ~500-1000 bucati).
    cresonul, salata, graul, morcovul si fanul nu a trebuit sa le cumpar pt ca aveam stocul necesar. deja partial am refacut stocul acestora la nivelul minim la care incerc sa imi mentin plantele (~11000-12000). timp si nervi sa stau la piata nu am avut desi puteam sa fac banuti buni cu acestea.
    fructele au fost pe stoc, asa ca nici acolo nu am avut emotii.
    am revenit acum vreo 2 luni in joc chiar de sf. valentin, dupa 6 luni de absenta, dar e prima oara cand postez de atunci - mi-a fost lene sa scriu ceva:oops: pana acum. mi s-a parut foarte interesant eventul. din pacate am pierdut multe in joc in timpul absentei.

    felicitari tuturor care au participat la event indiferent ca au terminat sau nu. o seara buna.
     
    alexsilviu11, robert1616, roliana57 și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.