Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ttteee

    ttteee Cunoscător forum

    Am completat linia de vrej. Baftă tuturor.
     
  2. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Din punctul meu de vedere, rezultate obtinute pana acum....sunt:sleepy::mad:
    La categoria S, din 15 incercari au rezultat: 60000 PE, 15000 PET, 1 prajitura cu ananas, 1 cupon combina 12 h, 1 tichet petrecere, 16000 gologani, 1 abtibild, 1 testoid;
    La categoria M, din 8 incercari au rezultat: 20000 PET, 80000 gologani, 1 placinta cu mere si..., 1 recicl-o-golf
    La categoria L, din 6 incercari au rezultat: 200000PE, 45000 gologani, 1 reciclocombina

    La terenul din 2 campuri am utilizat altoirea la garoafe, in rest am cultivat planta de event. Am utilizat ingrasamant si apa...si in jur de 160 SC (atat am avut)....Nici dropul nu tine cu minexD
    Dupa ce am citit ce au obtinut altii....sunt putin trista..
    Dar este un joc....si bine ca nu mi s-a intamplat in realitate..
    Spor tuturor la cadouri si bafta la Recicl-o-:) Mat
     
    malagambafane, mara62, EVE.violetta și alți 14 apreciază asta.
  3. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    Buna ziua!Am reusit sa cistig linia de vrej si actibildul,daca apare cumva si un urechila sunt multumit!Bafta tuturor!
     
    malagambafane, mara62, EVE.violetta și alți 9 apreciază asta.
  4. danielotelu

    danielotelu Scriitor în devenire

    Buna!
    In final am completat si eu linia de vrej (dupa vro 450-500 baterii) printre altele cel mai bine pana acuma am luat 3 tikete de petrecere , un cupon combina de 24 ore ...in rest numai PE, PET ,GG si gem de dovleac...as mai vrea doar un max urechila si poate o parfumerie..
    Spor!
     
    malagambafane, mara62, matusam și alți 9 apreciază asta.
  5. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Ps: inca o incercare la categoria M si iarasi 30000 PE...Am obosit
     
    malagambafane, mara62, SOSYGMA și alți 11 apreciază asta.
  6. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    linie completa,iuhhhhh.......mult noroc celor ce nu au terminat,nu disperati ca se poate termina cu multa rabdare...o sa mai incerc pt parfumerie poate,poate vine si la mine una,ca max urechila a venit de2 ori unu dupa altu...bafta....
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 10 apreciază asta.
  7. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    pana la ora actuala doar doua iteme :(
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  8. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna tuturor. Din ce-am citit, nimeni nu zice nimic de kiwi. Am castigat toate celelalte premii de la categoria M de m-am plictisit, doar adapost de kiwi nu. Ma intreb daca sunt sanse reale. Sa ma declar multumita ca am completat linia de vrej foarte usor si fara emotii.
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  9. alinuta011970

    alinuta011970 Scriitor în devenire

    Eu am primit kiwi in primele minute ale eventului
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  10. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Super, azi am dat si eu de 5 ori la marimea L ,,1 max iepurila , 1 x parfumerie ( mai aveam 2 )..,1x 50 .000 pe 1 x matteo verde si 1 x pom tei .desi am zis ca nu mai dau, deoarece am prins linia si itemele chiar si acctibildul la inceputul eventului am zis ca ma opresc , dar bine am facut ca nu m-am oprit . spor la premiile pe care vi le doriti ! In schimb am avut o mare dezamagire la itemul nou introdus la roata norocului ,,dupa 133 de rotatii party abia am prins 1 item nou .
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 12 apreciază asta.
  11. -mafia444-

    -mafia444- Comandant forum

    Am completat linia de vrej, am luat parfumeria (de care sunt foarte multumita, pentru ca nu aveam deloc :inlove: ), PE, PET, GG, superhrana, produse mestesugaresti, doar pe Max Urechila nu reusesc sa-l iau, dar nu renunt:p mai sunt suficiente ore.
    Chiar imi place acest gen de event. Un event reusit.
    Felicitari BP.
    O seara placuta si racoroasa.
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  12. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    buna, din cate stiu nu mai poti vizualiza in alt loc premiile dupa ce le castigi. eu una am inceput sa tin socoteala premiilor intr-un excel din timpul eventului plecat la pescuit. dupa ce trece eventul imi fac cuantumul premiilor sterg datele si il folosesc la un alt event asemanator.
    cu cele 400 baterii ramase + ce am mai prins drop pana acum am mai facut 21 reciclari (7 reciclari/categorie):
    - categoria S: 4x12000 PE, 1x8000 gologani, 1 gem de dovleac, 10 compost
    - categoria M: 2x30000 PE: 3x20000 gologani, 1 smoothie, 2 rotatii petrecere
    - categoria L: 1x50000 PE, 1x45000 gologani, 2x3 gem de dovleac, 2 tei si 24h combina.

    nici un urechila sau kiwi la orizont, dar nu ma supar, premiile sa vina. :) incet incet se aduna. din cele 2 rotatii au iesit 2h combina si gem de lavanda.

    am vazut ca multi intreaba de drop. poate ii pot ajuta observatiile mele de pe parcursul eventului acesta legat de drop:
    ziua 1 am avut plante cu timp lung de coacere: 40-45 drop/teren. garoafe pe ferma si ghimbir pe insula.
    ziua 2 am avut pomi pe teren: 36-46 drop/teren. am avut 150 pandanus+20 mombin+pomi rari pe insula si 200 artar+50 brad+250 pomi rari si XXL cu peste 120 PE pe ferma
    ziua 3 am avut planta de event pe teren: 13-23 drop/teren.
    mentionez ca am 27% cupele, 1 howie si 1 linie de vrej activa pt dropul de event.

    Spor la farmerit si o seara racoroasa. :)
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 12 apreciază asta.
  13. Sirena11

    Sirena11 Veteran Forum

    Bun gasit! Un event reusit, fara stres si cu recompense frumoase rau...Pot sa ma laud cu linia de vrej completa, o pereche de vecini urecheati, o parfumerie, PE si PET (n--am contorizat cate) 2-3 rotatii de petrecere, 1-2 cupoane de 12 ore, 1-2 de 1 h, GG(nu i-am numarat, astept ploaia) ...Doresc noroc tuturor iar eu continui sa vad ce surprize imi mai ofera micutii nubloni...
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  14. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Buna seara, am reusit si eu sa complectez linia de vrej, semnificativ, 2 adaposturi de kiwi si cam atat, mai astept premiile mari:music:
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  15. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Ieri , dupa ce am luat si ultimul item, mi-am propus sa joc de placere, dar ce te faci ca iar a aparut aleatoriul in viata ta si primesti numai premii de 45000GG?? Nici un Max, nici o parfumerie, doar un tei. Asta e, mergem inainte ca poate, poate...
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 12 apreciază asta.
  16. marianvaly6767

    marianvaly6767 Mogul forum

    Am reusit sa primesc tot ce am dorit ....insa fara urechila.Probabil este foarte cautat si se piteste si el,doar este un personaj foarte indragit.Sa incercam in continuare doar mai este pana la sfarsitul eventului.Spor si mult noroc
     
    malagambafane, Miguel, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  17. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salutare ,fermieri harnici! Si eu am primit linia de vrej si cele3 iteme .In rest, premii frumoase ,nu ma plang !Cativa copacei rari ,buni la casa omului ,parfumeria ,vecini inchiriabili ,multa SH ,multe PET, PE ,GG,produse mestesugaresti.
     
    Modificat ultima dată: 14 Aug 2015
  18. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    buna ,am completat linia de vrej ,in rest cadouri super ,multa bafta tuturor
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 7 apreciază asta.
  19. Aless232000

    Aless232000 Locuitor permanent

    Pana acum am castigat cele 3 iteme, linia de vrej, abtibildul, multe PE si PET, GG, Compost turbo a la Suzi, Chutney de morcovi si mere, Gem de dovleac, 1 Kowhai, 2 Adaposturi de kiwi si ceva Super-hrana + Parfumerie. Bafta !
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 12 apreciază asta.
  20. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Acum mi-am completat si eu linia de vrej.Sper sa aveti si voi noroc sa primiti ce va doriti.Bafta tuturor!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 16 apreciază asta.