Feedback Sărbători de iarnă la Cabana cu ilice

Discuție în 'Runda de discuții' creată de nikolae28, 6 Dec 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul ?

Sondaj închis pe 16 Dec 2022.
  1. Îmi place

    42,9%
  2. Mi-e indiferent

    6,3%
  3. Nu îmi place

    50,9%
  1. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la eventul Sărbători de iarnă la Cabana cu ilice. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința evenimentului.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    -iulia1992-, paulici_01, in.the.rain și alți 7 apreciază asta.
  2. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Necesar plante:4500+6900 pentru biscuiții de bezea=11400
    Drop:170 + 460 pentru biscuiții de bezea=630
    ...asta dacă nu m-a luat valul și am greșit socoteala...:D
     
  3. k0

    k0 Global Team Leader Team Farmerama RO

    Terenul de pe care va fi obținut dropul de event a fost modificat, va fi Luminișul.
     
  4. vinfiert

    vinfiert Supervizor forum

    Singura recompensa interesanta la acest event se afla pe lia de vrej: "+1 fruct de pe toate terenurile pentru 3 ore ". Pacat ca doar o data la trei zile (intrucat depaseste 48 de ore si majoritatea recoltam o singura data pe zi, dimineata, se poate considera ca il vom folosi la 3 zile). Am sa fac acest event, intrucat sunt odihnit dupa cel zilnic pe care l-am sarit, si ma voi mai odihni si la cele de weekend, anuntate in calendarul de evenimente.
     
  5. branzica25

    branzica25 Avansat

    recompensele nu ma incanta, dupa eventul asta in care m-am plictisit pentru ca trebuia sa astept sa treaca timpul si recompensele erau slabe si abia am asteptat sa se termine, nu mai stric si luminisul doar pentru drop. vot negativ
     
  6. NM1969

    NM1969 Conte forum

    Singura recompensa interesanta la acest event este linia de vrej, dar ......sa vedem !!!!!
     
    tcmxxl1975, -iulia1992-, Daciana_36 și alți 9 apreciază asta.
  7. geta_numai_eu

    geta_numai_eu Maestru forum

    -.-:(:(>:( Iarasi fara drop si si si si....in calendar este scris pentru data de maine 8 eventul nu astazi 7 ,am ajuns de la munca acum si zic sa pregatesc ternul pentru event.si constat cu stupoare ca este azi,eu consult calendarul!
     
    Modificat ultima dată: 7 Dec 2022
  8. RazvanAndrei

    RazvanAndrei Expert forum

    Calendarul este cu valoare estimativa, s-a zis de nu stiu cate ori si scrie si pe nota. Datele se pot schimba imediat sau si cu 1 minut inainte de inceperea eventului.

    On-topic:

    Event decent, cateva adaposturi + linia de vrej. Usor :)
     
    tcmxxl1975, -iulia1992-, Daciana_36 și alți 11 apreciază asta.
  9. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Buna! Pentru mine ora de incepere a eventului 15 era perfecta, 17 nu. Si timpul pentru coacerea recoltelor, a plantelor de event era foarte bun 1,2 cu sc si una normala, pentru a nu ma prinde miezul noptii pe laptop. Sper sa se revina.:oops:
     
  10. Cruella

    Cruella S-Moderator Team Farmerama RO

    Cu siguranta. Eventul de azi a fost programat asa din cauza mentenantei.
     
    tcmxxl1975, -iulia1992-, MicuNicu și alți 11 apreciază asta.
  11. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    Salutare! Nu stiu exact unde ar trebui sa postez asta, dar cred ca este o eroare. Astazi au fost adaugate noile adaposturi, insa preturile postate pe forum sunt foarte diferite de cele din joc. Si pentru cineva cu un portofel plin, achizitionarea lor va duce la faliment.

    Nu va grabiti sa achizitionati, poate se va remedia situatia.

    [​IMG]
     
    victorashi, tcmxxl1975, paulici_01 și alți 8 apreciază asta.
  12. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    Razgandeala a inceput sa devina obositoare.Mi-am pregatit terenurile de ieri si nu m-am asteptat ca azi sa n-am drop din terenul principal ci din luminis.Foarte neplacut.
     
    bmia_maria, bobmic50, victorashi și alți 10 apreciază asta.
  13. tutica62

    tutica62 Profesionist forum

    LA MINE NU APARE ASA CEVA PE TEREN unde ai gasit
     
    victorashi, tcmxxl1975, -iulia1992- și alți 8 apreciază asta.
  14. -alexutza14-

    -alexutza14- Scriitor activ

    ani.vajai, in.the.rain, victorashi și alți 7 apreciază asta.
  15. giuly1969

    giuly1969 Ambasador forum

    Event finalizat.
    Mult spor tuturor fermierilor!
    [​IMG]
     
    paulici_01, Daciana_36, ani.vajai și alți 17 apreciază asta.
  16. aditza*21

    aditza*21 Începător forum

    Buna seara,la voi se inchide bine jocul(de la x-ul verde din colt),ca la mine nu,pot iesi din joc doar din x-ul rosu
     
    raisa2005, paulici_01, victorashi și alți 6 apreciază asta.
  17. mariuta48

    mariuta48 Legendă vie

    Nu, nu se inchide, jocul merge greu, dar cu putina rabdare sa speram ca se rezolva totul (sau aproape:D) Din ce observ eu sunt foarte multe evenimente in derulare plus zona noua.
     
    paulici_01, victorashi, clauliviu și alți 6 apreciază asta.
  18. neluiii

    neluiii Începător forum

    Salut, nu stiu daca si alti au problema cu cadourile zilnice ,la mine nu apare nimic
     
    paulici_01, victorashi, clauliviu și alți 6 apreciază asta.
  19. mariasamoila16

    mariasamoila16 Mogul forum

    Buna seara! Nu inteleg, dupa ce produc humus, la cat timp apare in inventar?Am produs mult, dar nu apare decat cel de ieri!
     
    paulici_01, victorashi, clauliviu și alți 6 apreciază asta.
  20. fanicainvingatorul

    fanicainvingatorul Novice forum

    nu se inchide normal jocul !!!
     
    in.the.rain, paulici_01, victorashi și alți 6 apreciază asta.