Feedback Regina carnavalului IX

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 27 Iun 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 1 Iul 2024.
  1. Îmi place

    83,0%
  2. Mi-e indiferent

    2,3%
  3. Nu-mi place

    14,8%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Regina carnavalului IX. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    kameliana59, oni2012, raisa2005 și alți 7 apreciază asta.
  2. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Recompense slabe, interesanta doar cutia Piccolo, Shop neinteresant, linie de vrej lipsa, fara legatura cu eventul de pescuit, pare a fi din capitolul "tu mai lipseai!". Inclin catre "pas". Nu m-ar mira sa mai apara maine si unul de reproduceri.

    Edit: Sa vezi preturi la balegar cu 6 terenuri cu plante de event...
     
    Modificat ultima dată: 27 Iun 2024
  3. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Si , pentru mine , este bun habitatul pentru capibara , pe care nu il am! Asa ca o sa ma apuc de lucru!:)
     
  4. _angeliq_

    _angeliq_ Novice forum

    da, slabut la #Regina#....
    folosesc numai o parcela.....cat apuc sa fac.....:p
     
  5. Il voi face,cat pot in 2 zile, e doar in trecere regina, dar sunt interesata de unele recompense pe care nu le am si chiar mi le doream, incep evident cu misiunea de la cooperativa. Bafta!
     
  6. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    Regina era cea mai darnica ,asteptam cu nerabdare acest event ....:oops:
     
  7. Exact pentru acesti pomi am decis sa merg la carnaval, nu stiu cand voi mai avea o asa oportunitate!
     
  8. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Eu nu am inteles daca monedele stea se dau cite 5 pt. fiecare minijoc sau daca ai *noroc*, poti prinde mai multe in cos in timpul minijocului. Ceea ce imi trebuie mie de la shop, necesita vreo 2500 monede. Nu vad sa string in 2 zile atitea monede, mai ales ca dropul pentru cosuri se face mai greu pe terenurile tropicale.
     
  9. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Îmi place regina, așa zgârcită cum a devenit, și-mi pare rău că nu participa la balul ei scurt! Și mie mi-ar fi plăcut să iau pomișorii și adăpostul! Distracție plăcută fermierilor care vor lua parte la bal!

    PS-Mulțumim fermierilor care adună mamudele pentru pomi și adăposturi și au grijă ca tarabele din piață să fie pline de oferte pentru cei care nu au produsele respective! Fără voi nu ar exista economia de piață!;)
     
    Agoma, -Abramburica-, alma161 și alți 17 apreciază asta.
  10. geta57

    geta57 Rutinat

    Conform tutorialului pentru mai mult drop---” va fi oferit câte unul la fiecare reproducere a animalelor.”
     
  11. Razvy78

    Razvy78 Avansat

    Eu am unde sa pun toti pomii pe care ii da regina, event cu premii bune vot pozitiv
     
  12. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Scurt,prea scurt.....de ce atata graba ? Este un event dragut si ca dinamica si ca recompense pentru a fi "inghesuit" in 2 zile..
     
    -Abramburica-, derby54, victorashi și alți 13 apreciază asta.
  13. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Am jucat primul joculet si am obtinut
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 28 Iun 2024
    -Abramburica-, derby54, victorashi și alți 16 apreciază asta.
  14. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Multumesc frumos...Si eu l-am jucat pt. ca trebuia sa vad cum sta treaba si am luat tot 40 monede.. Acum , ca stiu, pot sa-mi fac un plan. Spor la joc.
     
    -Abramburica-, derby54, victorashi și alți 12 apreciază asta.
  15. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    [​IMG]

    Merg mai departe, sa vad ce mai iau de la shop.Spor la farmerit.
     
    -Abramburica-, derby54, victorashi și alți 15 apreciază asta.
  16. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

  17. cp58

    cp58 Ambasador forum

  18. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Gata si eu!
     
    mihai.1998, -Abramburica-, derby54 și alți 15 apreciază asta.
  19. pistrui_andrada

    pistrui_andrada Novice forum

    Foarte darnica regina! Mereu mi-a plact acest event! Succes la adunat daruri in cosuri!:)
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 11 apreciază asta.
  20. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Mai am plante pt. 30 de cosuri, peste 2 ore iau dropul, le fac, le joc si iau ce-a mai ramas pe acolo ca sa nu pierd monedele stea.Spor tuturor!
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 14 apreciază asta.