Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    Buna dimineata ! Fericiti sinteti ca aveti vizuina de bursuci,de 2 zile incec si nimic nici un bursuc,tot alte premii,dar insist poate se gindeste sa apara.Spor la bursucit.
     
  2. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Astazi am luat si ultimul item si am activat linia de vrej. Fiind la vanatoare de bursuci, am luat : 270.000 PE, 18.000 PET, moara de confectii, 2 tichete, cuponul si bonusul de 15%, smoothie, SC Suzi si 40.000 GG. Sper sa ma tina bateriile pana prind bursucul ;).
     
  3. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Si eu incerc sa prind bursucii...dar nu am spor la bursucitxD
     
  4. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    [​IMG]
    Foarte bucuroasa ptr activarea liniei de vrej. Foarte multumita pentru cadourile primit!!xD
     
  5. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Dupa cum vad bursucim toti, dar se lasa greu. Dar si cite zile mai sunt poate, poate....
     
  6. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Gata şi cu acest event,voi recilca pana la terminarea orelor ,sa vedem ce cadouri ımi va da ın continuare.[​IMG]
     
  7. janihun76

    janihun76 Scriitor în devenire

    Am luat linia de vrej, cu toate itemurile aferente, de acum incolo strang bateriile pentru editiile urmatoare.
    Spor la energia extraterestra!
     
  8. bondarul11

    bondarul11 Talent de excepţie

    Am luat vrejul si itemele din prima zi plus alte "maruntisuri"! Cit priveste prinderea bursucului e mai greu. Cred ca au scapat citiva din "crescatorie", care au fost prinsi de citiva norocosi, iar restul au fost bine inchisi la cotet!!
     
  9. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    am luat si ultimul item,linie completa si sant foarte multumita am luat :ad bursuc,moara de confectii si multe alte premii.....distractia continua,super tare ca deobicei multumesc bp pt eventuri super tari....bafta
     
  10. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Sunt fericitaa:DAu sosit si bursuceii:inlove:
     
  11. |B[L]acK^K[N]1gh7|

    |B[L]acK^K[N]1gh7| Duce forum

    In sfarsit am luat si eu itemele , nu stiu daca ma bag sau nu la ,, bursucit ''xD ca am deja adapostul . Bafta tuturor !
     
  12. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    Pot sa plec linistita in concediu.am prins si bursucul,Mallorca asteapta ca vin. Noapte buna tutror sispor la
    prins dursuci.
     
  13. yocoama

    yocoama General forum

    sunt incantata ,am prins doua adaposturi de bursuci,doua iteme si niste tichete de petrecere.e ok.deocamdata.succes tuturor
     
  14. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Dupa ce la ultimul D&C am daruit gratis 5 adaposturi bursuci din 6 cate aveam,,, acum am prins 2 bursuci la reciclomat ,,deci dar din dar se face rai :inlove:; si baterii strang in continuare ptr editiile viitoare !
     
    -mafia444-, H3ra, popescudana42 și alți 21 apreciază asta.
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am complectat linia de vrej,am luat tot ce se putea lua....in afara de bursuc,mai sper,bafta !
     
    -mafia444-, popescudana42, ovidiu1a și alți 14 apreciază asta.
  16. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    buna dimineata,e chiar buna la mine,nu imi vine sa cred,cu un moment in urma din prima incercare am primit inca un ad de bursuc,frate au invadat bursuci la mine iupiiiiiiiiiiiiiiiiii.....as face poza da nu stiu cum....sa aveti bafta
     
    ovidiu1a, -mafia444-, popescudana42 și alți 17 apreciază asta.
  17. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    super - am luat bursucul ,multumita chiar daca aveam unul . succes tuturor
     
    popescudana42, -mafia444-, SOSYGMA și alți 19 apreciază asta.
  18. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    :pLa mine a sosit si perechea bursucelului:inlove:Insistati...si ii veti obtine! Va doresc un sfarsit de saptamana plin de surprize placute!;)
     
    popescudana42, -mafia444-, SOSYGMA și alți 21 apreciază asta.
  19. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    nu sunt norocos deloc cred ca am dat de peste 50 de ori inca nu vrea sa vina bursucul ala nu e problema ca il am dar e bine primit
     
    ovidiu1a, popescudana42, -mafia444- și alți 14 apreciază asta.
  20. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Nici eu n-am noroc de bursuci :(. De data asta am luat 180.000 PE, 40.000 GG, un smoothie si 2 gemuri...
     
    ovidiu1a, popescudana42, -mafia444- și alți 16 apreciază asta.