Feedback Regina Carnavalului 2017

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 6 Iun 2017.
  1. Îmi place

    95,9%
  2. Îmi este indiferent

    1,5%
  3. Nu-mi place

    2,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Dar cum ai facut de ai adunat atatea cosulete? :eek:
    Ai multi howie?
    Eu am strans pana acum 234 cosulete..
    PS: Nu esti obligata sa imi raspunzi, daca nu doresti!
     
    StinckyRedneck, matusam, cerbul și alți 11 apreciază asta.
  2. traian1971

    traian1971 Analist forum

    eu mai am nevoie de 6 fasii apoi trec la mincat bomboane{sper sa nu fac diabet,oricum il fac pe sistem nervos daca nu termin mai repede cu carele}mult succes fermieri!
     
    StinckyRedneck, matusam, cerbul și alți 8 apreciază asta.
  3. ca_zaza

    ca_zaza Pretendent

    Am descoperit eventul la o zi dupa ce a inceput ... panica totala, pentru ca este preferatul meu (ador alergatul cu cosuletul). Dar este conceput ca un event usor, deci cu un demaraj in tromba si viteza maxima am finalizat eventul si alerg in continuare dupa dulciuri.
    Premiile sunt generoase(banane aurii, sh,sc, etc), asa ca banui ca ne asteapta noutati pe Baha.
    Si am o nemultumire : nu imi e suficient votul "imi place", as vrea ceva la superlativ :)
     
    StinckyRedneck, cerbul, Daciana_36 și alți 8 apreciază asta.
  4. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Foarte frumos eventul,imi place foarte mult ,un vot pozitiv.
    Nu m-am descurcat asa bine la inceput,alergam dupa bomboane,dupa aceea am inteles rasfoind prin tutorialul eventului si postarile fermierilor.Mausul sa blocat mai mereu,trebuie uns.
    Am strans cam 440 sh, 550 creitari,130 banane ,1000 sc,,,si multe alte pe care nu le enumar.
    Continui sa adun cosulete cat mai multe.pana la finalul eventului.
    Mult succes tuturor in special la cosulete si mult spor la treaba.
    Felicitari BP pentru acest event minunat.
    Tuturor un mini concediu placut.
     
    deea_rebella, matusam, cerbul și alți 10 apreciază asta.
  5. luta

    luta Scriitor în devenire

    ... cosuletele cu bomboane cum se fac?
     
  6. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    ies din adaposturi de animale sau ateliere
     
    cerbul, marcela_f69, trancesound și alți 3 apreciază asta.
  7. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Am terminat eventul si am alergat cu 2 cosulete din 151... Doar la mine se blocheaza cosul sau vi s-a intamplat si voua?
     
    matusam, cerbul, trancesound și alți 4 apreciază asta.
  8. dadan

    dadan Împărat forum

    Buna.
    Si la mine se mai blocheaza din cand in cand,dar nu ma mai supar cand vad abundenta de bunatati pe care le culeg.Parca anul trecut n-a fost asa bogat sau eram eu mai ... incepator xD.
    Acum poate sa vina potopul ca sunt fericit :).Mi-am refacut stocurile.Bafta la cat mai multe cosulete!
     
  9. Ambra.

    Ambra. Împărat forum


    Nu zmuci, nu tranti, nu bufni. :p

    Se lucreaza finut, si merge. Pe bune acum si la mine la inceput se bloca, apoi daca am miscat usor mouse-ul nu s-a mai blocat. Spor la adunat !:D
     
    StinckyRedneck, matusam, Hellen2012 și alți 12 apreciază asta.
  10. AndyPandy84

    AndyPandy84 Maestru forum

    Bună seara! Și la mine "îngheață" jocul dar înainte își revenea în 3-4 secunde, acum se blochează și după cele 3 secunde primesc rezultatul: 0 premii în coș. Ce pot spune decât...Zuuuper !!! :sleepy:
     
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Ai putea spune că ai curățat/schimbat browserul şi nu mai ai probleme ;)
     
    matusam, malagambafane, pinok86 și alți 3 apreciază asta.
  12. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    Buna seara ! Nu pot sa spun decat SUPER event ! Am facut milioane de PE si PET, am luat sute de SH si SC, banane aurii si altele. Stiam de anul trecut ca va fi un event cu mari beneficii si iata ca asa a fost ( si este in continuare ). Am terminat cele 160 de cosulete si am pus pe terenuri mai multe adaposturi sa pot face altele. Va doresc spor si o noapte senina !
     
  13. AndyPandy84

    AndyPandy84 Maestru forum

    Aș putea și chiar spun că am șters recent prăjiturile de praf iar browserul pe care-l folosesc acum e cel mai puțin "problematic" :)
     
  14. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    :)
     
    matusam, malagambafane, cerbul și alți 5 apreciază asta.
  15. AndyPandy84

    AndyPandy84 Maestru forum

    Nu folosesc mouse-ul dar mulțumesc oricum.
     
    malagambafane, cerbul, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  16. deea4u

    deea4u Analist forum

    Buna seara, la inceput eram dezamagita de acest event ca a venit ne fiind anuntat nicaieri, votu'l meu fiind nu'mi place dar mi'am schimbat parerea si mi'am schimbat votu.
    Multumesc echipei farmerama pentru acest event minunat.
     
  17. tweety`

    tweety` Baron forum

    Eu sunt super incantata de acest event. Nu stiu ce a fost anul trecut, deci nu pot face o comparatie, insa am primit premii mai mult decat asteptam. Am facut pana acum 200 de cosuri, dar ma opresc pentru ca ochii au inceput sa imi joace feste. O mica diferenta am observat insa intre primele 100 de cosuri, si urmatoarele 100. Daca la primele 100 de cosuri am luat 80 de banane, la urmatoarele 100 am luat doar 56. Uneori treceau si 5-6 cosuri pana sa se vada picior de banana. Dar trecand peste, BP merita 10* pt acest event reusit. Sute de SH, 1000 si ceva de SC, sute de creitari iar PE, PET si GG fara numar.

    P.S. Pt cei carora li se blocheaza jocul, ajuta mult o stergere de cache&cookie. O singura data mi s-a blocat de la secunda 24, la secunda 16, am dat o stergere, iar apoi a mers ca uns. Iar cu cursorul, aveti grija sa fie in cadranul fermei pentru ca si aceasta ar putea fi o cauza pentru care nu va merge.
     
    Modificat ultima dată: 2 Iun 2017
  18. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Da am multi Howie ,am pus un teren cu biberi ++ unul cu anaconda ++, un teren plin cu iepuri orange ,si unul cu ursi ,pesti orange ,hippopotami ,si animal rare plus magazii Si menageriile cu diferite ad,roz /ateliere , scuze de raspunsul intarziat dar am fost placata vreo 5-6 ore . Spor la strans Bunatati :inlove::inlove: tuturor !
     
    matusam, malagambafane, cerbul și alți 8 apreciază asta.
  19. deea4u

    deea4u Analist forum

    Is curioasa sa stiu cate banane ati obtinut intr'un singur joc, eu 5 si 149 din 230 cosuri.
     
    rocop, naivreasastii, malagambafane și alți 9 apreciază asta.
  20. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Eu cel mai mult am prins 4 banana ,12 craitar, 8 sh 15 sc ,la un cos , dar sunt Si ture cand maimuta nu imi arunca decat pet ,pe,gg, da e bun orice , nu fac moftururi :D
     
    matusam, mariuta48, naivreasastii și alți 17 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.