Feedback Regina carnavalului VI

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 16 Feb 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 22 Feb 2022.
  1. Îmi place

    76,2%
  2. Îmi este indiferent

    7,7%
  3. Nu-mi place

    16,1%
  1. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Eu ma opresc dupa ce termin misiunea de la coop. Nu ma atrag premiile oferite de regina...
    Off-topic: Nu uitati de misiunea de week-end care incepe maine la 11.00
     
    Modificat ultima dată: 18 Feb 2022
  2. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Event terminat...Data trecuta alergam cu cosuletul dupa monede,acum am alergat dupa cai verzi pe pereti pina m-am hotarit sa las sa se umple cu ce vrea ca tot erau mai multe bomboane;mai aparea din gind in gind cite-o SH sau vreo lada..Am constatat ca de data asta s-a mers pe cistigul de PE,PET,mai mult pe cele de PET...Bine ca s-a terminat...Spor la farmerit...
     
  3. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Pai tu nu ai plina poienita cu reproducerile de reptile date cu 1SH? Nu e nimic de uitat, ca imi fura ochii simbolul de la poienita, deabia mai rabd! Mi-e sa nu le culeg inainte!
    Edit:
    Buna dimineata!
    M-am hotarat sa "dedic" reginei timpul meu pana azi la ora 15:00... 24 H ii ajunge... + cat timp am mai consumat pentru pregatire, ca Ixora e buna sa fie acolo pe stoc...
    Poza:
    [​IMG]
     
    Modificat ultima dată: 18 Feb 2022
    dexter_bv, dulcica1970, Daciana_36 și alți 17 apreciază asta.
  4. .mpond.

    .mpond. Locuitor permanent

    67 de runde .A trebuit sa astept dropul de dimineata,desi plantele erau gata de aseara.Event usor,ca mai toate din ultimul timp.Vot pozitiv.Spor ,sa fie !
     
  5. tcmxxl1975

    tcmxxl1975 Expert forum

    da....felicitari....asa se joaca jocul....ceva ultraobisnuit de la roata citire....in bahama nu fortez deloc evident....stiu inca de pe acum ca resursele investite in acest event vor fi zero.....succes
    [​IMG]
     
  6. irina_love200

    irina_love200 Împărat forum

    Event finalizat!
     
  7. dydyana97

    dydyana97 Demiurg forum

    Doar ca BB este in week-end. Asa ca eventul ala trebuie sa astepte pana maine sa recoltez poienita.
    Eventul asta cred ca-l termin luni, mai mult de 3 recolte pe zi nu pot sa fac. Asta daca nu uit sa recoltez si-l reduc la 2 / zi...

    Felicitari celor care au terminat, spor celor care mai farmeresc.
     
  8. mara62

    mara62 Conte forum

    Misiune finalizata, 66 runde jucate si doar o cutie de bonusuri, ff multe PET(care nu mai imi sunt necesare) si ma opresc aici.
    Cutia magica mi-a adus inca un geniu multitasking, aveam doar 9 xD
     
    Modificat ultima dată: 18 Feb 2022
  9. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Pe aceea ai castigat-o automat dupa al zecelea joc. Regina nu da si lazi de bonusuri! :)
     
    in.the.rain, cp58, valemnd158 și alți 12 apreciază asta.
  10. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Sa stii ca da Regina "Lada cu provizii VI" unde pot fi lazi de bonus. Eu am primit doua. Poate la asta se refera Dna Mara.
     
    Modificat ultima dată: 18 Feb 2022
    in.the.rain, vinfiert, cp58 și alți 12 apreciază asta.
  11. kameliana59

    kameliana59 Comandant forum

    Mie mi-a dat regina Lada de provizii III,vreo 12 buc.din care la deschidere au fost vreo 39 e tichete obisnuite ptr tragere la roata,pierdute bineinteles ca la mine e plin la tichete din acestea ca nu mai e loc sa contorizeze si altele..
     
    in.the.rain, traian1971, cp58 și alți 13 apreciază asta.
  12. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Nu Lada la roata norocului III? Nu stiu, eu astea 2 le-am vazut in tutorial, asta am si primit.
    Oricum, la cele de la roata norocului am primit ca si tine, tichete simple unde castig numai zahar, sare si sarme xD. Iar la bonus... numai pentru PE si am primit unul la pomi. La plante nici nu stiu de cand nu am mai primit, dar nici nu le strang :D.

    In fine..abia astept sa il termin ca mi-a poluat doamna regina solul din ferma cu "PET-urile" ei.
    Partea buna e ca a mai avansat pe Baha si am reusit si eu sa deblochez libelulele.
     
    in.the.rain, popik70, cp58 și alți 15 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Aoleu!
    M-ai facut curios sa vad cate bomboane, acadele, samd am strans de la regina...
    Cand ma gandesc la ce poluare o sa fac de la ambalaje...si la riscul de diabet...
    [​IMG]
     
    stiucarul, dexter_bv, paulici_01 și alți 15 apreciază asta.
  14. .mirela85.

    .mirela85. Junior Expert

    Event terminat si la mine dar cam zgircita regina de data asta
     
    stiucarul, dexter_bv, paulici_01 și alți 13 apreciază asta.
  15. zeepinkstar

    zeepinkstar Baron forum

    Vai de mine ! Sa stii ca nu te vad bine xD. Eu am maxim 2000 din fiecare, le evit maxim. Oricum nu am inteles de ce s-au pus, numai sa ne zapaceasca sa nu prindem celelalte lucruri utile. Era bine daca lipseau cu desavarsire.
    Daaaar... stiu de ce ai mai multe ! Au tinut minte bradul tau imens de la Craciun si acum se gandesc ca e bine sa ai colectie de dulciuri, in caz ca faci pachetele la copii xD.
     
    stiucarul, paulici_01, ani.vajai și alți 16 apreciază asta.
  16. cp58

    cp58 Ambasador forum

    Event finalizat cu 87 de runde. Foarte multe PET-uri si banane de care nu aveam nevoie. De dulciuri nici nu mai spun ... Ma opresc aici. Sa aveti un weekend minunat si aveti grija la ciocolata si bomboane!
     
    stiucarul, dydyana97, dexter_bv și alți 15 apreciază asta.
  17. popik70

    popik70 General forum

    O regina ar trebui sa-si faca fericiti supusii, doar au votat-o, nu ? Zgarcita rau. Eu lucrez mai babeste. 2 terenuri si cules de 2/zi. Fara bonusuri, ca nu mai stiu ce-s alea :)))) Roata a intrat de f mult timp in revizie tehnica. Din lazile cu bonusuri doar PE-uri. Cred ca din cauza dulciurilor am dat in diabet.
    Spor !
     
    stiucarul, raisa2005, dydyana97 și alți 20 apreciază asta.
  18. in.the.rain

    in.the.rain Conte forum

    Am facut doar misiunile de la coop si m-am oprit...inca o cutie in inventar!
     
    stiucarul, raisa2005, dydyana97 și alți 16 apreciază asta.
  19. -katnik-

    -katnik- Comisar forum

    Event finalizat!
    Vot pozitiv!
    Spor tuturor fermierilor !
     
    rjean777, stiucarul, davidsiirina08 și alți 16 apreciază asta.
  20. gggggg53

    gggggg53 Conte forum

    66 de runde, obiectiv atins. Mai greu a fost sa aranjez din nou jungla si insula. Peste o ora vad si ce este in piccolo si gata, sa vina urmatorul event!