Feedback Puzzle-ul ierburilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 26 Feb 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Ce părere aveți despre acest event?

Sondaj închis pe 4 Mar 2020.
  1. Îmi place

    59,8%
  2. Mi-e indiferent

    4,2%
  3. Nu-mi place

    36,0%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. AdrianaStoica

    AdrianaStoica Junior Expert

    Si eu sunt in aceasi situatie ,pe piata 11 nici macar o planta nu am gasit!
     
    donnadmn, davidsiirina08, kiri2270 și alți 10 apreciază asta.
  2. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Am reusit sa termin. Multumesc celor care au terminat si au donat la piata. Acum este randul meu sa donez ca am ramas cu plante
     
  3. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Buna dimineata, nimeni pe piata 10, mai am niste plante le donez cu drag:)
     
  4. Adana71

    Adana71 Locuitor permanent

    Event finalizat, baftă și spor!
     
    malagambafane, Criselt, petra2172 și alți 10 apreciază asta.
  5. popik70

    popik70 General forum

    Pe piata 11 sunt eu. Aseara am vandut plantele . In transe de cate o mie si ceva de plante. In secunda 2 au fost luate. La mometul acesta , la piata , nu e nici o oferta. Trebuie sa fii speedy gonzales ca sa poti prinde ceva plante.
     
  6. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Mai astept 1 ora si pun plantele la vanzare . Momentan la mine sunt 12.000gg bucata ... poate urca macar la 20.000 daca nu le pun la ce pret o sa ramana. Macar scoatem 20% din ce am investit :)))
     
    marcela_f69, malagambafane, -katnik- și alți 7 apreciază asta.
  7. Claudia

    Claudia Duce forum

    Azi dimineata am plantat si ultimele seminte stranse dupa finalizarea misiunilor, fara Suzi si alte rasfaturi si acum cateva minute am finalizat de vandut toate plantele din sura. In ultimele zile am dat vreo suta de mici oferte sa cresc un pic preturile, fara sa vad vreun rezultat remarcabil, doar azi a inceput sa se mai miste un pic, de dimineata. Am urmarit un pic piata inainte sa vand, se indesisera ofertele desi se vindeau repede, iar pretul nu a crescut mai deloc in vreo 20 de minute. Pretul a ramas in jur de 15000-16000 la primele 2 si 10000 la a treia. In editia trecuta preturile erau efectiv astronomice si am investit mult si am castigat foarte mult. Acum am investit mult in primele zile (SC, Suzi) si am un profit net de 78 de milioane GG. Nu ma mai gandesc ce ar fi putut fi cu o piata ceva mai dinamica decat a fost, asta este si macar stau linistita in ultima ora de event :).

    Succes tuturor, sa gasiti plantele necesare sau sa le vindeti la pret bun!
     
    marcela_f69, malagambafane, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  8. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Pai tot e bine, la mine sunt muuuult mai mici preturile...
    Cordatum-ul este 2.900 GG, Ciuperca de opuntia este 8.456 GG, iar Pieris japonica este 4.443 GG
    Chiar regret amarnic ca am bagat atat SC si Suzy :(
     
    malagambafane, -katnik-, Criselt și alți 7 apreciază asta.
  9. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Gata la mine. Le-am vandut pe nimic mai mult... asta este,poate data viitoare o sa fie mai bine . Bafta!
    [​IMG]
     
    pinok86, malagambafane, -katnik- și alți 6 apreciază asta.
  10. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Pe ultima suta de metrii m-am hotarat sa il fac si pe contul sotului meu eventul, l-am terminat dar si banii i-am terminatxD, frustrant a fost ca in piata erau mai mult oferte de 1 bucata:(
     
    malagambafane, -katnik-, -iulia1992- și alți 5 apreciază asta.
  11. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Bravo, asa face o sotie adevarata! :) :)

    Pana la urma m-am hotarat si am vandut si eu, dar nu stiu daca am scos 100.000.000. Asta este, poate data viitoare...!
    P.S. Din ce-am vazut, pe alte piete as fi luat triplu, pe altele doar jumatate din cat am luat.
     
    Modificat ultima dată: 4 Mar 2020
    malagambafane, Otilica69, -katnik- și alți 5 apreciază asta.
  12. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Fericitilor! In piata mea (34), cea mai scumpa planta-opuntia- a fost 3500. Ce era sa fac, le-am dat drumul asa. Si aveam cam 2 mii din fiecare...Deci pot spune ca am recuperat pretul gunoiului...
     
    pinok86, popik70, cp58 și alți 8 apreciază asta.
  13. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Macar atat, ca daca ieseai sub pretul de productie, te saltau pentru dumping! :) :)
    Ce mi s-a mai parut interesant, e ca nu pe toate pietele aceeasi planta era cea mai scumpa.
     
    pinok86, cp58, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  14. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Eu le-am dat azi dimineata cu maxim 2000 de gologani pe bucata ,asta e ,noi sa fim sanatosi. Bafta !
     
    -katnik-, pinok86, -iulia1992- și alți 6 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.