Feedback Paște 2017 - Factorul ouălor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 11 Apr 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare evenimentul?

Sondaj închis pe 19 Apr 2017.
  1. Îmi place

    260 vot(uri)
    88,1%
  2. Îmi este indiferent

    11 vot(uri)
    3,7%
  3. Nu îmi place

    24 vot(uri)
    8,1%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. crisioana

    crisioana Novice forum

    Buna dimineata,am o problema la terenul cu jungla nu mai pot intra .Cand intru imi apare terenul gri ,si nu se vede nimic,restul butoanelor cu vecini,cu banii,stelutele apar,ce nu imi apare este si sagetuta sa ma duc pe alt terensi trebuie sa ies din joc pt a reintra.Stie cineva ce se intampla ?
     
    davidsiirina08, -katnik-, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  2. blackspace77

    blackspace77 Cunoscător forum

    event final!..bafta multa in continuoare la finalizarea eventului [​IMG]
    ...si sa avem sarbatori frumoase alaturi de cei dragi!
     
  3. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Un event minunat , de nota 10+ , asa eventuri sa tot fie la ferma , spor la treaba tuturor .
     
  4. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO


    Buna ziua!
    Personal, nu intampin astfel de probleme. O stergere de cookies si cache urmata de o relogare poate face minuni.
     
  5. elevator70

    elevator70 Novice forum

    Si cine n-are howie.....
     
    davidsiirina08, magdajora, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  6. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Cine nu are howie o sa il faca probabil mai greu :(

    Event finalizat ,sarbatori frumoase tuturor si spor in toate !
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 14 Apr 2017
  7. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Felicitari finalistilor ! Pana acum am 966 drop cu ajutorul vecinilor si altor fermieri carora le multumesc, plante aproape 4000... Cu pregatirile de sarbatori, uit sa intru fix cand trebuie si mi se decaleaza timpul... Asa ca n-am reusit decat 2 recolte de plante pe zi, noaptea am pus garoafe pentru drop (productie in 13 ore). Sper totusi sa-l finalizez...
     
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Felicitari finalistilor!
    Eu, in momentul de fata, am 955 drop si 9.150 plante, la ora 13:30 am pus tot indigo...
    Eu zic ca ma incadrez in timp...
    Spor tuturor!
     
  9. angelica.d

    angelica.d Ambasador forum

    Event finalizat...sa aveti Sarbatori Fericite si spor la toate....:D:D:D
     
  10. yocoama

    yocoama General forum

    Am pana acum 1220 drop si 8500 planta de event.Pana luni cel tarziu e gata.Succes celor care muncesc si felicitari celor care au terminat:D
     
  11. Claudia

    Claudia Duce forum

    Am terminat si eu, cu ajutorul unei recolte de dughie care mi-a adus o gramada de drop, chiar un pic mai mult decat mai aveam nevoie.

    [​IMG]

    Mult succes tuturor si spor la pregatirile de Sarbatoare!
     
  12. cuculetcristina

    cuculetcristina Cunoscător forum

    in seara asta termin cu plantele,pana la incheierea eventului sper sa am si dropul necesar...greu pt mine(ca de,femeie+serviciu+Pastele=nu tu timp :))
     
  13. Flaxys

    Flaxys Scriitor în devenire

    In acest moment am 1133 drop si 9162 indigo salbatic....greu cu dropul, dar este posibil sa pot finaliza eventul.
     
    davidsiirina08, roliana57, matusam și alți 8 apreciază asta.
  14. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna seara !

    11998/1004.

    Sa-mi dau palme, nu alta. Fan 117, salata 251......la piata, deja au depasit pretul unciei de aur, asa ca......nu-s cum sa fac sa impac si varza si capra.xD
     
  15. markreddo

    markreddo Profesionist forum

    Buna seara ! Dropul este bun, dar nu prea am cules eu la timp. o_O Mai incerc cu cateva ture de fan,salata si morcovi iar mai apoi trec la plante mai darnice la drop, ca doar mai am nevoie de aproape 1000.;)
    Sarbatori fericite la toata lumea!

    [​IMG]
     
  16. marydelnova

    marydelnova Avansat

    BUNA SEARA,si eu mai am nevoie de 1200drop in momentul asta si tare ma tem ca nu voi ajunge sa iau vrejul....munca in zadar fara jrej
    spor tuturor jucatorilor care mai au de trudit la eveniment
     
  17. bogdanalexandru2000

    bogdanalexandru2000 De-al casei

    Mai am inca 4 misiuni. Drop-ul mi s-a parut destul de bun, avand in vedere ca eu nu am nici howie. Planta o termin la urmatoarea culegere, dupa care incep cu garoafele si probabil pana maine seara e gata si event-ul asta :).
     
  18. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Salutare!
    Mai am de donat ultimele 3500 de plante, pe care sper ca le voi putea termina astazi, pana la miezul noptii ;)
    Am mers cu plante doar pe 2 terenuri, restul, animalele si pomii care se gaseau pe teren cand a inceput eventul.
    Sunt multumita: GG frumosi la piata, vrejul il iau, la bizon nici nu mai sper, timp destul si pentru cozonaci, pasti, fripturi si alte treburi cuvenite.
    Sarbatoare frumoasa si spor in toate va doresc!
     
    Ade-Leona, robert-adila, crivio și alți 11 apreciază asta.
  19. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Am ajuns la impresionanta cantitate de 1354 drop si 7300 plante. Mai am ultimile 4 sarcini de facut :).
     
  20. yocoama

    yocoama General forum

    Mai am 2 misiuni maine sunt gata cu eventul.A fost super jocul,felicitari bp.!
    Spor la joc :D
     
    Agro80, mara62, marianz și alți 15 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.