Primăvara 2015 (Eveniment de Paște )- Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 1 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. andr3yon3

    andr3yon3 Începător forum

    O gasesti in inventar, la Consumabile ("vaza albastra cu flori roz"). Faci click pe cutie si se deschide si iti arata ce are inauntru. :)
     
    Miguel, naivreasastii și andrew1997 apreciază asta.
  2. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    imi cer scuze.multumesc
     
    Miguel apreciază asta.
  3. teona7070

    teona7070 Scriitor în devenire

    poate ma ajutati cu un raspuns!
    am donat buchetele iepurasilor, dar nu vad unde sunt contorizate acestea, sau mai bine spus cate mai am de donat pana la urmatorul prag.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  4. .cheer2004.

    .cheer2004. Scriitor în devenire

    in orice fereastra cu un teren pe care poti planta (pajiste, bahama....), in stanga sus e o mica 'fereastra' de event. in ea iti spune"x din 100"
     
    Miguel apreciază asta.
  5. dory_alexa

    dory_alexa Începător forum

    Si eu am o nelamurire.
    La moara nu merge sa se faca decat cate un singur buchet ?Vreau sa fac mai multe de-odata si nu merge.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Probabil nu ai toate ingredientele necesare pentru mai multe buchete sau poate nu ai vazut butonasul cu o sagetica spre dreapta prin care poti creste numarul buchetelor pe care doresti sa le produci.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  7. dory_alexa

    dory_alexa Începător forum

    Am si tot ceea ce am nevoie si cunosc si butonul respectiv
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Atunci o stergere de cache and cookies din browser va rezolva problema. Daca folosesti browserul Google Chrome, este posibil sa fie nevoie de acea operatiune. Imi cer scuze, butonasul la care faceam referire era cu un + nu cu sageata.
     
  9. dory_alexa

    dory_alexa Începător forum

    ca browser am mozilla, cat despre buton, stiu la care faceti referire.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Chiar si browserul Mozilla necesita stergeri de cache and cookies, mai ales daca il folosesti in mod curent la navigarea pe internet. Google Chrome necesita mai des, in ceea ce priveste acest joc. Iti dai seama ca nu este o problema generala ceea ce sesizezi tu, deoarece nu mai sunt alte sesizari in acest sens.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  11. dory_alexa

    dory_alexa Începător forum

    daca as sti sa sterg aceste cookies-uri ar fi minunat....., si ca sa stiu o treaba acum la moara nu ma mai lasa sa macin nici macar cu bucata :)))
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  12. Chronos

    Chronos Guest

    Poate te ajuta ACESTE informatii.;)
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  13. lentzica_blue

    lentzica_blue Pretendent

    Buna seara,am si eu o intrebare: in tutorial scrie printre premii:1 combina 12h si 1 combina 48 h le-am primit din fericire pe amandoua,dar,doar recoltatorul,as vrea sa stiu daca asa este sau trebuia sa primesc toate functiile combinei?Va multumesc anticipat pt.raspuns:)
     
    Miguel apreciază asta.
  14. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Daca scrie combina, cuprinde toate functiile combinei.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  15. melizanda10

    melizanda10 Novice forum

    Din pacate si eu am castigat astazi de 3 ori combina 12h si o data combina 48h insa am doar recoltator...celelalte functii ale combinei nu sunt active...:(
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Inseamna ca a fost o problema cu traducerea. Vom corecta. Multumim.
     
  17. _adorjan_

    _adorjan_ Novice forum

    Buna seara,
    Cate buchete se pot livra la iepurasi?
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  18. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Asta-i drăguț: câte dorești!
    Dacă livrezi 100 vei primi ȘI recompensele speciale (la 10 buchete, 30...)
    Mai departe primești ouăle-surpriză.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  19. .taviutza90.

    .taviutza90. Novice forum

    Buna seara. Am castigat azi o combina cu 12 h si aveam activata una cu 3 h. Orele s-au cumulat dar cand a trecut timpul de la cele 3 ore mi-a disparut si combina pe care am castigat-o de 12 h. Imi tot apare si dispare. Cum e posibil?
    Eu mi-am mai activat inca una cu 3 h iar acum vad ca s-a cumulat cu cealalta, apoi peste un timp iarasi imi dispare. Am sters cooki-urile si cache. Ce sa fac?
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Ai castigat doar functia de recoltare si probabil cand dai click pe Insamantare apare inactiv sau cand dai click pe Grajdar si pe Mester tot inactiv apare. Nu este o eroare, ci ceva normal.
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.