Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    8L+12M+4L = 22 trageri si am primit vrejul + toti itemi.
    Le-am tras exact in ordinea aceasta mic, mijociu mare :).
    Cu premiile revin la finalul eventului.
    Spor si bafta la toti.
     
  2. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    Event terminat în 3 minute :)
    Acuma sper să mai fac drop, să mă umplu de cadouri :D

    Dacă e cineva care va cultiva intensiv planta de event, vă rog postați dacă ați remarcat un drop crescut... Mulțumesc anticipat!
     
  3. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Cred ca 250baterii am avut. Momentan am luat linia de vrej + 1 item, GG, PE, prajitura cu ananas si 1MAX Iepurila. Ma declar destul de multumita .
    Bafta tuturor !!!
     
  4. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    buna ziua am reusit si eu sa iau itemi plus linia de vrej din 387 drop pana acum :) restu vedem pe parcurs adunam pana la sfarsit
     
  5. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    din 400 de drop am reusit sa iau linia de vrej si un item +alte premii.
    sper sa am parte de toate itemurile.
    bafta tuturor!
     
  6. -carmen-83-

    -carmen-83- Novice forum

    din 449 drop am luat un item,2 max urechila,pafumeria +alte premii
     
  7. SkumpikaNina

    SkumpikaNina Maestru forum

    Nu pot sa cred :D cat a fost de usor. Acum nu ramane decat sa imi aduc cadourile din cand in cand..... fara prea mult efort.....si sa imi fac si stocul animalutelor si copaceilor. Am consumat doar cateva garoafe (500.000 gologani ..valoarea) de doua ori umplut doar. felicitari si celor care au terminat , si succes celor care inca mai au de reciclat. :)[​IMG]

    PS: Si cand ma gandesc ca am zis ca nici nu ma apuc de event.....xDxDxDxD
     
  8. jagarella

    jagarella Supervizor forum

    Imi mai trebuie linia de vrej, itemii i-am luat din doua umpleri. Astept dropul
     
  9. kasandra57070

    kasandra57070 Avansat

    dupa ce m am plins nitel am luat linia de vrej cu toate itemurile, ma consider norocoasa
     
  10. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    sigur este drop mai mare. planta de event are PE mai mare decat garoafele
     
  11. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    Buna seara,
    Din 243 de baterii si seva de artar am obtinut:

    45 000 GG
    30 000 PE
    6 x gem de dovleac
    1 x 12h cupon combina
    4 x tichete petrecere
    1 x barlog lupi
    10 x compost turbo
    1 x porumbar (pom)


    Ramane sa sper sa fac rost de suficiente baterii incat sa pot complecta si lua linia de vrej.
    Succes tuturor!
     
  12. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut ! Deocamdata nu am primit niciun item ,dar am primit 3x30 SH, 2cupoane combina 24h, produse mestesugaresti ,multe PET,PE,GG si mult dorita parfumerie.Inceputul e bun ,e timp si pentru linia de vrej!Mult noroc,dragi fermieri!
     
  13. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Eu l-am primit pe Max Urechila,un item,un pom kowhai,nişte gologani puncte şi dulceata de dovleac şi acum la adunat drop ca iar sunt leftera :p
     
  14. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ....a venit si Max Urechila....cu un cuib de bufnite....iarasi zero baterii....asteptam drop-ul ....
     
  15. maxxy

    maxxy Rutinat

    inca 210 de baterii consumate rezultate mai notabile au fost:
    1 parfumerie mai aveam 3 :)
    1 tei
    1 cupon 24 ore
    chutney
    max iepurila
    pe
     
    Modificat ultima dată: 11 Aug 2015
  16. Miguel

    Miguel Scriitor activ

    Am consumat 565 baterii si am luat 2 itemi plus randul de vrej, iar ca produse:

    65000 GG
    190000 PE
    45000 PET
    5 Ticket petrecere
    20 Compost super a la Suzy
    5 Gem de dovleac
    1 Prajitura cu ananas

    Acum trebuie sa strang mai multe baterii, ca resurse mai am de donat ;)
     
  17. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Buna seara, din 450 debaterii, linia de vrej, pasare kivi, 1 cupon 24 ore, ceva banuti, pe si produse mestesugaresti fara numar, fara numar, gem de dovleac la L?:sleepy:
     
  18. mara62

    mara62 Conte forum

    Din 500 baterii am reusit doar linia de vrej si itemul de la cat.S, am mai primit 2 max urechila,1 parfumerie, 30 superhrana.1 tei, gem dovleac, puncte
    sper sa am noroc si la urmatoarele 2 iteme :(
     
  19. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Desi nu intentionam sa particip prea intens la event, mi-am donat din neatentie toate garoafele, asa ca am fost nevoita sa joc. Am avut in jur de 450 de baterii cu ajutorul carora am luat intreaga linie de vrej, 2 kowhai si un porumbar (acum, cand nu mai am nevoie arzatoare de ei), compost, 1 cupon combina 12 h, PE, PET si niste GG (ca norocul, nu multi), tichete de petrecere si chutney. Bineinteles ca nu adapostul de kiwi, singurul premiu pe care il vizam. O sa mai strang baterii si o sa mai incerc. Poate-poate vine si un kiwi la ferma mea. Ca ornitorincul nu vrea si pace. Mult noroc tuturor.
     
  20. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Am primit deja ce mi-am dorit cel mai mult-parfumeria.Nu aveam .O sa imi incerc norocul pana la sfarsitul eventului.Bafta si voua!