Primăvara 2015 (Eveniment de Paște )- Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 1 Apr 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -marmaris-

    -marmaris- Începător forum

    Buna seara,
    Surpriza mare... mi-au disparut iepurasi de pe parcele !!! si nu am cui dona buchetele. Ce fac? Stie cineva? Multumesc !
     
    Miguel și naivreasastii apreciază asta.
  2. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Daca sunt debifati din acea fereastra din stanga, bifeaza-i la loc. Daca nu sunt debifati, vor reaparea in cateva secunde. Nu apar imediat dupa ce te loghezi in joc.
     
    Miguel și matusam apreciază asta.
  3. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Cred ca ai debifat iepurasul din fereastra de event din stanga, acolo unde arata parcursul si premiile. Verifica sa ai bifa la iepuras

    Chronos vitezomanul !!!!! Prompt ca intotdeauna ;)
     
    Miguel apreciază asta.
  4. mixandra09

    mixandra09 Începător forum

    Buna seara!
    Am terminat eventul si nu gasesc doua decoratiuni pentru a complecta linia de vrej.
     
    Miguel apreciază asta.
  5. -marmaris-

    -marmaris- Începător forum

    Multumesc! intre timp m-am relogat la joc cu Mozila si totul a fost OK; dupa cele transmise de dvs. am intrat din nou cu Chrome si asa a fost... iepurasii erau fara bifa !!! Totul este acum in regula dar pt. mine premiile au fost micute (5000 gologani, 5000 puncte si tot asa, cand una cand alta...) Va doresc o seara buna si linistita!
     
    Miguel apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Inseamna ca le-ai amplasat deja pe teren sau in Parc.
     
    Miguel apreciază asta.
  7. mixandra09

    mixandra09 Începător forum

    nu sunt nici pe teren ,nici in parc sau insule
     
    Miguel apreciază asta.
  8. Chronos

    Chronos Guest

    Daca ai incheiat eventul si ai primit toti itemii si linia de vrej, atunci cand vei dori sa completezi linia de vrej si ai itemii in Inventar, poti completa linia de vrej. Daca nu iti apare cand doresti sa completezi linia de vej si apare mesajul ca "Nu ai aceasta decoratiune in Inventar", inseamna ca sunt amplasati pe teren. Poti trimite un tichet la serviciul suport si serviciul suport te va lamuri.
     
    Miguel și matusam apreciază asta.
  9. ad_1o1

    ad_1o1 Scriitor în devenire

    Ce se va întâmpla cu buchetele de primăvară pe care nu le vom putea dărui iepurașilor ?
     
    Miguel apreciază asta.
  10. X-mod

    X-mod Guest

    De ce nu le-ai putea darui? Daca doresti recompense, ofera-le in continuare. Daca nu, nu. :D
     
    Miguel apreciază asta.
  11. Cristina2001v

    Cristina2001v Începător forum

    Un event absolut fantastic! Multumim echipei BP pentru ce ne-a adus Iepurasul de Paste! Partea cea mai tare a fost ca s-a putut livra si dupa indeplinirea cerintelor iar premiile au fost grozave. Multe PE si PET, multi GG, cativa puieti(destul de buni, numai arbori rari si XXL), cateva stolere (din care au iesit adaposturi de care chiar m-am bucurat), iar din restul premiilor mentionate, mai rar . Si uitam cel mai important premiu: peste 150 h recoltator (ce rasfat!). Sper din tot sufletul sa mai fie in viitor eventuri cu aceasta mecanica.
    P.S. Cred ca niciun jucator nu s-ar supara daca realizatorii jocului si-ar aminti si de eventurile mai vechi, Recyclomatul si Ciocanul de forta, care, desi au fost extrem de apreciate, nu s-au mai repetat.
     
  12. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    mie mi-au disparut iepurasii de pe terenuri:cry::cry::cry:. imi vreau iepurasii inapoi!:mad::mad:
     
    Miguel și -jenitrandafir- apreciază asta.
  13. georg2503

    georg2503 Cunoscător forum

    Ma alatur camarazilor de farmerit:
    Felicitari pentru event, minunat! Ne-a tinut in priza pana la sfarsit, chiar daca, de fapt, n-a fost nimic "obligatoriu".:music:
    Multumim si sarbatori fericite tuturor!!
     
  14. Cristina

    Cristina Novice forum

    Un event foarte dragut. Mi se pare cel mai frumos din ultima perioada. Si recompensele foarte mari, fata de alte eventuri cand mi se pare ca munca fermierilor nu este rasplatita suficient.
    Stie cineva daca buchetele ramase in sura se transforma in PE sau GG? In tutorial nu am vazut sa se precizeze acest lucru.
    Mult spor si un Paste Fericit tuturor!:D
     
    Miguel apreciază asta.
  15. Carolll72

    Carolll72 Veteran Forum

    I-mi pare rau ca ma repet, pentru mine nu a fost interesant!
     
    Miguel apreciază asta.
  16. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Pentru fiecare buchet ramas in Sura se ofera 300 PE si 300 GG.
     
    Miguel apreciază asta.
  17. angela111943

    angela111943 Scriitor în devenire

    ferma mea este trista,iepurasii au fugit,ii asteptam din nou la anul.Event f.reusit din toate punctele de vedere.Multumim. Saebatori fericite tuturor fermierilor
     
    Miguel apreciază asta.
  18. adria2

    adria2 Maniac forum

    "Utilul cu placutul" ... asta a fost pentru mine acest event 8) 8) 8), felicitari celor care l-au gandit si realizat:D:D:D
     
    Miguel apreciază asta.
  19. adriana_eu

    adriana_eu Mogul forum

    Buna seara! In primul rand va multumesc pentru acest event minunat eu una m-am bucurat de plin de iepurasi de pe teren,a fost frumos eu una ma bucur de ceea ce am primit chiar daca nu am primit tot ceea ce doream dar ma bucur si de ceea ce am primit decat deloc ma multumesc si cu surpizele de care am avut parte.Multumesc O seara frumoasa!
     
    Miguel, tudor1966 și EVE.violetta apreciază asta.
  20. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Buna ziua,
    Dupa atatea pagini de "aplauze" la adresa eventului nu-mi mai ramane decat sa va spun si eu un mare BRAVO insotit de felicitari pentru acest event. Chiar a avut de toate: premii surpriza, itemi valorosi, placerea de a descoperi cadourile, sansa de a face ceva gg din stocuri sau dintr-o planta de joc (orhidee si lalele), lejeritate in terminarea eventului. Nota 9,5 din partea mea.
    Si daca iepurasii si-au luat talpasita asa repede, fug si eu o data cu ei, nu inainte de a va ura un Paste Fericit si toate cele bune.
    Cu respect ...
     
    Modificat ultima dată: 9 Apr 2015
    Miguel, -ingerik- și janin48 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.