Feedback Revoluționarul neon

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 1 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

  1. Îmi place

    107 vot(uri)
    41,6%
  2. Mi-e indiferent

    31 vot(uri)
    12,1%
  3. Nu-mi place

    119 vot(uri)
    46,3%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Frumos event, nu foarte greu, dar cred ca am sa-l sar. Am ceva SH, dar nu as consuma nimic acum.
    Bafta celor care participa.
     
    -katnik-, t_ina_e, davidsiirina08 și alți 12 apreciază asta.
  2. doinitza1

    doinitza1 Junior Expert

    Pentru mine este un event urias. Imi doresc sa fac macar un adapost neon al unui animal. problema este ca nu prea am ce-mi trebuie, adica mai nimic! :) V-a trebui sa cumpar animale ca de facut nu o sa am timp sa fac asa de multe.
    Oricum incerc, deoarece adaposturile neon, pentru nivelul meu sunt minunate.
    Sa trecem la treaba! :D
     
    -katnik-, roliana57, t_ina_e și alți 13 apreciază asta.
  3. cathyrock90

    cathyrock90 Cunoscător forum

    Voi face primele 3 sarcini din fiecare misiune. Imi ajunge. Spor colegilor care vor tot
     
    -katnik-, roliana57, t_ina_e și alți 10 apreciază asta.
  4. sandipuiut

    sandipuiut Novice forum

    Din pacate eventul m-a prins total nepregatita la capitolul caini, broaste si lilieci. Nu am multe animale in stoc si nu se merita sa ma obosesc si sa-mi epuizez SH.
    Spor la treaba celor care se incumeta!
     
    -katnik-, roliana57, t_ina_e și alți 9 apreciază asta.
  5. smspls1

    smspls1 Începător forum

    nu am primit nici un lacat... pas eventului
     
    -katnik-, t_ina_e, mara62 și alți 4 apreciază asta.
  6. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Nu ai primit niciun lacăt mâine?
     
    matusam, -katnik-, misu_mama și alți 10 apreciază asta.
  7. smspls1

    smspls1 Începător forum

    Event de reproducere 2 februarie - 8 februarie... nu scrie nicaieri ca lacate vom primi pe 3 februarie...o_O
     
    -katnik-, t_ina_e, mara62 și alți 5 apreciază asta.
  8. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    Dar astazi este intii.
     
    matusam, -katnik-, donnadmn și alți 12 apreciază asta.
  9. BB sigur va fi vineri de la ora 18 pana duminica la orele 22 - asa a fost mereu la acest tip de event si ,cred ca si spre finalul eventului va mai fi un BB.
     
    -katnik-, donnadmn, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  10. .andrei222.

    .andrei222. Scriitor în devenire

    Ar fi frumos dacă ar veni și o Noapte a vrăjitoarelor în perioada aceasta. Pentru leneșii - ca mine :music: - care nu și-au activat reproducerea liliecilor...:oops:
     
    -katnik-, donnadmn, -elenaion49- și alți 13 apreciază asta.
  11. gligoruttz

    gligoruttz Junior Expert

    Salut tuturor! Eu o sa sar peste deoarece nu am SH, moara nu mai face fata. De cand joc am incercat sa nu ratez evenimentele dar de data aceasta cu cel mai mare regret trebuie sa spun pas.
    Animalele s-au inmultit au nevoie de hrana, nu mai ramane timp pentru producerea de SH. Daca faci SH nu ai animale in sura si atunci ce sa reproduci ? Un cerc vicios pe care din pacate trebuie sa recunosc inca nu am reusit sa il controlez.
    Celor mai gospodari le urez spor la treaba si septel cat mai valoros.
     
    -katnik-, sandipuiut, roliana57 și alți 15 apreciază asta.
  12. usordetinutminte

    usordetinutminte Talent de excepţie

    Salutare,
    Greu ... dar nu imposibil pentru cei ce au SH in magazie. Parerea mea este ca daca se dadea ca si premiu pentru finalizare event si linia de vrej dupa cum fusesem obisnuiti, atunci dorinta de a termina in totalitate eventul era mult mai mare. Dar, eu am o vorba - sa nu ne intristam deoarece se putea si mai rau :D
    Spor la macinat SH si cu ajutorul unui BB poate reusim sa finalizam eventul!

    Mai am de adaugat ceva pentru moderatori - afirmatia de mai jos din tutorial este corecta?
    Coșul de neonologie mare conține: 5 Lilieci gurmanzi, 5 Broaște zburătoare, 5 Husky, 10 Lacătul dragostei, 100 parfum, 500 Superhrană, 1 Jeleu rozaliu.
     
    Modificat ultima dată: 2 Feb 2017
    -katnik-, donnadmn, roliana57 și alți 11 apreciază asta.
  13. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Nu, e vorba de 50, nu 500 ! A fost corectat. Multumim de sesizare !
     
    matusam, -katnik-, donnadmn și alți 8 apreciază asta.
  14. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Buna ! Spor la treaba fermierilor care fac acest event eu am prea putine broscute , catei si lilieci , iar acum pe piata sigur sau scumpit si nu vreau sa cheltui asa ca la mine nu vor fi adaposturi neon din acest event .
     
    -katnik-, sandipuiut, roliana57 și alți 8 apreciază asta.
  15. aquatyc99

    aquatyc99 Începător forum

    La ce ora va incepe jocul?
     
    -katnik-, malagambafane, t_ina_e și alți 3 apreciază asta.
  16. Razor19910612

    Razor19910612 Scriitor în devenire

    BUNA ZIUA FERMIERI!
    Pe perioada eventuiui asta, var fi si zile cu Baby boom?
    Ca sa termini eventul ai nevoie de 540 SH, asa ca ar fi bine venita o zi sau mai multe de Baby boom.
     
    -katnik-, malagambafane, t_ina_e și alți 4 apreciază asta.
  17. StinckyRedneck

    StinckyRedneck Junior Expert

    De acord cu tine, Gligorutz. Eu voi participa la event, am cumpărat SH la ultima misiune unde se cerea (deși spusesem că nu voi mai cumpăra), am zis să le fac și eu un cadou celor de la Bigpoint, cu aniversarea de 8 ani și începutul noului an - dar de-acum încolo mare lucru dacă voi mai cumpăra, e deja cam mult pentru mine.

    Și de acord și cu RalucaToma2000, chiar ar fi util un cod bonus cu 500 SH ;)

    Pentru că se cere din nou SH, care e foarte greu de procurat, și pentru că premiile nu sunt atractive, evaluarea mea este negativă pentru acest event. Dacă s-ar putea obține SH mai ușor (reducerea timpului de la moară, posibilitatea creării de SH și la moara Baha, mărirea numărului de SH câștigat la oraș - benzi desenate - la cel puțin 15-20), ar fi ok ca aceste event-uri unde se cere SH să fie mai dese.
     
  18. iarina56

    iarina56 Mogul forum

    De obicei incepe la ora 15, ora Romaniei. Cred ca si acum va fi la fel.
     
    -katnik-, -elenaion49-, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  19. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Pentru că tot nu este suficient anunțul, am trecut acum și orele în tutorial.
     
    -katnik-, -elenaion49-, roliana57 și alți 6 apreciază asta.
  20. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Ei,nu trebuie sa va speriati.Se poate face eventul doar pana la niv.3 la fiecare animal si veti avea cate un adapost neon din fiecare si un necesar de doar 90 SH (ar fi bine sa mergi doar pe ziua de baby boom).Deci,se poate,mai modest,dar se poate.
     
    -katnik-, llyillyi, -elenaion49- și alți 14 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.