Feedback Saga vikingilor: Antrenament la țintă

Discuție în 'Runda de discuții' creată de k0, 4 Oct 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 11 Oct 2017.
  1. Îmi place

    90,4%
  2. Mi-e indiferent

    3,6%
  3. Nu-mi place

    6,0%
  1. cris_alex

    cris_alex Locuitor permanent

    mare dreptate cu bebelusul..eu am 2 si fac treaba buna la ferma..insa dropul cam grelut..
     
    catalina2190, Adana71, gabone02 și alți 22 apreciază asta.
  2. popescudana42

    popescudana42 Legendă vie

    Eu pana acum stau cam asa-21 -runde jucate.
    E weekend si ce poate fi mai frumos decat o plimbare prin shopul viking.
    Nu am plecat cu mana goala si mi-am luat de la raionul ateliere
    Olărie ,(Atelier anaconda)ma bucur ca am reusit sa il obtin ca nu il aveam.
    Am intrat si la diverse si mi-am luat sh,cele 4 adaposturi misterioase,tichetele de petrecere si cam atat.
    Mai am 30 de monede si vreau sa mai strang sa ma duc si maine la shop.
    Imi place sa merg dar sa si cumpar nu doar sa ma uit,asa ca vreau tot sa iau de la diverse.
    Tuturor mult spor si un weekend minunat alaturi de cei dragi.
     
    DANUTZA1965, Adana71, pinok86 și alți 20 apreciază asta.
  3. .aliosa.

    .aliosa. Pretendent

    19 runde jucate, 900 monede...cu siguranta sunt multi cu rezultate la care eu nici nu visez, dar din cata munca am depus si la cat de saracuta mi-e ferma, putine mamudele, putini gologani, SC deloc(am folosit toate resursele), pot spune ca sunt incantata...imi place eventul, nu e deloc stresant, dropul e bunicel, dar avem o gama variata de recompense asa incat poate fi multumit si un fermier sarac ca mine...
     
    lucapadu1, Adana71, pinok86 și alți 14 apreciază asta.
  4. mara62

    mara62 Conte forum

    26 runde jucate pana acum, doar diversele ma intereseaza asa ca am achizitionat pana acum cupoanele, adaposturile, arborii minune si SH. Un weekend minunat va doresc.
     
    lucapadu1, cosmar75, Adana71 și alți 16 apreciază asta.
  5. ghyla

    ghyla Novice forum

    sunt la nivel 82...in seara asta fac plantele dar cu dopul nu stau bine......ce ma sfatuiti sa pun?
    sa las parcelele mici sau sa pun mari?
    multumesc anticipat!
     
    lucapadu1, mara62, gabone02 și alți 6 apreciază asta.
  6. naivreasastii

    naivreasastii Comandant forum

    Am jucat 25 runde,cred ca am timp sa iau linia de vrej . Ma intereseaza si : arborii minune ,adaposturile misterioase ,cupoane ,SH,SC ,pe care deja le-am luat .Stelute si banane am destule .Dropul e slabut ,dar sper sa ma descurc .Bafta tuturor si cat mai multe premii de care aveti nevoie !
     
    Modificat ultima dată: 9 Oct 2017
    lucapadu1, mara62, Adana71 și alți 14 apreciază asta.
  7. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Incearca sa plantezi alac pe parcele mici , ar fi bine sa ai super compost , cu apa si ingrasamant.( parerea mea ) Acum tu alegi daca doresti sa plantezi pe parcele mari sau mici , la nivelul 82 alacul e planta cu durata mai mare .
     
    Modificat ultima dată: 7 Oct 2017
    lucapadu1, mara62, -katnik- și alți 8 apreciază asta.
  8. ghyla

    ghyla Novice forum

    din pacate nu am atata super compost:( doar apa ca ingrasamant daca am scos adaposturile. mai am niste pomi:)
     
    malagambafane, lucapadu1, mara62 și alți 9 apreciază asta.
  9. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    Intra pe la cooperativa , poate ai misiuni de facut care iti ofera super compost , daca esti mentor la scoala fermierilor gasesti 20 buc la magazin daca ai puncte sociale , nu uita de roata norocului .
     
  10. .aliosa.

    .aliosa. Pretendent

    ...ingrasamant "vanezi" in piata un pret bun si cumperi...daca ai gologani putini, mareste numarul lor vanzand la piata diverse produse, plante sau animale...iar la moara prepara mereu super hrana care iti ajuta la septel pe care il poti vinde la pret bunicel in piata...uite asa fac eu GG, ca sa-mi pot cumpara la randul meu din piata diverse lucruri, ingrasamant in cazul de fata...eu am pus pentru drop, plante pe parcele mici peste noapte si a iesit drop bunicel...succes!
     
    malagambafane, lucapadu1, mara62 și alți 8 apreciază asta.
  11. alexflorea_97

    alexflorea_97 Novice forum

    Mi se pare aiurea ca de cand s-au introdus acele recompense/runda de joc nu mai nimeresc din primele doua lovituri. Inainte de asta, mi se intampla foarte rar sa ajung la ultima lovitura, iar acum e sarbatoare daca reusesc...
     
  12. maimutica

    maimutica Supervizor forum

    In acest moment am 22 de runde jucate si 1071 de moneda stea , nu ma laud ca stau foarte bine , dar maine dimineata recoltez varza rosie si de pe insula plantele de event si voi mai urca nitel :),sper sa reusesc sa obtin linia de vrej , va doresc multa bafta si voua .
     
  13. matusam

    matusam Legendă vie

    Cu scuzele de rigoare, dar nu vad legatura. Eu rar ajung la ultima aruncare.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Multa bafta!
     
    Modificat ultima dată: 7 Oct 2017
    _Agathon_, malagambafane, lucapadu1 și alți 19 apreciază asta.
  14. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    eu am 28 runde jucate si am strans 1.378 monede
    nu e o lauda, habar n.am daca e bine sau nu!
     
    malagambafane, lucapadu1, mara62 și alți 11 apreciază asta.
  15. gabone02

    gabone02 Avansat

    Felicitari, eu am 29 de runde si nu am reusit (inca) din prima lovitura sa lovesc tinta in centru. M-au interesat doar diversele asa ca am achizitionat pana acum cupoanele, adaposturile, arborii minune si SH. Succes
     
  16. cerbul

    cerbul Locuitor permanent

    Event finalizat! 40 de lovituri și o sa mai incerc vreo câteva.
    Succes tuturor !!!
     
  17. roliana57

    roliana57 Legendă vie

    Am activat linia de vrej, am 33 runde jucate si 1543 monede stea. Pana la sfarsitul zilei cred ca voi finaliza.
    Nu am folosit SC decat la inceput, pentru inmultire ...dar am cam cheltuit cam multi gologani pentru ingrasamant.
    Acum merg la shop si "Miau tot ce vreau!":p
    Sa aveti spor si o zi placuta!
     
  18. cosmar75

    cosmar75 De-al casei

    neatza.am 26 de runde jucate,1077 de monezi,+cuponul de 48h,mai este timp ,.afara ploua....deci.....voi fi pe ferma toata ziua.spor la farmerit.
     
  19. geckofeet666

    geckofeet666 Supervizor forum

    Felicitari ! Vreau si eu reteta/ secretul :pxD
     
  20. pinok86

    pinok86 Împărat forum

    Am activat linia de vrej, am strans 1506 monede. Am luat vagauna de tritoni (nu o aveam), adaposturi misterioase, arborii minune, ambele tipuri, SH si cupoanele de combina.
    Maine cred ca am sa iau item-ul si sa vedem ce monede mai strang.
    Bafta.