Recicl-o-mat - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 7 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă evenimentului:

Sondaj închis pe 8 Sep 2016.
  1. 1

    7,1%
  2. 2

    1,3%
  3. 3

    3,8%
  4. 4

    5,8%
  5. 5

    82,1%
  1. .Ionut07

    .Ionut07 Guest

    Buna seara,
    Da, poti sa participi la event linistit, nu ti se "blocheaza" accesul de participare la event(sau la joc), chiar daca ai activat modul de vacanta.:)
     
    malagambafane, yerdna și donnadmn apreciază asta.
  2. cris_alex

    cris_alex Locuitor permanent

    E SUPERB EVENT-UL DAR MI-E CAM CIUDA CA POT CADEA ACELEASI PREMII DE MAI MULTE ORI CAND EU UNA LE-AS VREA PE TOATE DE LA TOATE CATEGORIILE S L SI M..ASA AS CONSIDERA CA TERMIN EVENT-UL ASA PARE INTERMINABIL ASTEPTAND SA IMI PICE CV CE VREAU..ORRICUM FELICITARI ECHIPEI !!!
     
  3. anca3103

    anca3103 Începător forum

    Oh , deja sunt probleme la premii . La categoria L desi am nimerit de doua ori super hrana nu imi apare in inventar cele 60 bucati de super hrana( 2*30 ).
     
    malagambafane, donnadmn și adrianapatran apreciază asta.
  4. -colonelu-

    -colonelu- Legendă vie

    Aceeasi situatie si la mine, imi apare super hrana in lista de cadouri primite(2*30buc.SH), dar nu este contorizata in inventar.
     
  5. miau25

    miau25 Începător forum

    Buna.Nu prea am inteles ce se face cu BATERIA NUBLOLINA, cand se poate dona.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  6. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Bateriile le donezi dupa ce ai umplut rezervorul cu resurse. Apoi alegi din partea centrala a Recicl-o-mat-ului, cate baterii donezi, in functie de categoria aleasa: 10 baterii, 25 baterii sau 35 baterii.
     
    malagambafane și naivreasastii apreciază asta.
  7. -veronika69-

    -veronika69- Novice forum

    pentru cit tmp imi poate darui cadouri domnul urechila ?care este perioada? pentru ca nu am gasit undeva vreo informatie
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  8. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Pentru 14 zile.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  9. .cheer2004.

    .cheer2004. Scriitor în devenire

    am primit cele 3 item-uri si 2 kowhai ... dar nu am primit si linia de vrej, oare sunt sanse mai mari daca donez planta de event? alfel nu vad de ce as planta-o....


    eu am fost in concediu si nu aveam net dar mi-am completat linia la 'daruiesti si...'
     
    Modificat ultima dată: 11 Aug 2015
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu are nici o legatura daca donezi planta de event. Sansele sunt aceleasi.
     
    malagambafane și .cheer2004. apreciază asta.
  11. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna ziua ! As dori daca se poate, mai multe relatii despre Max Urechila . Am uitat care este rolul lui si ce cadouri da si cand. Multumesc anticipat !
     
    malagambafane, alexsilviu11 și donnadmn apreciază asta.
  12. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    am castigat 3 prieteni,unde ii gasesc si cum ii folosesc?
     
    malagambafane, alexsilviu11 și donnadmn apreciază asta.
  13. Chronos

    Chronos Guest


    Buna ziua! Gaseai ACEST link si in tutorial. Acolo ai toate informatiile. O seara frumoasa!


    Buna ziua! Ii gasesti ca fiind ultimii in lista de vecini. Nu ii folosesti, te folosesc ei pe tine.:D Iti vor trimite zilnic cate un cadou, timp de 14 zile.
     
    malagambafane, misu_mama și roliana57 apreciază asta.
  14. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    am pierdut un testosoid!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mi l-a aratat si atat in inventar nu a aparut. Noroc ca mai primisem unul cu doua incercari mai inainte dar nu mi-ar conveni sa daruiesc degeaba
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  15. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Ai primit o data Testosoidul, item-ul si o data Testosoidul abtibildul. Unul il ai in Inventar, altul il ai in Albumul cu abtibilduri.
     
    malagambafane și SkumpikaNina apreciază asta.
  16. icapayne

    icapayne Junior Expert

    La acest event e bine sa folosim produse mestesugaresti? daca da, care ar fi acelea?
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  17. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    multumesc asa este
     
    malagambafane, donnadmn și Chronos apreciază asta.
  18. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Recomand produsele mestesugaresti care ofera plante sau fructe in plus la culegere (ajuta la marirea stocului de resurse) si activarea liniilor de vrej care ofera bonus de 5% sansa la drop general. Deci, puteti folosi: gem de dovleac, chtuney de morcovi si mere, prajitura de ananas (daca folositi pomi tropicali), supercompost a la Suzy (ofera 2 plante sau 2 fructe in plus, pe langa 60% PE in plus la culegerea pomilor sau parcelelor unde s-au folosit), folosirea de aranjament puritate si cozonac, daca folositi super compost.
     
  19. vyyo5252

    vyyo5252 Expert forum

    buna, am inteles eu bineori nuca o sa avem si o misiunepermanenta odata cu începerea eventului?
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  20. Chronos

    Chronos Guest

    Buna ziua! Nu ai inteles bine. Misiunea permanenta va fi disponibila dupa editia Pomilor misteriosi, care va fi undeva spre sfarsitul lunii. AICI ai detalii.
     
    malagambafane apreciază asta.