Feedback Regina Carnavalului 2017

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 6 Iun 2017.
  1. Îmi place

    95,9%
  2. Îmi este indiferent

    1,5%
  3. Nu-mi place

    2,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Se pare că prea mulți jucători au așteptat ultimul moment pentru a consuma coșurile de bomboane. Echipa tehnică este totuși în căutarea unei soluții.
     
  2. Flaxys

    Flaxys Scriitor în devenire

    Echipa tehnica ar trebui sa prelungeasca eventul, dar fara drop de cosuri...zic si eu.
     
  3. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Speram sa se prelungeasca din nou eventul sa nu ramanem cu cosurile in sura.Cred ca multi jucatori sunt in situatia mea ,mai am peste 350 cosulete in sura ar fi pacat de sh consumata sa le fac.
     
  4. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Si eu am aceeasi problema, stau cu cosul pe ecran si astept. Era de asteptat sa se consume cosurile de bomboane in ultimele 2- 3 ore, echipa tehnica trebuia sa prevada acest lucru si faptul ca foarte multi jucatori vom fi online.

    Au trecut deja 5 minute si cosul meu cu bomboane e tot acolo, alt car nu apare. Macar daca s-ar fi blocat carul pe la mijlocul drumului si sa si arunce cadouri tot timpul.
     
  5. Eu mai am 210 cosuri.... deja mor de nervi ca mi se blocheaza...
    Maine la ora 9 am si proba la oral la romana... mde
     
  6. pisitani

    pisitani Ambasador forum

    se pare ca raman cu 400 de cosulete :(.....ar trebui prelungit, multi am folosit SH ca sa facem cosulete
     
    Modificat ultima dată: 5 Iun 2017
  7. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Și le-ai fi putut consuma în 2 ore? o_O
     
    -elenaion49-, malagambafane, cerbul și alți 5 apreciază asta.
  8. pisitani

    pisitani Ambasador forum



    poate as fi ramas cu 150 , in doua ore macar as fi dat cat mai multe, dar multumirea era premiile
     
  9. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Buna seara,
    Si eu am 650 de cosuri din care incerc de 3 ore sa consum din ele dar mai mult de 50/ora nu reusesc.
    Sigur nu reuseam sa le termin dar totusi speram sa joc cateva sute.
    Acum nu mai merge deloc.
    Frumos event ... pacat ca nu putem sa jucam cosurile si dupa expirarea timpului.
    Poate totusi se va prelungi timpul de utilizare a cosurilor altfel munca multa in zadar:cry:
    Asta e ... o seara minunata va doresc.
     
  10. pisitani

    pisitani Ambasador forum


    50 /ora poate fi din cauza calculatorului, browser-ului...se pot da 100 pe ora
     
  11. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    ...sau reflexelor.
    Mai sus am vrut să subliniez doar că nu toate pierderile-lipsă de premii sunt cauzate de problemele actuale. Deocamdată nu ne rămâne decât să așteptăm soluția/decizia echipei tehnice.
     
  12. Nu e chiar din cauza calculatorului.... si eu am i7 si nu pot depasi 70 pe ora... nu stiu
     
  13. Fabinica

    Fabinica Locuitor permanent

    Nu cred sa fie nici una nici alta.
    Joculetul imi merge cursiv pana la final apoi timp de 10-30 de secunde nu se intampla nimic.
    Apoi imi apar premiile obinute si o iau de la capat si ... idem.
    Daca as avea probleme cu netul ar merge joculetul sacadat sau ferma dar acestea merg perfect.
     
  14. stoiantudorel

    stoiantudorel Comandant forum

    Eu am dat azi si peste o suta pe ora dar ce se intanpla acum lasa de dorit.
     
  15. pisitani

    pisitani Ambasador forum



    pot fi multe cauze...dupa o zi intreaga de plimbat cosulete , cum multi au stat aproape toata ziua ....o lasam pe seama oboselii, chiar si a serverului , cred ca l-am solicitat prea mult saracutul ;) ......asteptam solutia
     
  16. Mai este o ora din event.. mai am 170 de cosulete :eek: o sa fie interesant :p
     
  17. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    zilele trecute si eu am facut cam 100 pe ora, dar jocul mergea fara intreruperi sau asteptari
     
  18. -george39-

    -george39- Scriitor activ

    Din fericire ,cand au inceput problemele mai aveam doar cateva cosuri,vreo 70...Am reusit sa le dau,mai greu,in ultima ora...Sper sa se gaseasca o rezolvare a problemei, si toata lumea sa fie multumita..Urmeaza relaxarea,dupa atatea ore de alergat cu cosul dupa bombonele..A fost cel mai bogat event al tuturor timpurilor,singurul event in care nu am consumat resurse ci am acumulat...Recolte bogate tuturor in continuare!!!
    http://imgur.com/a/JGQ8S
     
  19. gabone02

    gabone02 Avansat

    Chiar si cu acest incident nota mea ramane tot 10, cu mii de multumiri echipei Farmerama pentru acest event, chiar ca este Regina tuturor evenimentelor de pana acum .
     
    marcela_f69, malagambafane, amy46 și alți 9 apreciază asta.
  20. deea4u

    deea4u Analist forum

    In momentele astea sunt multi care asteapta cu sufletu la gura decizia BP in speranta ca eventu va fi prelungit. :)
     
    Modificat ultima dată: 7 Iun 2017
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.