Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    După ce la începutul misiunii am primit vrejul și item-ii în 3 minute, ulterior am primit (cu excepția unui tei și a unui Max Iepurilă) doar experiență și câțiva gologani. Tare mult mi-aș fi dorit și eu 30 hrană aurie :(
     
    -mafia444-, malagambafane, tudor1966 și alți 8 apreciază asta.
  2. bobitzu4you

    bobitzu4you Începător forum

    am obtinut linia de vrej 4 porumbari si o parfumerie .sunt multumit:D
     
    -mafia444-, malagambafane, tudor1966 și alți 6 apreciază asta.
  3. denisa1969

    denisa1969 Pretendent

    Pe ultima suta de metri am luat si eu linia de vrej :] Cred ca este primul meu event terminat in totalitate c:
    Am mai luat si un adapost de kiwi. Sunt foarte multumita de acest event
    Spor!
     
    -mafia444-, malagambafane, matusam și alți 8 apreciază asta.
  4. DonAlex97

    DonAlex97 Novice forum

    Am terminat eventul de vineri. Am continuat sa mai donez si m-am pricopsit cu un barlog de lupi, un porumbar(pom), PE, GG etc.
     
  5. Cristela81

    Cristela81 Cunoscător forum

    gata eventul la mine. multumim BP. sunt foarte multumita de premiile luate. parca gemul ala de dovleac nu isi prea avea locul la categoria L, dar asta este. a fost acolo si am prins o gramada, dar o sa il vand si imi scot ceva banuti. nu am prins lup sau SH, dar pe ultima suta de metrii am prins si eu un max urechila.:music:

    eventul pt mine s-a incheiat cu 2h inainte de sfarsitul lui oficial pt ca am ramas fara baterii, iar la ultima reciclare am avut grija sa golesc complet reciclomatul. am avut un total de 75 reciclari (24 reciclari la categoria S, 25 la categoria M si 26 la categoria L) si am facut praf aproape 1800 baterii. :)
    - categoria S: 8x12000 PE, 3x8000 gologani, 3x1 gem de dovleac, 3x10 compost turbo, 3x25 SC, 1x1h combina, 1xporumbar, 1 abtibild si 1 testosoid.
    - categoria M: 6x30000 PE, 1x10000 PET, 9x20000 gologani, 1x12h combina, 3xsmoothie, 1x2 tichete petrecere, 1xkiwi, 1xkowhai, 1 linie vrej si 1 recyclogolf
    - categoria L: 8*50000 PE, 1x25000 PET, 4x45000 gologani, 1x24h combina, 1x3 tichete petrecere, 1xmax urechila, 1xparfumerie, 1xmateeto, 3xtei, 4x3 gem de dovleac si 1 recyclogolf

    per total ar fi: 676000 PE, 35000 PET, 384000 gologani, linia de vrej+itemii, 47h combina, 5 tichete de petrecere, 75 SC, 30 compost turbo, 1 porumbar, 1 kiwi, 1 kowhai, 3 tei, 1 max urechila, 1 parfumerie, 15 gemuri de dovleac :wuerg:, 3 smoothie si 1 mateeto.

    am mers cu pomi si planta de event in paralel pt drop functie de cum am avut timpul liber. o sa raman si cu vreo 20000 plante de event pe stoc.

    spor la farmerit tuturor in continuare si o zi buna sa aveti.
     
    -mafia444-, malagambafane, donnadmn și alți 12 apreciază asta.
  6. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Postez si eu cu intarziere, dar pot spune ca din lipsa de timp eu am decis sa merg doar cu culturi de garoafe. Rezultatul e ok, tinand cont ca nu am investit nici un banut. Cu ce ma pot lauda?, Am luat linia de vrej pe care e completa, ca asta ma interesa, plus niste premii suplimentare care sincer m-au bucurat, nu aveam Kowahai, am primit unul,o parfumerie,(nici de asta nu aveam), doi tei, PE vreo 300.000, Pe Baha, 150.000, 3 smoothie, 1 porumbar desi mai am vreo 6, si inca altele, dar sincer nu le mai stiu exact. Ideea este ca a fost bine. Am incercat eu pe ultima suta de metri sa-l prind pe Max de urechi, dar cum nu am reusit, ma mulumesc cu Max, patrupedul meu, pana la urmatoarea editie, de care nu ma indoiesc ca va exista intrucat jucatorii au fost multumiti de acest event.
     
    -mafia444-, malagambafane, dadan și alți 8 apreciază asta.
  7. marinar77

    marinar77 Scriitor în devenire

    GATA! AM OBTINUT LINIA DE VREJ SI ITEMELE
     
    -mafia444-, EVE.violetta, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  8. Am obtinut linia de vrej, doua iteme si abtipildul din putin peste 300 de baterii, nu-i rau. 8)
     
    -mafia444-, EVE.violetta, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  9. blackspace77

    blackspace77 Expert forum

    [​IMG] linie activata..din 450 baterii.;) .sa vedem ce ne mai aduce norocul ,zise orbul..!..nota maxima din partea mea ptr acest event:)
     
    Modificat ultima dată: 31 Aug 2016
    -mafia444-, EVE.violetta, donnadmn și alți 14 apreciază asta.
  10. mara62

    mara62 Conte forum

    Am luat linia de vrej si 2 iteme, mai lipseste doar itemul astro-rampa, dar trebuie sa mai astept ca nu mai am baterii.
    Va doresc mult noroc
     
    -mafia444-, EVE.violetta, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  11. aurelia011970

    aurelia011970 Duce forum

    Linie de vrej activata !Mai sunt ceva cadouri care imi fac cu ochiul, dar momentan nu mai am baterii.Insa, eventul de abia a inceput.Mai am timp destul . Mult noroc va doresc !!!
     
    -mafia444-, EVE.violetta, donnadmn și alți 16 apreciază asta.
  12. Naty.....25

    Naty.....25 Junior Expert

    am deja linia activata si folosite doar 300 baterii... se anunta un event foarte frumos
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  13. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Cu 280 baterii am obtinut linia de vrej completa.
    Eveniment finalizat.
    Bafta tuturor!
     
    Modificat ultima dată: 31 Aug 2016
    -mafia444-, AMMA72, leczeg_laura și alți 17 apreciază asta.
  14. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Felicitari celor care au fost norocosi ptr a prinde Linia de vrej + itemurile cu baterii putine ,,,eu a trebuit Sa consum 800 baterii ptr a putea activa Linia ,,noroc ca am avut in sura 1200 baterii ramase de la eventul trecut ! Dar totul e bine cand se termina cu bine ,,,,
     
  15. Soricica4

    Soricica4 Scriitor activ

    Event finalizat si la mine ! Am obtinut linia de vrej si premii consistente, acord nota maxima acestui event. Mult succes tuturor in continuare !
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 12 apreciază asta.
  16. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Iata evolutia mea : cu 315 baterii am luat (in ordine):
    -la categoria S : GG, PET, tichet, SC, prajitura cu ananas,abtibild si item;
    -la categoria M : GG, PE, PET, cupon combina, 2 x tichete, item;
    -la categoria L : tichete , vrej.
    Restul dupa ce mai fac baterii.
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  17. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Buna! Event finalizat si la mine, cu 390 baterii am reusit sa iau linia si itemii.
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  18. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ! Am activat linia de vrej si am luat 2 iteme de la L si S. Pe langa acestea am mai primit GG, PE, chutney, flaconul cresterii, tichete. E putin, e mult ? Eu zic ca este bine pentru cat timp a trecut de la inceperea eventului. Va doresc spor la joaca !
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 14 apreciază asta.
  19. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Contra 825 baterii, am activat linia de vrej xD
    Si inca nici nu am recoltat primele 10 seminte de planta xD
    Continui, numai cu planta de event.
    Noroc, tuturor!!!!
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 17 apreciază asta.
  20. dadan

    dadan Oracol omniscient

    Nu stiu cum sunt unii atat de norocosi:sleepy:.Eu cu 520 de baterii am luat doar vrejul si 1 item,dar nu disper;).Bafta tuturor(dar si mie)in continuare!
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 21 apreciază asta.