Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna,
    Am obtinut linia de vrej si itemii aferenti, abtibildul, parfumeria, PE, GG.
    Din dorinta de a avea si un Max, mi-am umplut camara cu gem de dovleac. Foarte scump! :cry:Prefer sa-l fac eu sau sa-l cumpar de la piata.
    Asadar, event finalizat!
    Bafta tuturor!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 22 apreciază asta.
  2. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    buna ,am completat linia de vrej am luat tot ce se putea sunt f multumita de acest gen de ev sa tot fie ca tare ne mai place, ,multa bafta tuturor
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 11 apreciază asta.
  3. VecheaMonica

    VecheaMonica Locuitor permanent

    Pana la ora actuala am reusit sa iau toate itemele,mai putin randul de vrej .o_O
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 12 apreciază asta.
  4. mary.gabriela

    mary.gabriela Scriitor în devenire

    Am completat vrejul! Bafta tuturor.Cel mai frumos event.O seara frumoasa.
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  5. Chivu_Cristi

    Chivu_Cristi Novice forum

    Am luat mai important parfumeria,2 tei si 2 itemi. Mai astept un item si linia de vrej care se lasa greu.
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  6. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ..am revenit...3,4,5...Max Urechila....puncte...si cam atat...niciun pachet de SH si nici rotatii de petrecere...mai este timp....vom vedea...si am activat a doua oara linia vrej specifica eventului....cu o intarziere de 4h...dar e greu sa mentinem ritmul....
     
    Modificat ultima dată: 14 Aug 2015
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  7. ramonyka99

    ramonyka99 Pretendent

    produse aleatorii,dar predomina gg
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 12 apreciază asta.
  8. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    In sfarsit! Dupa nenumarate incercari am primit si un adapost de kiwi. Cu asta consider eventul incheiat.
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 13 apreciază asta.
  9. bobocvali11

    bobocvali11 Veteran Forum

    dupa linia de vrej am continuat si voi incerca pana expira timpul de event .
    spor la reciclare !
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  10. danielotelu

    danielotelu Scriitor în devenire

    Ce pot spune..o zi destul de buna pentru nubloni :)
    Azi din 6 incercari la categoria L am luat : 2 max urechila , 1 parfumerie, 30 SH , 2x50.000 PE.
    Spor!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  11. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Cred ca mi s-a dus vestea ca-mi place sa gatesc iepure, altfel nu-mi explic de ce nu vine nici un Urechila la mine !
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 12 apreciază asta.
  12. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    event terminat.
    am luat linia de vrej+ cele 3 itemuri , un adapost de kiwi, un max urechila si multe alte premii.
    acum joc in continuare pentru premii.
    bafta tuturor!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 12 apreciază asta.
  13. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Deci ma dispera pasarea kiwi, 3 adaposturi in total, vrea si eu un max un pom rar ca m-am saturat de gg pe si produse mestesugaresti!:sleepy:Edit, am luat acum parfumeria, mai am una, vreau un maxxxx
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 13 apreciază asta.
  14. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Până acum numai PE, composturi, produse meșteșugărești și o parfumerie. Sunt destul de mulțumit! Sper să iau și un Max Urechilă sau un adăpost pentru kiwi.
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 11 apreciază asta.
  15. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    .....al 6-lea Max....in total 8 prieteni adaugand si gainusa Pusa si Max achizitionate de la magazinul de mentori(acesti 2 vecini ii am cu regularitate de 1 an) ....in schimb niciun pachet de SH si nici rotatii de petrecere....2 cupoane de 24h...numai la categoria L incerc...mai putin in primele minute de event pana mi-am asigurat linia vrej si item-ii...in rest numai categoria L cam 6-8 pe zi...1-2 max pe zi...in rest majoritatea puncte...1 tei...1 parfumerie...gem de dovleac o data sau de 2 ori...oricum nu vreau...PE bahama...chiar la ultima incercare inainte sa scriu....PE ferma...asta vreau....majoritatea....50000 sunt super bune....as vrea pana la sfarsit numai PE ferma...ca si cadouri de la iepurasi si gainusa..licente negot..10 zahar...10 sare....50000 gg.....cutie xxl...nu am primit inca...de la cei 6 nou veniti... +200%PE ferma pentru 36h...asta astept...nici+50% PE ferma pentru 36 ore...si asta astept...si mai incerc diseara 3 sau 4 L...si vedem maine...asteptam...numai bine [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 15 Aug 2015
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  16. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    A venit si Max Iepurila la ferma mea, dupa doua zile de PE, PET si GG.
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  17. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am primit , in sfarsit, un Max si mi-a dat imediat 2 SC!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 9 apreciază asta.
  18. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Mai am nevoie de linia de vrej si am terminat eventul ^^
    Totusi mi-ar prinde bine un Max Urechila si un Kowhai c:
    Succes tuturor!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 8 apreciază asta.
  19. -lacri-10

    -lacri-10 Ambasador forum

    Event terminat si premii pe masura :3 Max Urechila, Parfumerie, PE, GG, TEI ,CUPOANE de 24h, KIWI, produse mestesugaresti,sunt multumita si va doresc si voua mult noroc sa aveti!
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 19 apreciază asta.
  20. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Asta,da surpriza! Nu primisem pana acum niciun Max Urechila.Acum ,din doua incercari,am primit doi.Bafta si voua si nu va lasati!