Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BigJohn

    BigJohn Junior Expert

    Finalizat :) :p nu ma costat decat 450 de baterii si 6700 de garoafe :)
    dar mai tragem sa vedem poate mai luam un kiwi un kowhai :) :p
     
  2. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ...buna dimineata....a sosit al 2-ilea iepuras...Max...si primul cupon 24h...nu mai aveam...mi-am completat colectia...iepurasul a venit cu 3100 gg...am si parfumeria...de aseara...tarziu....mai vedem....spor la baterii...
     
    Modificat ultima dată: 12 Aug 2015
  3. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Capturile de azi: 1 parfumerie, 1 cupon 24 h, 2 chutney, 30 sh, 50000 PE. Astept sa-l prind si pe Max.
     
  4. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    La categoria L am luat astazi un tei si la categoria S itemul testosoid si barlogul de lupi
    Spor tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 12 Aug 2015
  5. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    Norocosilor ! In afara de puncte ,gologani un item nu am luat nimic si tot la categoria cu 35 am jucat,bafta pe mai departe la cit mai multe parfumerii sa-mi puteti darui si mie una.
     
  6. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Neata ! De ieri seara,incerc,sa obtin si eu itemul de la 35 de baterii,dar imi vin numai PE-uri ! :( Restul le-am luat de la inceput....
     
  7. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Cea mai bune achiziții în această dimineață au fost punctele de experiență și cei 3x Kowhai. :p

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Cu ajutorul acestui event, cred că, dar mai ales cu ajutorul copăceilor primiți de la acest event, îmi voi finaliza lista de iteme pentru Dăruiește și Comercializează.
     
  8. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Am completat si eu linia de vrej ! :inlove: Acum totul va fi f. placut,indiferent de premii ! :p
     
  9. AniOevet

    AniOevet Novice forum

    Si eu am completat linia de vrej:
    la s- am luat itemul din 5 incercari, la M din 13, iar la L din 2 incercari :)

    O sa joc in continuare pt alte premii: mai vreau abtipildul si parfumeria... apoi orice pica e bun venit :)

    Spor
     
  10. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Dezamagirea continua si astazi, PE fara numar, la nivel 93 oricum sunt insignifiante, din planta de event si insula cu ghimbir 60 de baterii, astazi am pus trandafiri sa vad cat drop iese-.-, din trandafiri si ghimbir, 68 de baterii, continui si cu garoafe!
     
    Modificat ultima dată: 12 Aug 2015
  11. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    A,am uitat,sa va spun,ca ieri am luat si parfumeria... ;) Acum,la 25,am luat 30.000 PE,as vrea cativa kiwi....
     
  12. steixner

    steixner Începător forum

    vrej completat, usor event, dar voi continua caci se anunta frumoase premii, succes tuturor
     
  13. mara62

    mara62 Conte forum

    Am avut noroc si am obtinut si cele 2 iteme care-mi lipseau , linia de vrej este activata , dar nu ma pot opri aici ;)
    mult noroc va doresc
     
  14. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    In sfarsit, de acum joc de placere!
     
  15. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Am obtinut toate itemele dar nu si linia de vrej -.- .

    Ce este mai convenabil, planta de event sau garoafele? :oops:
     
  16. lucapadu1

    lucapadu1 Avansat

    Ieri am luat toate itemurile, azi linia de vrej.
    Nu plantez planta de event, am donat doar fructe de pe ferma.
    Mai astept si alte premii.
     
  17. Pr0meTheus

    Pr0meTheus Conte forum

    Cu 200 de baterii am primit cele 3 item-uri de event plus Max Urechila.
    Bafta tuturor, mie imi mai trebuie doar linia de vrej, in mod special
     
  18. mona030663

    mona030663 Scriitor în devenire

    cu aproximativ 300 baterii am castigat vrejul cu cele 3 iteme si restul PE,gologani tichete de petrecere,tichet combina...e foarte bine...bafta tuturor
     
  19. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Am mai dat de cateva ori la L,insa primesc numai PE ! Cred,ca ma lipsesc de Max Urechila....o sa pun doar la M....:oops: O seara buna !
     
  20. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    am asteptat pana azi ca sa mai adun ceva drop, si sa evit problemele de inceput ale unui event.

    aveam vreo 950 baterii cand m-am apucat sa reciclez. am inceput sa reciclez mai intai la categoria S pana am prins atat abtibildul cat si itemul pt linia de vrej dupa care am trecut la categoria M unde am reciclat pana am prins linia de vrej si itemul pt linia de vrej si apoi la categoria L unde am reciclat pana am prins parfumeria (de care nu aveam) si itemul pt vrej.

    am facut praf ~ 450 baterii dar am linia de vrej completa si acum pot recicla linistitata pt alte premii in limita dropului disponibil. am avut nevoie de ~ 24 incercari ca sa termin eventul si am prins asa:
    - categoria S: 8000 gologani, 2x12000 PE, 25 SC, 10 compost turbo, 1h combina, abtibild+item
    - categoria M: 2x20000 gologani, 30000 PE, 10000 PET, 1 smoothie, 1 adapost kiwi, 1 kowhai, linie vrej+item
    - categoria L: 2x45000 gologani, 2x 50000 PE, 3 gem dovleac, parfumerie+item

    mai am 400 baterii, si voi incerca pe rand premii din fiecare categorie in masura in care imi va permite dropul. :)

    spor la farmerit