Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Tocmai l-am luat pe Max Nu mi-a venit sa cred.
    Inca lipseste linia de vrej,sper sa o iau maine:p
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 11 apreciază asta.
  2. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Printre zecile de mii de PE/PET au mai sosit în această dimineață un Kowhai și un Max Urechilă. Sper să iau până la final și adăpostul pentru kiwi. :)
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 11 apreciază asta.
  3. mimozaa61

    mimozaa61 Scriitor în devenire

    Chiar acum am primit al cincelea adapost pentru kiwi /am parfumeria, linia de vrej complecta si trei Max Urechila

    succes tuturor
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  4. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Dare de seama pe scurt (exeptand PE, PET si gologani):
    La categoria S, din 15
    incercari au rezultat: 1 prajitura cu ananas, 1 cupon combina 12 h, 1 tichet petrecere, 1 abtibild, 1 testoid;
    La categoria M, din 14 incercari au rezultat: 1 placinta cu mere si..., 1 recicl-o-golf, linie vrej, 20 x compost special a la Suzi, 4x gem dovleac;
    La categoria L, din 17 incercari au rezultat: 2 tei, 1 reciclocombina, 1x cupon combina 24 h, 3x gem dovleac, 1 parfumerie, 2 Max urechila
    As putea spune ca am toate motivele sa ma bucur.:)


    Vreau sa multumesc pe aceasta cale dragutei kameliana si prietenilor ei minunati...de asemenea si lui fan170 si stefy2000, care nefiindu-mi vecini, au fost un fel de Max urechila donor de baterii norocoase.

    Mult noroc la ultimele incercari tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 16 Aug 2015
    -mafia444-, malagambafane, guzzy14 și alți 13 apreciază asta.
  5. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    ...a venit si pachetul de 30 SH....multe puncte....asta si vroiam...si gem-ul de dovleac...pe acesta nu il vroiam....inca nu am primit rotatii...dar nu-i nimic...parca si un tei....si mai avem putin...si se termina eventul...cred ca mai beneficiez de 5-6 L-uri....pana la sfarsit...vedem....numai bine...
     
    -mafia444-, malagambafane, Miguel și alți 10 apreciază asta.
  6. alinuta011970

    alinuta011970 Scriitor în devenire

    am mai luat pe si pet, gg, o singura data sh, barlog de lupi, produse mestesugaresti, tot ce mai vreau e un max
     
    -mafia444-, malagambafane, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  7. 09kis

    09kis Baron forum

    in a doua zi de joc am reusit sa completez linia de vrej.............au venit si 3 Max Urechila si multe pucte de ferma. Nu am baterii cat as vrea eu. Ma bucur insa pana la final daca mai obtin ceva (din pacate incerc la baterii putine)
     
    -mafia444-, malagambafane, roliana57 și alți 9 apreciază asta.
  8. Margo15

    Margo15 Maestru forum

    Din 949 de baterii, toate jucate la categoria L, inafara de PE, GG, 4 chutney si 2 matetto verde..... nimic, dar nimic....... o dezamagire atat de mare nu am simtit demult......
     
    -mafia444-, malagambafane, Sirena11 și alți 11 apreciază asta.
  9. dacul1963

    dacul1963 Avansat

    max urechila nu vrea sa ma caute!poate nu are loc de gemul de dovleac de care mam saturat??!
     
  10. guzzy14

    guzzy14 Talent de excepţie

    event terminat si la mine si premiile foarte bune ,daca mi-a cazut Max Urecchila de 4 ori ,parfumerie ,GG ,PE, Cupon combina, Mestesugaresti, multumim echipei de asa event!
     
  11. Aleksa

    Aleksa Pretendent

    Eu nu ma mai joc -.-, am 6 urecheati dar pachetul cu super hrana nu!:sleepy: Doar sh ma mai intereseaza, deocamdata, dar nu apare:cry:.
     
    -mafia444-, malagambafane, Sirena11 și alți 8 apreciază asta.
  12. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Nici eu nu ma mai joc ca am luat toate cadourile xDultimul fiind o parfumerie ,ce-mi doream şi nu aveam:DBafta celor ce se mai joaca :p
     
  13. alex.keegan

    alex.keegan Cunoscător forum

    Eu am primit azi al doilea pachet de 30 SH.
     
  14. petcu_cos

    petcu_cos Expert forum

    nu se poate asa ceva!!!!!!!!!>:( de 6 ori cate 3 gem de dovleac:cry: cea mai jalnica recompensa. asta fiindca ma saturasem de PE si GG nu inteleg de ce nu au fost bagate premiile in gemuri ,PE si GG doar la tagerile "S"
     
  15. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    gemul de dovleac pe vremuri era foarte bun....cu el se putea prelungi efectul lui chutney cu morcovi.......acum se pare ca la tragerile L reprezinta un fel de gherla....sa ma exprim ca la TABLE...insa este bine ca la toate categoriile se afla PE si GG....si eu am vandut 15-18 bucati....de fapt toata lumea cred ca a primit minim 3 borcane de gem....in fond mie imi place gemul de dovleac....deci nu m-am suparat deloc cand am dat...gherla....bine acum vorba lui petcu_cos....6 gherle e cam mult...poti lua mart....
     
    -mafia444-, donnadmn, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  16. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    chiar daca am terminat eventul,am continuat sa joc si am mai primit un kowhai,parfumerie,lup si 20 sh.
     
    -mafia444-, donnadmn, malagambafane și alți 8 apreciază asta.
  17. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Ce-i drept, gem de dovleac pentru atatea puncte si baterii... esti indreptatit sa fii nemultumit. Si eu am primit la categoria L. Dupa ce mi-am completat linia de vrej eu am reciclat doar la categoria M pentru adapost de kiwi. Dupa ce am reusit sa primesc 2, ieri am zis sa mai schimb si am incercat de 4 ori si la cat L. Singurul premiu de luat in considerare, un Max. Asa ca am revenit la M. Si din alte 4 incercari-un kiwi si de 3 ori PE. Acum mai am 30 de baterii si n-o sa mi se mai faca decat o parcela de ceai. Deci mai am de o incercare. Dar oricum, pot spune ca sunt foarte multumita de cele 3 adaposturi de kiwi. Din nenumarate adaposturi misterioase n-am luat niciunul. Asa ca a fost un event reusit. Si cand ma gandesc ca nu am vrut sa particip.
     
    -mafia444-, donnadmn, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  18. Raghal

    Raghal Scriitor activ

    Event terminat de vreo cateva zile!Am continuat sa joc si pana acum nu am primit niciun max urechila!:(Iar unii primesc si 6!In rest ma declar multumit de premii,mai ales parfumeria pe care nu o aveam!
     
  19. andrew1997

    andrew1997 Baron forum

    Printre bârlogul de lupi, gologani, puncte de experiență și produse meșteșugărești a mai sosit la mine în fermă 1x Kowhai. Aș mai fi avut nevoie de adăpostul pentru kiwi, dar nu-i bai, e doar un adăpost care va deveni și el cândva ca toate celelalte.

    Mulțumit cu ceea ce am primit, chiar nu mă așteptam la mai mult ! Probabil aici a fost și în funcție de contul fiecăruia sau de "norocul" avut.
     
  20. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    am primit tot ce se putea primi de la event.............sunt multumit.