Feedback Piața centrală Farmerama

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 15 Mai 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 29 Mai 2019.
  1. Îmi place

    62,2%
  2. Nu-mi place

    29,2%
  3. Mi-e indiferent

    8,6%
  1. tchupy

    tchupy Analist forum

    Deci pana la urma cu primele 6 unitati de drop a fost mai greu.......
     
    malagambafane, -iulia1992-, kiri2270 și alți 6 apreciază asta.
  2. stiucarul

    stiucarul General forum

    Vaca ,Porc ,Cocos ,Veverita….Gata.,,Oaie-7,,Elefant-3.
     
  3. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Dupa cum am mai spus, nu am donat la ultima misiune la niciun animal, pt ca nu a vrut sa mai ocup terenurile tropicale cu flori muzicuta. Insa plantez mai departe flori balon si donez porcului, pt ca la taraba lui (si a cocosului) se cer doar flori balon, gnomi si coroane. Nici nu mai stiu de cate ori am donat. E cel mai convenabil, pt ca merg inainte cu ferma cum vreau eu, dar iau si itemele din shop. Fara bataie de cap! ;)
    Poate va ajuta ideea asta a mea!:music: Spooor!
     
    pinok86, nycola70, amy46 și alți 6 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Scuze de intarziere pentru raspuns: daca tot am timp si pot sa iau iemii i-am luat. Stau in inventar. Donez in continuare sa iau PE-uri.
     
    nycola70, amy46, -iulia1992- și alți 6 apreciază asta.
  5. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumesc pentru raspuns, intre timp i-am luat si eu si pe cei 1 x 2, gandim la fel, mai sunt doar cei 1 x 1. E usor sa-ti faci planuri, sunt multe variante de donare, eu inca mai cultiv muzicute pe 2 terenuri, si reusesc sa stau cu '0' stoc la toate exceptand coronitele la care am 20 surplus.
     
    pinok86, georg2503, nycola70 și alți 4 apreciază asta.
  6. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Ce se intampla cu moneda stea dupa terminarea eventului? Cat va valora? (PE si gologani?)
     
    Modificat ultima dată: 27 Mai 2019
    stiucarul, amy46, -iulia1992- și alți 3 apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    25 PE, 530 PET și 350 GG.
     
    pinok86, georg2503, malagambafane și alți 5 apreciază asta.
  8. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Mc mult!
     
    stiucarul, pinok86, malagambafane și alți 4 apreciază asta.
  9. cosmincody

    cosmincody Profesionist forum

    Event finalizat oarecum haha. Am cate 3 itemi din fiecare, sunt amplasati pe insula comorii. Prind bine. Sunt multumit de cele 6 upgrade-uri pentru casuta din copac! Destul de multa munca. Vot pozitiv, deoarece ne-a fost acordat suficient timp.

    Bafta tuturor!
     
    stiucarul, yocoama, -iulia1992- și alți 4 apreciază asta.
  10. nycola70

    nycola70 Cunoscător forum

    Event terminat cu 3 zile in urma dar din lipsa de timp nu am mai intrat pe forum. Succes fermierilor care inca mai muncesc si felicitari finalistilor!
     
    davidsiirina08, stiucarul, yocoama și alți 5 apreciază asta.
  11. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Si eu m-am oprit ieri. Am luat cate un item din fiecare categorie.
    Felicitari celor care au terminat eventul si .... bafta in continuare, MicuNicu, fiecare hotaraste cand se opreste, o incapatanare constructiva. Eu am vrut sa mai produc ceva animale pe insula si de aceea m-am hotarat sa ma opresc.
    Bafta la toata lumea care inca munceste la event!
     
    popescudana42, stiucarul, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  12. Criselt

    Criselt Legendă vie

    Pai… poti continua donarea repetitiva a ultimului nivel la porc sau cocos unde nu ai nevoie de flori muzicuta. In felul asta folosesti resursele care oricum iti vin (coronita, plantele de pe terenul special, gnomii…) ;)
     
    popescudana42, georg2503, stiucarul și alți 6 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Gata, renunt si la incapatanare, nu mai am ce face cu ea. Am golit complet magazinul cu exceptia coronitelor scumpe, am luat pana si bananele, desi am surplus aproape 300 si nimic de deblocat pe Baha. Cultiv in continuare, pacat de camp sa stea gol. Eventul mi-a placut, cu toate minusurile, adica prea putine de cumparat din shop ca sa putem stabili tinte mai ambitioase. Banuiesc ca a fost accesibil tuturor, nu s-au cerut resurse speciale cu exceptia timpului dedicat. Felicitari celor care au obtinut ce si-au dorit.
     
    popescudana42, georg2503, Criselt și alți 5 apreciază asta.
  14. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Am activat linia de vrej,care e buna.
    Am luat din shop tot, in afara de coronite.Cu toate ca nu mai am unde sa pun itemele,vor ramane in inventar alaturi de multe altele.
    Event slabut,vot negativ.
     
    popescudana42, bmia_maria, georg2503 și alți 7 apreciază asta.
  15. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Ai dreptate, dar m-am hotarat sa ma opresc. Cu alta ocazie, vor mai fi destule. Oricum, eu iti multumesc de sfat.
     
    popescudana42, kiri2270, georg2503 și alți 5 apreciază asta.
  16. stiucarul

    stiucarul General forum

    Nivel 6 la elefant….restul gata.
     
    popescudana42, pinok86, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  17. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Am luat cate un item din fiecare si m-am oprit....linia de vrej e activata...imi place eventul.Bafta tuturor.
     
    popescudana42, pinok86, donnadmn și alți 7 apreciază asta.
  18. stiucarul

    stiucarul General forum

    9 la elefant..
     
    popescudana42, pinok86, donnadmn și alți 6 apreciază asta.
  19. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am luat toate itemele,event terminat !
     
    popescudana42, pinok86, Norocellys și alți 6 apreciază asta.