Feedback Povestiri de la magazinul de benzi desenate

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 8 Mai 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest eveniment?

Sondaj închis pe 15 Mai 2024.
  1. Îmi place

    20,4%
  2. Mi-e indiferent

    3,1%
  3. Nu-mi place

    76,4%
  1. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Si eu am recoltat dar nu am cele 4 inimi. Nici dupa relogare.
     
    oni2012, ioanagirl94, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  2. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    La mine au aparut inimile in sura. Oricum am plecat cu stingul de la inceput, nu am activat ce trebuie si acum am de asteptat o gramada de timp sa ma reabilitez..Sunt si ceva probleme de logare, am intrat-iesit de vreo 10 ori.
     
    oni2012, dadan, ioanagirl94 și alți 11 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Dacă nu le-ai hrănit la început, se poate să ai altă problemă!
    Eu sunt din ce în ce mai convins că așa s-au dus inimile pixelate (ale mele), pentru că la startul eventului am hrănit tot ce s-a putut, și atelierele au fost active o tură, ca mai toată lumea care a postat stocurile!
    Probabil că aici e și dificultatea eventului, având în vedere că pentru a hrăni atelierele, în afară de 2 x 50 plante (care sunt încă în faza de înmulțire) trebuie și 4 inimi pixelate, care au durată de 2 ori mai mare!
     
    Modificat ultima dată: 9 Mai 2024
    oni2012, -Abramburica-, dadan și alți 13 apreciază asta.
  4. Sunt la fel dezamagita, de la inceputul eventului, stau cu cele doua benzi desenate paradis fara hrana, mai dureaza coacerea plantelor si apoi sa pot face inimile pixelate...si nu am nici suficiente benzi desenate...ufff, trebuie sa mi modific programul de somn!
     
    oni2012, -Abramburica-, dadan și alți 14 apreciază asta.
  5. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    După cum era precizat de la început în tutorial:

     
    oni2012, ioanagirl94, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  6. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Tonomat de jocuri in tutorial scrie ca avem pe tern 4. Eu am doar 3. Unde este greseala? Al 4 lea voi il aveti? Multumesc mult
     
    oni2012, mara62, ioanagirl94 și alți 9 apreciază asta.
  7. paulici_01

    paulici_01 Conte forum

    Da , eu il am.
     
    oni2012, mara62, ioanagirl94 și alți 9 apreciază asta.
  8. fabian201070

    fabian201070 Avansat

    cred ca nici unul nu va termina eventul in aceste conditi,,,se va termina doar cumparand cosuri..
     
    oni2012, -Abramburica-, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  9. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Am alimentat cele 4 tonomat si nu stiu de ce din cele 7 hrana am ramas cu 0. Normal trebuia sa imi ramana 3. Nu stiu ce am gresit? Am ramas fara hrana pt urmatoarele pana fac dovleci. Cred ca nu il mai termin
     
    oni2012, mara62, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  10. erhea

    erhea Pretendent

    Ceva sfaturi cum sa folosim amplificatoarele? Am incercat boosterul de viteza pentru tonomat insa nu mi se pare ca face mare lucru....
     
    oni2012, mara62, paulici_01 și alți 9 apreciază asta.
  11. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Scuze dar de la 24 de ore, la 8,30 ore mi se pare ca este o reducere destul de mare, adica face *mare lucru*. Daca l-ai activat dupa ce ai hranit porcusorii, atunci l-ai pierdut si nu a produs nicio reducere de timp. In tutorial scrie asa: * Pentru a avea efect, trebuie consumate înainte de culegerea/hrănirea pomilor/adăposturilor*
     
    oni2012, paulici_01, luciana1949 și alți 13 apreciază asta.
  12. afirut99

    afirut99 Pretendent

    Constat ca Atelierul de event - benzile desenate paradis asteapta prea mult fara hrana, dat fiind timpul prea mare de producere a inimilor pixelate. Oare se poate obține tot timpul recompensă, pentru a putea avea un ajutor vizibil?​
     
    oni2012, mara62, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.
  13. dadan

    dadan Împărat forum

    ...si ce frumos parea totul inainte de a incepe...Atelierele nu se sincronizeaza,tichetele doar se achizitioneaza si nu se pot obtine nicicum altfel,discrepanta foarte mare la valoarea produselor donate...Imi pare rau insa am abandonat eventul si mi-am schimbat votul intr-unul negativ.Spor celor care sunt mai meticulosi si il duc pana la capat!
     
    oni2012, mara62, prettyioco și alți 17 apreciază asta.
  14. Imi pare rau de decizia ta,vecine, si am impresia ca multi te vor urma.Zi senina iti doresc!
     
    oni2012, mara62, prettyioco și alți 17 apreciază asta.
  15. erhea

    erhea Pretendent

    Aaaaaaaaah, asta imi scapa mie, activam dupa :eek: Multumesc pentru precizare :p
     
    oni2012, paulici_01, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  16. attiro

    attiro Începător forum

    Buna ziua!Am plantat dovleacul,am pus apa si ingrasamant si la urmatoarea logare a disparut totul de pe parcele!A mai patit cineva asa?
     
    oni2012, mara62, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  17. sclau8

    sclau8 Cunoscător forum

    Nu prea vad nici o solutie sa termin eventul asta. Vot negativ.
     
    oni2012, mara62, dadan și alți 10 apreciază asta.
  18. luciabara

    luciabara Profesionist forum

    Benzi desenate paradis,ce trebuie sa facem cu ele? Le am pe teren si nu stiu daca trebuie sa le dau apa,mancare,am citit de 10 ori si nu inteleg!
     
    oni2012, paulici_01, ioanagirl94 și alți 6 apreciază asta.
  19. victorashi

    victorashi Scriitor în devenire

    Produc o figurina .O donenezi. Valoarea este 12000.
     
    oni2012, mara62, paulici_01 și alți 7 apreciază asta.
  20. Este un atelier de event care produce figurine super porcusor.Hrana pentru acest adăpost se numeste Pelerină de supererou si poate fi produsă la Moara din fermă sau cea tropicală din 6 Benzi desenate și 50 Dovleci virtuali / 15 secunde. Pentru a începe o producție este necesară o Pelerină de supererou și 2 Inimi. Succes!
     
    oni2012, luciabara, paulici_01 și alți 12 apreciază asta.