Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. 01ruxi01

    01ruxi01 Pretendent

    Cu 750 baterii am obtinut linia de vrej si premii consistente, acord nota maxima acestui eveniment.Mult succes tuturor in continuare !
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 14 apreciază asta.
  2. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Eu am avut 278 de baterii si am luat --linia de vrej, item-ul Stiinta Rachetelor,PE,GG si diverse..
    Multa bafta.......
    E timp suficient si pentru restul de recompense asa ca nu ma grabesc
    .
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 18 apreciază asta.
  3. tweety`

    tweety` Baron forum

    hehe... mult mai simplu decat ma asteptam...am luat vrejul si primele 2 item-uri.inca ceva gologani, pe, si alte chestii care nu am bagat de seama. suficient timp sa mai culeg recompense, precum si ultimul item.
     
    -mafia444-, roliana57, ovidiu1a și alți 10 apreciază asta.
  4. armarius1998

    armarius1998 Novice forum

    Din prima incercare de tip maxim am luat linia de vrej si din a 5-a: Pe calea undelor, este superb, intr-adevar nu este greu, felicitari Bigpoint, un eveniment dragut. Este frumos ca putem primi celelalte recompense de mai multe ori, in afara de itemuri.
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  5. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Eu pot spune ca am terminat deja eventul :p
    O sa mai incerc sa castig vizuina de bursuci si ma opresc pt editia asta :)

    [​IMG]
     
    -mafia444-, roliana57, misu_mama și alți 15 apreciază asta.
  6. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Nu pot decat sa constat ce noroc au altii. Am incercat doar la categoria M fiindca incerc prin toate mijloacele sa obtin un adapost de bursuc, am consumat peste 400 de baterii si am obtinut o moara de confectii, item-ul, ceva compost si in rest puncte si GG. In ritmul asta, premiile consistente sunt foarte departe.
     
  7. grasu_tul

    grasu_tul Scriitor în devenire

    Norocosilor !!!!
    Din 580 baterii litrosite am reusit performanta de-a lua decat linia de vrej. In rest PE, flaconul cunoasterii, chutney, gem, mateeto verde, tichete petrecere si cam atat.
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  8. ovidiu1a

    ovidiu1a Avansat

    [​IMG]
    Survoland putin linia de vrej am observat ca etraterestrul de alaturi nu a reusit inca sa activeze itemul: stiinta rachetelor, dar fiind unul ceva mai nepriceput, poate ca va reusi pana in ziua de maine, ca sa poata primi deasemena permisul sa conduca un OZN. Ceilalti doi au trecut cu bine examenul si deja isi asteapta randul sa faca primele zboruri.
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 12 apreciază asta.
  9. lorentonton

    lorentonton Expert forum

    Din prima donatie
    [​IMG] Sunt foarte multumita,sa aveti spor!
     
  10. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    iuhhhhuuu am obtinut linia si doua iteme din a doua incercare iar acuma am primit un adapost de bursuc pe care nu il aveam,super tare....bafta sa aveti in noroc mult
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 13 apreciază asta.
  11. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Buna,
    Am avut putin peste 300 baterii si am obtinut :
    [​IMG]
    PE, GG si multe cupoane combina de 12 h si de 3 h...super tare acest Recicl-o-mat, nota maxima desigur.
     
  12. armarius1998

    armarius1998 Novice forum

    Gata, am obtinut itemuile pentru linia de vrej, si deasemena linia de vrej, cam cu 620 de baterii si destul de putine incercari, acum ma voi orienta sa obtin deasemenea o vizuina de bursuci, bine mai aveam baterii de la un eveneiment anterior, asadar trebuie sa le obtin din nou, spor la lucru tuturor, este timp pana la finalul evenimentului.
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 31 Aug 2016
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 12 apreciază asta.
  13. mara62

    mara62 Conte forum

    Gata linia de vrej, dar nu ma opresc aici ;)


    [​IMG]
     
  14. tudor1966

    tudor1966 Împărat forum

    Am activat linia de vrej !
     
    -mafia444-, EVE.violetta, roliana57 și alți 17 apreciază asta.
  15. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    obtinut tot pana acum .de pe acuma cautam vizuina de bursuci
     
    -mafia444-, roliana57, donnadmn și alți 11 apreciază asta.
  16. 09kis

    09kis Baron forum

    Astept si eu bursucul. Linia e gata .Din 3 incercari am mai luat:210.000 PE, 152.000 PET, 7 tichete , 2 gem dovleac, 20 SH, 40 SC, 13.000 GG, abtibildul. Recolta frumoasa va doresc si voua.
     
    -mafia444-, roliana57, -mamaleone și alți 9 apreciază asta.
  17. adrianapatran

    adrianapatran Comisar forum

    Linia de vrej activata, mergem inainte :)
     
    Modificat ultima dată: 31 Aug 2016
  18. kriss

    kriss Novice forum

    Eu am prins pana acum doar linia de vrej si un item. Sper sa reusesc sa termin linia de vrej sau sa gasesc adapostul de bursuci.
     
    -mafia444-, miaandrei59, SOSYGMA și alți 13 apreciază asta.
  19. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Am luat si eu linia de vrej si itemii de la categoriile L si M,PE,PET si altele.Timp este destul,asa ca nu disper.Bafta la premii,tuturor!
     
    -mafia444-, mimi***, miaandrei59 și alți 19 apreciază asta.
  20. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Nublonii sunt foarte grijuli cu mine,s-au gandit ca vine toamna si mi-a umplut camara de gemuri.
    Nu sunt prea norocoasa,numai PP,GG si altele.
    Pana acu ma bucura doar linia de vrej si un item.
    Astept sa recoltez garoafele sa vad ce sanse am sa iau si cei doi itemi si restul depinde doar de noroc.
    Mult succes tuturor la baterii.
     
    -mafia444-, mimi***, miaandrei59 și alți 21 apreciază asta.