Recicl-o-mat - Evoluția jucătorilor

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Chronos, 11 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ovidiu1a

    ovidiu1a Avansat

    Bucuros ca si-a luat de acum examenul, ultimul extraterestru, este de neintrecut in salturile prin aer, asteptand parca sa prinda OZN-ul din zbor, fiind admirat chiar si de colegii sai care si-au luat inainte examenul.
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 1 Sep 2016
    -mafia444-, miaandrei59, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  2. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Salut ! Am luat linia de vrej completa !Asta e tot ce ma interesa ! Pot sta relaxata pana la sfarsitul eventului si sa mai fac ceva PE .Bafta tuturor !
     
    -mafia444-, miaandrei59, mimi*** și alți 20 apreciază asta.
  3. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Buna,
    Am activat linia de vrej si am obtinut multe recompense (SH, SC, cupon combina 12 h, smoothie, ceva gologani, bonusuri PE(T) 40 si 15%...). Acum sunt la vanatoare :oops: de bursuci incapatanati. Mult succes tuturor!
     
    -mafia444-, miaandrei59, mimi*** și alți 21 apreciază asta.
  4. murat_anca

    murat_anca Locuitor permanent

    Acum,de dimineata,mi-am completat si eu linia de vrej.Sunt multumita si ma straduiesc sa obtin si vizuina de bursuci.Spor la treaba tuturor!
     
    -mafia444-, miaandrei59, mara62 și alți 16 apreciază asta.
  5. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Am prins si ultimul extraterestru, am cam alergat dupa el dar gata.

    Am prins si bursucul !
     
    Modificat ultima dată: 1 Sep 2016
    -mafia444-, miaandrei59, mara62 și alți 18 apreciază asta.
  6. amalia2405

    amalia2405 Duce forum

    am luat linia de vrej,acum am intins o ;cursa ; pentru bursuci dar nu stiu cu ce sa-i momesc ca nu se lasa prinsi,in rest sint multumita .
     
    -mafia444-, miaandrei59, mara62 și alți 15 apreciază asta.
  7. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Am luat linia de vrej si un item dar nu disper,e timp destul,vinez cele doua iteme lipsa si vizuina de bursuci pe care nu o am. Bafta tuturor!
     
    -mafia444-, miaandrei59, mara62 și alți 19 apreciază asta.
  8. вα∂вσу

    вα∂вσу Conte forum

    Buna ziua linia de vrej completa si la mine, si acum alerg ca toti de altfel dupa bursuci... sa vedem poate ii gasim :D
     
    -mafia444-, miaandrei59, mara62 și alți 19 apreciază asta.
  9. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Am luat si eu ,linia de vrej completa.....gologani, PP,combina1h,combia12h si gemuri pentru toata iarna .....:D
     
    -mafia444-, roliana57, miaandrei59 și alți 16 apreciază asta.
  10. miaandrei59

    miaandrei59 Pretendent

    linia de vrej completa si multe premii bune , astept bursucul .
     
    -mafia444-, roliana57, mimi*** și alți 16 apreciază asta.
  11. Am activat si eu linia:
    [​IMG]
    Acum sa mai joc pentru premii :inlove:
     
    -mafia444-, roliana57, miaandrei59 și alți 11 apreciază asta.
  12. -mamaleone

    -mamaleone Mare-maestru forum

    Dupa ce am luat vrejul complet, nu am mai castigat absolut nimic notabil. Cred ca ma opresc: 21 de gemuri de dovleac sunt suficiente o_O
     
  13. .felicia.1

    .felicia.1 Pretendent

    Si eu am linia de vrej complecta si destui gologani si puncte. Cred ca ma voi opri ca momentan primesc tot gemuri de dovleac. Spor si bafta tuturor!!
     
  14. -hugio-

    -hugio- Profesionist forum

    dupa inca vreo 20 de incercari M bursucul tot na venit numai pe si gg asta e
     
    -mafia444-, malagambafane, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  15. dadan

    dadan Oracol omniscient

    ...azi am primit ultimele 2 iteme si...bursucul:DAs fi chiar Gica Contra daca as mai avea ceva de comemtatxD.Numai bine si aceeasi bafta tuturor!
     
  16. ovidiu1a

    ovidiu1a Avansat

    Oare se arata un bursuc la orizont, cum sa facem sa-l multiplicam, am zis sa incerc o data, si nu mai incerc, este suficient; daca nu se arata unul la orizont, mai bine cultivati pentru la anul. Nu incercati de prea multe ori, eventual la intervale mari de timp, sa nu uitam ca aici timpul nu ne preseaza.[​IMG]
     
    -mafia444-, malagambafane, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  17. ferig68

    ferig68 Novice forum

    Am prins niste tickete si o groaza de PE-uri. Tot pE-uri gasesc. M-am saturat nu mai joc eventul asta ca devine foarte scump!
     
    -mafia444-, malagambafane, ovidiu1a și alți 10 apreciază asta.
  18. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Greu dar a meritat tot efortul,sunt cea mai fericita ca am reusit sa obtin cei 3 itemi si am activat linia de vrej.
    Voi continua sa mai strang cateva recompense asta in functie de numarul bateriilor care le strang.
    Mult succes la baterii.
     
    -mafia444-, malagambafane, ovidiu1a și alți 18 apreciază asta.
  19. Otilica69

    Otilica69 Expert forum

    Neata, in ton cu toamna mi s-a umplut camara cu gemuri fara numar:pdar...linia de vrej activata de ieri, yupii, acum am luat bursucul, bucuroasa rau, continui pt alte premii, bafta la bursuci;)
     
  20. Amst3l

    Amst3l Cunoscător forum

    Nota 5 fără discuţii, deja în a 2-a zi linia de vrej completă +(1X) Vizuina de Bursuc + (1X) Tei (care îmi lipsea) + alte bonusuri destul de bune, iar până la finalul eventului ... nu se ştie.

    Felicitări BP.