Feedback Regina carnavalului IX

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 27 Iun 2024.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 1 Iul 2024.
  1. Îmi place

    83,0%
  2. Mi-e indiferent

    2,3%
  3. Nu-mi place

    14,8%
  1. .Raluca06.

    .Raluca06. Analist forum

    Nici nu se compara cu prima editie a acestui event cand dropul erau cosurile florale si nu era necesara cultivarea plantei de event......Eheee...fosta-i lele.....
    Ma opresc aici pentru ca nu am cum sa joc pe telefon.
    [​IMG]
     
  2. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Event finalizat, 68 partide jucate, dar voi continua sa mai strang cadouri de la regina.
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 15 apreciază asta.
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Merge, pentru vreo 20 h de joc...
    Mai am câte ceva de luat de la shop și las regina în pace...
    [​IMG]
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 20 apreciază asta.
  4. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Final de event. Am luat tot exclusiv bananele si stelutele.
    [​IMG]
    Spor tuturor fermierilor!
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 17 apreciază asta.
  5. -ciocollate-

    -ciocollate- Ambasador forum

    78 runde jucate ,am luat cam tot ce ma interesa de la shop ,dar voi continua sa donez pana la incheierea eventului ,regina a fost darnica cu mine si de aceasta data !
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 19 apreciază asta.
  6. geta57

    geta57 Rutinat

    Și 70 de monede....


    [​IMG]
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 20 apreciază asta.
  7. dulcica1970

    dulcica1970 Supervizor forum

    Dragi colegi fermieri, eu m-am bucurat de revenirea neasteptata a Reginei si de asemenea de darurile pe care mi le-a oferit cu generozitate ! Chiar este o surpriza placuta, mai ales ca printre cadouri s-au aflat si recompense (adaposturi sau pomisori) pe care inca nu ii aveam ! Am jucat 78 de runde si inca nu abandonez cursa pentru prinderea cosuletelor ,,,,, ;)
    Draga Regina, te mai asteptam la fermele noastre ca sa mai insufletesti atmosfera !:inlove:
    Pentru "carcotasi" : Daca nu v-a multumit venirea ei, luati o pauza si bucurati-va de vacanta ! xD
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 22 apreciază asta.
  8. Event terminat si la mine, dar plec de la carnaval maine seara, m am bucurat de carnaval din momentul anuntului oficial, de fiecare data m au incantat darurile reginei, fie puncte ferma sau tropicale, fie SH, fie SC, fie acadele sau bomboane,care la final s au transformat in puncte si GG. Pana acum am 65 de runde jucate, cu 2240 monede acumulate, o medie de 35 monede pe runda, multumita, am avut si 65 moneda la runda dar si 20. Maine seara voi intra in magazin, cu buzunarele pline si mi voi lua ce nu am in ferma si ce voi considera ca am nevoie, cert ca voi iesi fara nici o moneda in buzunar. Apropos, pentru cine zice ca sunt inutile recompensele de la acest carnaval, propun ca la urmatorul DC sa le daruiasca, eu as fi recunoscatoare.Seara racoroasa sa avem, dragi fermieri!
     
    paulici_01, Claricel, -Abramburica- și alți 24 apreciază asta.
  9. crinul_alb

    crinul_alb Scriitor în devenire

    Geniala regina , am luat multe din premii, am reusit sa-mi refac stocurile de compost si hrana si de ce nu de creitari .Sper sa nu urmeze un event ca cel anterior pe care sa nu-l poti duce la final
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 15 apreciază asta.
  10. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat.
    Pana in prezent65 de runde jucate .
    Vot pozitiv.
    Spor tuturor fermierilor !
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 17 apreciază asta.
  11. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Recordul meu :
    [​IMG]
     
  12. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Am intuit eu ca eventul asta va fi de bun augur. In afara de toate recompensele pe care le-am luat de la shop, de la misiune, am facut si vreo 500 mil. GG numai din ingrasamint; am vindut ingrasamintul chiar si cu 29.961 gg/buc. Mai vindeam inca dar au intrat niste fermieri si au stricat piata. Apropo, nu am sa inteleg niciodata jucatorii care pun la vinzare cite 10 oferte de 1-2 buc. de ingrasamint sau plante la un pret derizoriu, doar pt. a scadea piata. Adica ofertele sa fie de 20.000-30.000 si sa pui cite 10 oferte de 2 buc. la 1700-3000gg. Nu inteleg, imi da cu virgula...Spor la farmerit celor care nu au terminat eventul.
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 16 apreciază asta.
  13. Razvy78

    Razvy78 Avansat

    event terminat vot pozitiv[​IMG]
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 13 apreciază asta.
  14. -vladutz98-

    -vladutz98- Junior Expert

    Finalizat si eu!
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 12 apreciază asta.
  15. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Event terminat ( 136 de runde jucate ) , bafta !
     
    paulici_01, -Abramburica-, derby54 și alți 14 apreciază asta.
  16. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Frumos event si darnic. Vot pozitiv
     
  17. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Event finalizat.....Super darnica regina....am luat pomii si adaposturile care imi lipseau...Regina draga te asteptam sa mai poposesti la fermele noastre....
     
  18. maimutica

    maimutica Ambasador forum

    Event cu premii bune , chiar aveam nevoie de pomi , adapost, si alte premi care au fost . Ma bucur mult pt aceste premii ,Votul un mare DA , si il astept si la anul .