Feedback Regina Carnavalului 2017

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 29 Mai 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 6 Iun 2017.
  1. Îmi place

    95,9%
  2. Îmi este indiferent

    1,5%
  3. Nu-mi place

    2,6%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Super eveniment, mult mai usor de terminat decat anul trecut. Am deja 623 de cosulete si am pus la bataie inca 10 pana acum.

    Stiu ca si anul trecut am avut multe, dar nu mai stiu exact cate.Imi aduc aminte ca le-am adunat ca si acum pentru ca nu aveam timp sa le plimb, iar in ultima zi am plimbat cosulete de la 6.00 pana la terminarea eventului:D:D

    Acum stiu ca nu este asa de usor si voi incerca sa le consum din timp.
    Abia asteapta sura mea sa se umple de bunatati:p
    Stiu ca daca nu se intampla ce s-a intamplat cu topul, ne sarea carnavalul anul asta, ca el vine in februarie nu in iunie.
    Dar chiar si asa, multumesc echipei ca a gasit cea mai buna metoda de a compensa si de a readuce ferma in inimile noastre.:inlove::inlove:
     
    mara62, matusam, trancesound și alți 17 apreciază asta.
  2. tessa.

    tessa. Scriitor în devenire

    Buna seara !

    Eu mai am de facut ultimele doua misiuni la cele doua caruri. Unul e gata complet. Acum cultiv trandafiri si pe baha amarant, ca da cel mai bun drop. Cred ca voi termina eventul, chiar daca in ultima zi. Eu nu am decat 45 de cosulete si cred ca nu trebuie atata timp sa le folosesc.
    Mi-a placut acest eveniment. Am muncit mult, dar am si primit destule.
    Daca am castigat la roata norocului un soricel muschetar si are vloare de 110000 iar la cupa cere 76800 imi da difernta inapoi sau o pierd.?
     
    mara62, trancesound, malagambafane și alți 7 apreciază asta.
  3. Shepherd

    Shepherd Guest

    Valoarea excedentară se va pierde.
     
    mara62, matusam, trancesound și alți 3 apreciază asta.
  4. tessa.

    tessa. Scriitor în devenire

    Multumesc mult, atunci nu-l dau.
     
    mara62, trancesound, malagambafane și alți 6 apreciază asta.
  5. markreddo

    markreddo Profesionist forum

    Buna dimineata !

    In sfarsit am adunat toate fasiile si inca mai este destul timp pentru cosulete. Spor la dropul din adaposturi/ateliere si cat mai multa pricepere la manuit cosuletele pentru a aduna tot ce va trebuie!:)
     
    mara62, StinckyRedneck, matusam și alți 7 apreciază asta.
  6. mimozaa61

    mimozaa61 Scriitor în devenire

    Buna dimineata,
    event finalizat, hrana animale epuizata,cosuletele pline cu de toate
    ma voi stradui sa merg mai departe dupa ce voi mai produce hrana
    va doresc spor la drop si cosulete incarcate de bunatati
     
    marcela_f69, mara62, StinckyRedneck și alți 6 apreciază asta.
  7. angela111943

    angela111943 Scriitor în devenire

    event f.reusit si mult asteptat,data trecuta am negljat sa il apreciez.eu sut incantata de recompense,sper sa reuseac sa iau cit mai multe banane si creitari
     
    marcela_f69, mara62, StinckyRedneck și alți 5 apreciază asta.
  8. ulpia_dacia

    ulpia_dacia Scriitor activ

    mai am nevoie de 69 de fasii ca sa trec la strins bomboane
     
    marcela_f69, mara62, StinckyRedneck și alți 4 apreciază asta.
  9. stiucarul

    stiucarul Demiurg forum

    Eu inca 11Papier....
     
    marcela_f69, mara62, StinckyRedneck și alți 4 apreciază asta.
  10. trancesound

    trancesound Junior Expert

    200 cosulete umplute anterior plus 339 cosulete de rezolvat azi, stranse la tura de aseara si cea de dimineata din mixere culori si statii de colectare pene cu SH si 23 howie prezente pe fiecare teren :) Diseara culeg alta tura! E de munca pe ferma, nu gluma, dar si beneficiile mult peste masura. Spor tuturor!
    [​IMG]
     
    mara62, StinckyRedneck, matusam și alți 15 apreciază asta.
  11. -*rosana*-

    -*rosana*- Avansat

    cum adunati multe puncte la cosulet?eu nu reusesc mai mult de 60-70 puncte pe cos.
     
  12. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Buna ziua !

    Gata, pauza, caci altfel o sa am nevoie de vizita la oftalmolog. Am consumat vreo 250 cosulete. Cel mai mult ma bucur pentru SC si SH si creitari ,caci din astia nu aveam nici unul. Am alergat mai mult dupa aceste premii. Bineinteles ca am adunat si celelalte cadouri, dar nu m-au interesat la fel de mult ca cele mentionate. Banane pana acum 200, desi nu-mi mai trebuie momentan, PET cca. 17 mil. iar PE vreo 5 mil.

    Nu e rau deloc avand in vedere ca inca mai avem timp sa ne bucuram de cadouri si... de mai multe dioptrii.:p

    De data asta, nu cred ca va fi vreun jucator nemultumit.

    Zi frumoasa !
     
  13. Veverita02

    Veverita02 Rutinat

    Ieri ma temeam ca nu voi ajunge sa mai fug cu cosuletele, iar acum ma pregatesc de start. Am peste 200 de cosuri, sa vedem cat sunt de priceputa in a le umple. Succes tuturor!
     
  14. adina69

    adina69 Scriitor activ

    Avand in vedere ca am abordat o strategie mai lejera, alegand sa lupt la 2 capete, am terminat evenimentul si am aproximativ 600 de cosulete. Cele 80 de ore imi vor mai aduce suficiente, zic eu.
    Am sa urmaresc cantitatea resurselor si la final am sa trag linie.
     
    Modificat ultima dată: 2 Iun 2017
  15. mara031991

    mara031991 Expert forum

    hei cam cat SH ai reusit sa aduni ?Est bogatica ?
     
  16. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    39 de cosuri cu care am alergat dupa SH, creitari si banana , gata eventul1! Acum alergam dupa provizii1 Spor si voua!
     
  17. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    eu am finalizat eventul aseara, acum adun provizii pentru ferma. Cel mai bine imi pare pentru creitarii adunati, mai am putin si pot sa-mi iau linia de vrej. Bafta la strans bombonele si provizii.
     
    mara62, StinckyRedneck, matusam și alți 4 apreciază asta.
  18. popik70

    popik70 General forum

    Terminat eventul in totalitate. Mai am 187 cosuri si inca mai alerg . Dar acum las dulciurile deoparte . Nu am tinut evidenta la ce au cazut in cos. Am prins de toate.
    O zi cu multa iubire in suflet.
     
    mara62, StinckyRedneck, matusam și alți 5 apreciază asta.
  19. Ambra.

    Ambra. Împărat forum


    Pai cam 450 SH si 1600 SC. Dar, sunt convinsa ca sunt altii care au adunat de trei ori cat mine. Creitari 707.

    Dar mai e timp .
     
    StinckyRedneck, matusam, cerbul și alți 10 apreciază asta.
  20. marcela_f69

    marcela_f69 Conte forum

    Nu alerga dupa puncte ,alearga dupa sc,sh,banane craitari acestea sunt premii importante ! Un mic bilant la mine 2100 craitar , 503 banana , 1488 sh , 3565 sc , 1240 Suzie , am Avansat 2 nivel pe insula Si 1 pe ferma deci milioane de puncte ,gg 9.726.000 Si mai am de jucat cosulete destule ! Un mare DA pentru acest event ,Felicitari BP !
     
    StinckyRedneck, matusam, cerbul și alți 15 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.