Saga Vikingilor - Discuții

Discuție în 'Runda de discuții' creată de Adelina40, 10 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Vă rugăm să acordați o notă evenimentului:

Sondaj închis pe 18 Mai 2016.
  1. 1

    7,8%
  2. 2

    1,1%
  3. 3

    4,4%
  4. 4

    11,8%
  5. 5

    74,8%
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. mihaelaiuhas

    mihaelaiuhas Ambasador forum

    Desi la inceput am fost cam sceptica in privinta acestui event, acum pot spune cu tarie ca imi place, prin urmare i-am acordat nota maxima. Dragut si antrenant joculetul, foarte frumoasa animatia...cu putina atentie si intuitie poti sa reusesti "la fix" de fiecare data.
     
    Veverita02, doro090767, adria2 și alți 11 apreciază asta.
  2. .Seth.616.

    .Seth.616. Scriitor în devenire

    Dupa fiecare aruncare, trebuie sa bifezi din nou elementele pentru cap. lemn respectiv runa si desigur, sa ai bulion pentru urmatoarea aruncare cu toporul. Da-mi de stire daca ai rezolvat :)
     
  3. IonicaPorumbel

    IonicaPorumbel Novice forum

    Felicitări BP pt acest event realizat la un nivel avansat! Animație, grafică, fir epic, interacțiune maximă cu fermierii, spirit de aventură, adrenalină din plin, etc. Mențin nota 5.
     
    doro090767, iarina56, ani.vajai și alți 12 apreciază asta.
  4. mimi***

    mimi*** Maniac forum

    Am dat nota 5....un event reusit daca esti atent si cu rabdare reusesti sa iei maximum de stelute....Felicitari BP...
     
    doro090767, malagambafane, mariuta48 și alți 9 apreciază asta.
  5. adria2

    adria2 Maniac forum

    Nota maxima, imi place diversitatea premiilor, are de toate : nu-ti place linia de vrej, ai altele... pe alese, vad ca nimeni nu se plange de numarul de plante sau durata maturarii, toti asteptam sa recoltam... sa facem bulion, si sa ne jucam cu topoare, iar distractia e mare, nu pot decat sa felicit BP pentru acest event
     
    mara62, petra2172, popik70 și alți 14 apreciază asta.
  6. veve47

    veve47 Conte forum

    Am dat 4 initial pentru ca nu mi-a fost prea clar modul de procedura, dar cand m-am lamurit merita nota maxima la distractie (mult mai reusit eventul decat cel cu pescuitul), iar gasca noastra Ingrid se vede ca a cam facut nitica sala inainte de event si e tare priceputa si amuzanta foc. Tare imi este ca dupa event ma voi gandi la o posibila "recalificare" la...circ pe post de aruncatoare de cutite...???xD
     
    petra2172, luta, -mamaleone și alți 12 apreciază asta.
  7. jeniurechean

    jeniurechean Expert forum

    Un event foarte reuşit. Mă gândeam cu groază că va fi ca eventul Templul Urşilor când un aşteptat după un cerc aproape două zile. Este interesant, uneori chiar mă gândesc cum să fac să obţin cât mai mult bulion. Felicitări!
     
    matusam, doro090767, malagambafane și alți 3 apreciază asta.
  8. matusam

    matusam Legendă vie

    Buna!
    Jiddu Krishnamurti a spus:"In clipa in care ai in inima acest lucru extraordinar numit iubire (adaug eu pentru Farmerama) si simti profunzimea, incantarea si extazul ei, vei descoperi ca pentru tine, lumea este transformata."
    De la Carnaval, pentru mine, acesta este cel mai reusit eveniment. Si celelalte evenimente au fost frumoase, dar acesta m-a incantat peste masura. M-a transformat. M-a facut sa culeg la timp, lucru pe care nu-l fac in mod obisnuit.
    La 48 ore de la inceperea lui am obtinut ceea ce mi-am propus. As exclama: Minunat, Incredibil, dar prefer LA FIX!
    Voi cultiva pana in ultimul moment.
    Am votat 5.
    Felicitari B.P.!
    Cu respect,
     
  9. adriantrandafir

    adriantrandafir Talent de excepţie

    Pana acum nu am dat nota eventului, caci am zis sa i dau o sansa desi la inceput nu am inteles mare lucru si nu prea ma incanta. De cand a inceput eventul am reusit sa strang cateva plante, fara super compost si ceva drop. Azi m-am decis sa produc la moara tot ce am strans si dupa am dat fuga sa ma joc cu toporul. Eu zic ca stau destul de bine dupa doar 2 zile de event, am strans 1505 stelute. La inceput credeam ca nici 500 nu o sa fac si ca vom avea nevoie de foarte multe plante, dar chiar nu e asa. La suprafata pare un event greu, multe batai de cap si un numar mare de plante, dar de fapt poti cultiva cate plante vrei si poti cumpara ce iti doresti. Eu cu ce mai strang pana diseara reusesc sa imi linia de vrej si itemii aferenti, dupa tot ce fac sunt pe plus si inca mai sunt multe ore.

    P.S: Am dat nota 5, in caz ca era vreo indoiala ;):p;)
    Spor in continuare tuturor!
     
    -mamaleone, popik70, petra2172 și alți 9 apreciază asta.
  10. coboduza

    coboduza Scriitor activ

    Am luat deja vrejul si itemurile aferente . A fost chiar distractiv si usor. Nota 5.
     
    malagambafane, roliana57, matusam și alți 3 apreciază asta.
  11. doro090767

    doro090767 Scriitor activ

    Super event ....relaxant si distractiv !! Nota 5...felicitari echipei B.P. !!:inlove:;):)
     
    malagambafane, roliana57, mariuta48 și alți 4 apreciază asta.
  12. mara62

    mara62 Conte forum

    Un event foarte reusit...votez nota 5 cu FELICITARI :);)
     
    adria2, malagambafane, roliana57 și alți 5 apreciază asta.
  13. camelia012

    camelia012 Novice forum

    Felicitari pentru evant i-am dat punctaj maxim adica nota 5 . Am luat toate premile de la diverse si vrejul mai am doar itemurile .Spor la treaba fermieri si sa terminati evantul sa luati toate premile .
     
    ovidiu1a, mara62, petra2172 și alți 12 apreciază asta.
  14. donnadmn

    donnadmn Legendă vie

    Nota 5 cu Felicitari, ingenioasa idee!!;)
     
    traian1971, ovidiu1a, mara62 și alți 13 apreciază asta.
  15. Ambra.

    Ambra. Împărat forum

    Am contribuit si eu cu 5 puncte, eventul merita. Fiecare face ce poate , cum poate, alege ceea ce-si doreste, fara sa aiba regrete ca a scapat ceva. Desigur, nu cu totii vom obtine maximul, dar eu, vorbesc din punctul meu de vedere, am participat la multe eventuri, unde am decis sa fac sarcinile care-mi ofereau ceea ce-mi doream. Pe primul loc a fost linia de vrej, si marturisesc ca zilnic datorita ei obtin minim 150.000 de puncte si pe ferma si pe Baha. Apoi premiile importante, banane aurii, adaposturi, pomi minune, SH, si lista continua....deci, in consecinta, prefer acest tip de eventuri celor cu sarcini fixe.
     
  16. luta

    luta Scriitor în devenire

    Am fost sceptica la inceputul jocului .. , dar imi place enorm iar gasculita are nota maxima
    eventul il poti face lejer .. nu trebuie sa stai toata ziua la ferma :inca odata multe multumiri echipei BP!!!
     
    ovidiu1a, donnadmn, mara62 și alți 3 apreciază asta.
  17. .Seth.616.

    .Seth.616. Scriitor în devenire

    am cumparat reteta sirop de ciocolata de la event, imi puteti spune unde il gasesc?
     
    ovidiu1a, donnadmn, mara62 și alți 2 apreciază asta.
  18. kenedy01

    kenedy01 Junior Expert

    Cautao la confiturier niv.1
     
    ovidiu1a, roliana57, donnadmn și alți 3 apreciază asta.
  19. .Seth.616.

    .Seth.616. Scriitor în devenire

    Se pare ca nu am deblocat. Deci o gasesc dupa deblocare. Multumesc
     
  20. luciana1949

    luciana1949 Locuitor permanent

    He,he,m-am distrat pe cinste in eventul acesta(si inca ma distrez pentru ca mai am destul timp).Imi place faptul ca am putut incepe distractia inainte de a strange in sura mii de plantute si sute de dropuri.Eventul asta are fluenta, e antrenant si usor.E o minune de event,extrem de accesibil si cu recompense bune,deci,nota maxima.
     
    ovidiu1a, mara62, -mamaleone și alți 11 apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.