Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna seara prieteni ! Dupa ce am primit GG ( 500.000 ), PE (peste 1.000.000), PET ( 200.000), flaconul cresterii, 8 gemuri de dovleac, mateo verde, 3 combine si altele, astazi am primit 40% PE timp de 8 h. Pacat ca a venit cam tarziu, seara si ferma o pregatisem pt noapte. Oricum am luat cam tot ce se putea lua si eu sunt multumita de event. Va doresc o noapte senina !
     
    popescudana42, -mafia444-, SOSYGMA și alți 17 apreciază asta.
  2. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Azi am reusit sa iau si bursucul! Sunt chiar incantata!
     
    -katnik-, murat_anca, popescudana42 și alți 17 apreciază asta.
  3. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Yeeee... am prins bursucul :inlove: dupa lupte incrancenate ! Pana la bursuc, am luat : 1 smoothie, 3 placinte, 80.000 GG, 180.000 PE si 18.000 PET. Acum strang baterii pentru data viitoare. Bafta la bursuci celor care nu i-au prins !
     
    miaandrei59, -katnik-, roliana57 și alți 17 apreciază asta.
  4. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    norocul a dat peste mine iar ...şi automat şi BURSUCUL (câştigat de 2 ori la acest event) spor în continuare mai e timp ... nu are rost să mai investesc baterii ..am luat tot ce am dorit ...
     
    miaandrei59, -katnik-, ovidiu1a și alți 16 apreciază asta.
  5. cotizo

    cotizo Scriitor activ

    Inca sper si eu la bursuc. oricum am luat PE si PET si GG care oricum merita eventul!
     
    -katnik-, tcmxxl1975, вα∂вσу și alți 13 apreciază asta.
  6. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna seara tuturor. Dupa aprox 1200 de baterii folosite doar la categoria M am reusit sa vad cum arata un bursuc. Apoi am completat rapid si linia de vrej. Cu ce mai strang dimineata imi mai incerc norocul pentru inca vreun bursuc. Desi la cat de greu s-a lasat primul... putine sanse. Dar oricum sunt bucuroasa, 1 e mai mult decat 0. Mult noroc celor care mai incearca!

    Edit: Si incredibilul s-a produs! Din inca vreo 6 incercari a mai rasarit un bursuc. :)
     
    Modificat ultima dată: 6 Sep 2016
    -katnik-, tcmxxl1975, вα∂вσу și alți 15 apreciază asta.
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am reusit si eu sa iau un bursuc,sunt super multumit de acest event,bafta tuturor in continuare !
     
    -katnik-, tcmxxl1975, вα∂вσу și alți 16 apreciază asta.
  8. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Buna.
    Felicitari celor care au reusit sa ia bursucul. Eu nu am reusit sa-l iau din atatea baterii folosite:cry:.
    Am luat atatea PE, PET, GG si produse mestesugaresti, dar bursucul nu a aparut:oops:.
    Macar am luat ceva cupoane.
    Bafta celor care mai incearca.
    O seara placuta.
     
    malagambafane, -katnik-, Veverita02 și alți 18 apreciază asta.
  9. traian1971

    traian1971 Analist forum

    din pacate nici eu nu am reusit,dar mai sper!
     
    malagambafane, -katnik-, -mafia444- și alți 11 apreciază asta.
  10. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Felicitari celor care au reusit sa castige bursucul,eu inca il astept....Mai bine mai tarziu decat niciodata.
    Sunt multumita de toate recompensele primite.
     
    malagambafane, -katnik-, -mafia444- și alți 15 apreciază asta.
  11. tuca-tuca

    tuca-tuca Novice forum

    Eu am fost norocoasa, 2 bursucei dragalasi...
     
  12. bobocvali11

    bobocvali11 Veteran Forum

    a sosit si la mine un bursuc cu ultima incercare.
    mai aveam2.
     
  13. masurik

    masurik Începător forum

    am 2conturi . pe unul am primit 2bursuci dar nu am completat linia de vrej iar pe celalalt nu am primit nici bursucisi nu am completat nici linia de vrej desi am dat peste 600debaterii
     
  14. ovidiu1a

    ovidiu1a Avansat

    Am primit 2 bursuci, ieri al doilea si ce am observat: ca uneori este buna o mica alternanta, cand nu vine bursucul dupa 3-4 incercari la M, se poate trece cu o incercare la L si 1-2 la S ca pe urma sa fie reluate incercarile la M( de unde poate veni bursucul), asa am mai prins al doilea bursuc, in total cam din 14-15 incercari la M, astazi insa nu am mai reusit la fel desi am incercat de 8-9 ori.
     
    Modificat ultima dată: 6 Sep 2016
  15. craniulalb

    craniulalb Scriitor în devenire

    Foarte frumos event, chiar daca am completat linia de vrej inca din primele zile, am jucat in fiecare zi, astfel mi am completat stocul de plante si ce m a bucurat cel mai mult, este faptul ca la toate conturile pe care joc- sa tot fie 6 la numar- am primit bursucelul si m au bucurat la fel si celelalte premii, multumesc pentru satisfactia creata din nou BP.
     
  16. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Frumos event! Relaxant, de vara. Premii grozave.
    Am dat nota maxima!
     
    dana-dulce, malagambafane, -katnik- și alți 13 apreciază asta.
  17. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Nu a vrut bursucelul sa vina si la mine,poate data viitoare am mai mult noroc.
    In schimb ma bucur de multe PP,tichete,cupoane si multi GG.
    A fost un event reusit,,,
    Felicitari tuturor.
    Felicitari BP.
     
    dana-dulce, malagambafane, Agro80 și alți 16 apreciază asta.
  18. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Din fericire pentru altii care au luat bursucul, l-a mine nu a venit, dar am luat toate obiectele unice si restul de baterii le-am donat la categoria L.
    Mai aveam o vizuina si nu strica inca una sa fac pereche.
     
    dana-dulce, donnadmn, malagambafane și alți 10 apreciază asta.