Recicl-o-mat - Unica temă de discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 7 Aug 2015.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă evenimentului:

Sondaj închis pe 8 Sep 2016.
  1. 1

    7,1%
  2. 2

    1,3%
  3. 3

    3,8%
  4. 4

    5,8%
  5. 5

    82,1%
  1. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    am o intrebare am castigat 2xmax urechila,fiecare va da cate un cadou ori o sa primesc numa un cadou la 24 ore timp de 14zile.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  2. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    Fiecare da cate un cadou
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  3. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Buna seara. Daca am donat mai multe produse decat intentionam, le mai pot lua inapoi? Multumesc.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  4. Chronos

    Chronos Guest

    Buna seara! Nu poti retrage.
     
    malagambafane apreciază asta.
  5. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Bine. Multumesc. Dar presupun ca daca nu particip deloc la event, la sfarsit mi se vor intoarce in sura.
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  6. gospodarul1

    gospodarul1 Pretendent

    ok multumesc de raspuns....gggggg53.
     
    malagambafane, gggggg53 și donnadmn apreciază asta.
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu se vor întoarce, sistemul nu poate calcula ce s-a utilizat sau nu din valoarea introdusă.
     
    malagambafane apreciază asta.
  8. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Multumesc frumos pentru raspuns. In conditiile astea am jucat si am obtinut intreaga linie de vrej. Bineinteles ca singurul premiu pe care mi-l doresc, nu. O seara buna tuturor.
     
  9. tutica62

    tutica62 Profesionist forum

    Buna. Am castigat 1 x Max Urechila si nu stiu unde il gasesc. L-am cautat la animale, la articole de sezon si nu este niciunde
     
    malagambafane apreciază asta.
  10. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Cauta-l la Vecini.
     
    malagambafane apreciază asta.
  11. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Buna dimineata ! Am o curiozitate : Sansele de a obtine un premiu de la aceeasi categorie sunt egale ? Si...sansele sunt egale pt toti jucatorii sau acum depinde de noroc ? Am facut 2 in 1(intrebari) :D
     
    malagambafane și alexsilviu11 apreciază asta.
  12. tutica62

    tutica62 Profesionist forum

    L-am gasit. Multumesc
     
    malagambafane și Chronos apreciază asta.
  13. Chronos

    Chronos Guest

    Buna dimineata! Sunt premii care le poti primi mai des si altele o idee mai rar. Iar cat priveste sanse egale pentru toti, la 30 de reciclari la pachetul L, sansele sunt cam egale desi aleatoriul poate avantaja azi un jucator, maine altul. Daca, de exemplu, in aceeasi secunda, tu cu un alt jucator reciclati la pachetul L, tie iti poate pica un premiu mai valoros ca al lui, insa la urmatoarea reciclare este posibil sa fie invers.
     
    malagambafane, soso2169 și -crokyyy1234- apreciază asta.
  14. -crokyyy1234-

    -crokyyy1234- Analist forum

    Inteles...sper,sa obtin si eu itemul de la L ! Multumesc frumos,Chronos ! Iti doresc multa bafta si tie,asta in caz ca nu ai avut deja.... Daca da,tine-o tot asa ! ;) EDIT(-crokyyy1234-) : Gata,Chronos,l-am luat,nu ma asteptam !:D
     
    Modificat ultima dată: 12 Aug 2015
  15. mara031991

    mara031991 Expert forum

    Buns dimineata! Nublonii din inventar ramasi se pot folosi la o urmatoare misiune? Multumesc!
     
    malagambafane apreciază asta.
  16. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Dacă Reciclomatul va reveni, da.
     
    malagambafane apreciază asta.
  17. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Reciclomatul din acest an este cel mai reusit de cand exista acest event.Premii bune si foarte bune pentru resurse ce,cam lancezeau in sura.Sunt incantata asa ca sunt convinsa ca un "multumesc racoros"(n-am mai putut sa zic "calduros"pe arsita asta, caci as fi trezit frisoane) s-ar cuveni de drept.
     
  18. maias

    maias Scriitor în devenire

    cum pot vedea ce cadou am primit de la max urechila ??? caci il am de ieri si nu mia data cadou sau cel putin eu nul vad
     
    malagambafane și donnadmn apreciază asta.
  19. bianca_denisa-8

    bianca_denisa-8 Începător forum

    Buna ! Si eu am primit un Max Urechila ieri si nu mi-a dat nici un cadou nici ieri nici azi.
     
    malagambafane și maias apreciază asta.
  20. marinar77

    marinar77 Scriitor în devenire

    La fel si la mine
     
    malagambafane și maias apreciază asta.