Feedback Saga vikingilor: Antrenament la țintă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 4 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 11 Oct 2017.
  1. Îmi place

    90,4%
  2. Mi-e indiferent

    3,6%
  3. Nu-mi place

    6,0%
  1. luciabara

    luciabara Profesionist forum

    Multumesc...nuam gasit de aceea am intrebat!! Scuze!! Am rezolvat !! Am farma roz acum!!
     
    malagambafane, dadan și donnadmn apreciază asta.
  2. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Cu placere. :)
    Raspunsul era chiar inaintea postarii tale, in linkul din "setarile jocului". :p
     
    malagambafane, dadan, amy46 și alți 3 apreciază asta.
  3. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    Linie de vrej activata de ceva timp si 64 runde jucate. Ma opresc aici!
    Bafta celor ce inca arunca la tinta!
     
    Modificat ultima dată: 11 Oct 2017
    malagambafane, donnadmn, amy46 și alți 5 apreciază asta.
  4. popik70

    popik70 General forum

    Activa linia de vrej si la mine.
     
    malagambafane, -iulia1992-, dadan și alți 6 apreciază asta.
  5. blackangel773

    blackangel773 Comisar forum

    Un event frumos cu premii frumoase.
     
  6. Claricel

    Claricel Scriitor în devenire

    bafta celor care mai arunca la tinta ( ca mine) ,..o intrebare =maine se termina eventul la ora 15?? ms mult
     
    malagambafane, -iulia1992-, dadan și alți 2 apreciază asta.
  7. mona_lica

    mona_lica De-al casei

    Event terminat,spor celor ce mai joaca,am luat cam tot ...astept urmatorul event
     
  8. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Da, la fel cum spune si cronometrul de event din joc, si:
     
  9. -elenaion49-

    -elenaion49- Baron forum

    Event incheiat cu 94 de aruncari si am luat cam tot ce ma interesa.

    Acum sa vad ce fac cu licuricii, ca incep fara drop.:oops::oops:
     
  10. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am jucat 92 de runde si nu am reusit sa nimeresc tinta din mijloc dintr-o singura lovitura NICI MACAR ODATA o_O>:(....la eventul trecut am avut nevoie de peste 80 de incercari sa nimeresc tinta din mijloc dintr-o lovitura iar la prima editie din vreo 60 de runde jucate am nimerit de vreo 5 ori tinta din prima incercare....Sincer mecanica joculetului ma depaseste....92 de incercari 0 reusite ??????>:(
    Cel mai probabil la urmatoarea editie voi juca peste 100 de runde si deja stiu rezultatul....Din cele 92 de incercari cred ca am avut peste 10 cand am nimerit mijlocul din a doua aruncare....:oops:
    Din pacate shopul a fost destul de sarac, am avut o gramada de banuti si nu am avut ce face cu ei si am fost nevoie sa cumpar chesti banale:sleepy:
     
    malagambafane, donnadmn și -iulia1992- apreciază asta.
  11. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Se pare ca mi-am racit gura de pomana la editia trecuta. -.-
    https://board-ro.farmerama.com/index.php?threads/saga-vikingilor.15312/page-9#post-248805
    Sansele sa nimeresti in centru - din prima aruncare, sunt mult mai mari daca incepi cu aceeasi combinatie la fiecare serie de 5 aruncari.
     
  12. georgeta

    georgeta Scriitor activ

    am aruncat de 70 ori la tinta - o singura data din prima (datile trecute a fost oarecum mai darnica la aruncari Ingrid)- ce pot sa spun sunt oarecum multumita mi-as mai fi dorit cate ceva dar....atat s-a putut. decat deloc e bine si asa.
     
    malagambafane, donnadmn și -iulia1992- apreciază asta.
  13. RADY91

    RADY91 Expert forum

    Am folosit si strategia aia si am jucat vreo 20 de joculete consecutiv si la prima aruncare am folosit aceeasi combinatie si rezultatul a fost acelasi....Poate pt alti jocul e mai interesant asa dar sincer mie nu imi place pt ca nu e rasplatita munca...daca si editia asta se oferea un item special pt nimerirea tintei din prima incercare eu nu il aveam desi am muncit mult pt acest event....si poate altul care juca 40 de runde si gata il avea....pai unde era corectitudinea....:oops:
     
    malagambafane, dadan, roliana57 și alți 2 apreciază asta.