Feedback Piața de fructe - Tema de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 8 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare acest event?

  1. Îmi place.

    171 vot(uri)
    81,4%
  2. Nu îmi place.

    22 vot(uri)
    10,5%
  3. Îmi este indiferent.

    17 vot(uri)
    8,1%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna ziua. Daca la mosmonul XXL din sectiunea "limitat", scrie ca e achizitie unica, nu ar trebui sa fie in sectiunea "Special"? Intreb doar ca sa fiu sigura ca am inteles corect cum functioneaza shopul.
     
    -katnik-, lucapadu1, davidsiirina08 și alți 3 apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Este doar o greseala de traducere. Daca il achizitionezi o data, apare ca epuizat la fel ca si la cele pe care le poti achizitiona de doua ori si chiar o faci. La inceputul lunii se reseteaza.
     
    -katnik-, Veverita02, lucapadu1 și alți 5 apreciază asta.
  3. adria2

    adria2 Maniac forum

    Buna dimineata, am luat un copac fermecat, as dori sa stiu daca intr-un alt event " Piata de Fructe "am sa gasesc un alt copac fermecat, multumesc mult.
     
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Nu vei gasi altul.
     
    davidsiirina08, -katnik-, lucapadu1 și alți 2 apreciază asta.
  5. adria2

    adria2 Maniac forum

    Multumesc. :cry:
     
    davidsiirina08, Chronos, lucapadu1 și alți 2 apreciază asta.
  6. sammy_mih2

    sammy_mih2 Scriitor activ

    Salutare .Spuneam mai zilele trecute ca ma opresc din aceasta misiune dar parca as mai schimba niste fructe pe creitari,ceea ce am si facut am strans 500 .Cred ca ma opresc.Ma oare la urmatoarea misiune in care or sa se dea creitari se va face schimbul tot cu fructe??? ma gandesc sa nu fie cu animale sau produse.hmmmm vom vedea.
     
  7. Chronos

    Chronos Guest

    Daca se numeste Piata de fructe, inseamna ca se vor dona tot fructe. Daca va fi ceva si cu animale, va fi ceva separat. La urmatoarea editie, daca va fi, este posibil sa mai apara ceva modificari sau este posibil sa nu mai apara.
     
  8. longocampo

    longocampo Novice forum

    atat de multumit.......la Bahama,am lvl 324 ca sa trec un nivel,am necesar 10 000 000 PET,chiar mai mult ,si iau 5 banane pentru cele 50 banane ar trebui 10 nivele,cam 100~150 000 000 PET eee, acesta a fost premiul ,a meritat sa golesc sura de toate fructele si cu ajutorul pietei...Doresc tuturor fermierilor sa obtina premiul de 50 babane! Succes!
     
    davidsiirina08, -katnik-, roliana57 și alți 2 apreciază asta.
  9. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna ! Am si eu 108 creitari , din cauza ca sunt zgarcita nu mai donez fructe , am dat ceva pe langa fructul-minune , inca nu am cumparat nimic pe creitari ,m-ar tenta 60 buc de super hrana , un pic cam scump eventul acesta ,am dat totusi votul imi place , eventul acesta este pt cei darnici nu zgarciti ca mine , las fructele pt alte eventuri unde se vor oferi si acolo premii mari si pcte .
     
    kajtarmagda, -katnik-, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  10. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Toate premiile de la shop raman si dupa incheierea eventului? As pastra creitarii sa cumpar ce-mi trebuie pe parcurs (SH, banane, etc)...
     
    -katnik-, roliana57 și malagambafane apreciază asta.
  11. Chronos

    Chronos Guest

    Raman. Doar cele de la categoria Special, daca au fost deja achizitionate, nu mai pot fi luate ulterior.
     
    -katnik-, maimutica și malagambafane apreciază asta.
  12. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Multumesc de raspuns !
     
    -katnik-, malagambafane și Chronos apreciază asta.
  13. sofia_ioana

    sofia_ioana Novice forum

    Buna seara! Fructele ajung inapoi in inventar la sfarsitul eventului daca nu am dat valoarea necesara pentru a primi recompensa? Multumesc! Spor in continuare!
     
    -katnik- și malagambafane apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu se returneaza si sincer sa fiu, nici nu vad rostul de ce as dona incomplet daca stiu ca nu am fructele necesare pentru comanda respectiva.
     
    iwlia, -katnik-, maimutica și alți 3 apreciază asta.
  15. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am strans 832 de creitari din care am cumparat 60x SH, 5x banane aurii si 50x MM. Am ramas cu un depozit de 172 creitari. Nu ma mai indur sa donez si ma opresc aici. Un event frumos...dar cam scump.;)
     
    dadan, malagambafane, pinok86 și alți 3 apreciază asta.
  16. sofia_ioana

    sofia_ioana Novice forum

    ah, multumesc! o zi placuta! :D
     
    malagambafane și Chronos apreciază asta.
  17. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am reusit sa string 460 creitari si ma opresc aici cu donatul,de luat nu am luat inca nimic,o sa vad pe parcurs de ce o sa am nevoie.
     
    adria2, donnadmn, popescudana42 și alți 4 apreciază asta.
  18. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    La ce cosuri este mai avantajos de donat? Nu prea am timp sa calculez.
     
  19. markreddo

    markreddo Profesionist forum

    Incepe cu cele mari si continua cu celelalte.
     
  20. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Un event pe care am ales sa nu il fac ,dar mi-am rotunjit veniturile cu milioane bune din vanzarea fructelor ....;)
     
    -mamaleone, malagambafane, dadan și alți 3 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.