Feedback Saga vikingilor V

Discuție în 'Runda de discuții' creată de EllaBalerina, 5 Mai 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
?

Cum vi se pare eventul?

Sondaj închis pe 12 Mai 2020.
  1. Îmi place

    83,9%
  2. Îmi este indiferent

    5,6%
  3. Nu-mi place

    10,5%
  1. EllaBalerina

    EllaBalerina Board Administrator Team Farmerama RO

    Salutare fermieri,

    Vă așteptăm în această temă pentru păreri, opinii și nelămuriri cu privire la evenimentul Saga vikingilor V. De asemenea, prin intermediul sondajului vă puteți exprima rapid opinia în privința acestei caracteristici.

    Nu uitați să consultați AICI tutorialul iar pentru alte link-uri utile: Indexul.

    Spor!
     
    mara62, Papy, malagambafane și alți 10 apreciază asta.
  2. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Deci nu avem shop, nici monede stea, doar lada vanatoarea de comori...Speram si eu la posibilitatea sa completez un vrej mai vechi, imi lipseste sauna vikinga, si nici nu se poate darui sau schimba...Dar tot imi plac eventurile cu Ingrid...
    Deci, pentru maine terenul principal din ferma trebuie pregatit de drop, si tot acolo plantam trandafirul muntilor...
    Spor si voua!
     
    mara62, [nairam], malagambafane și alți 14 apreciază asta.
  3. fermierulluca

    fermierulluca Conte forum

    Nu inteleg logica liniei de vrej, daca nu putem termina eventul.
     
    mara62, malagambafane, bmw123bmw și alți 9 apreciază asta.
  4. nikolae28

    nikolae28 Board Administrator Team Farmerama RO

    Orice event este facut pentru a fi terminat in timp util fara investire de bani reali, atata timp cat te ocupi de el. Nu neaparat sa te trezesti la ore tarzii din noapte ca sa culegi/plantezi, dar nici sa-l lasi de izbeliste 2-3 zile, ca altfel ....
     
    paulici_01, mara62, Papy și alți 20 apreciază asta.
  5. Ma bucur sa o revad pe Ingrid, o admir de fiecare data, chiar si atunci cand arunca ,,tare,, sau ,,exceptional,, Terenul principal pregatit cu hortensie parcele mici si cateva adaposturi neon. Recompensele acceptabile. Bafta si noroc la drop!
     
    paulici_01, mara62, cp58 și alți 13 apreciază asta.
  6. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    linia de vrej nu e asa wow. O sa merg doar pentru iteme .. scoti triplu daca pui toate bonusurile spre deosebire de linia aia de vrej... macar 1000 x nivel de joc ... putea sa ne avantajeze oarecum. O sa-l fac doar pentru itemi atata tot. Succes!
     
    paulici_01, mara62, branzica25 și alți 13 apreciază asta.
  7. -iulia1992-

    -iulia1992- Maniac forum

    186 drop din hortensie :)
    S-avem spor!
     
    paulici_01, mara62, nycola70 și alți 17 apreciază asta.
  8. Criselt

    Criselt Legendă vie

    102 cornuri din hortensie cu 6 howie. Cam putin, dar nu-mi fac probleme. Bafta tuturor in intrecerea vikingilor!
     
    paulici_01, mara62, nycola70 și alți 17 apreciază asta.
  9. malagambafane

    malagambafane Legendă vie

    83 cornuri din trestie cu 2 howie , bafta sa avem !
     
    paulici_01, mara62, nycola70 și alți 15 apreciază asta.
  10. amy46

    amy46 Comandant forum

    [​IMG]
     
    paulici_01, mara62, ghitane și alți 15 apreciază asta.
  11. t_ina_e

    t_ina_e General forum

    Incep cu 87 cornuri din trestie cu ajutorul unui howie.
    Fac cat pot, iau ce pot, fara stres.
    Premii din ce in ce mai slabute.
    Mult spor!
     
    paulici_01, mara62, davidsiirina08 și alți 13 apreciază asta.
  12. 200370

    200370 Scriitor în devenire

    Exista vreo combinatie anume care da cel mai bun rezultat?
     
    paulici_01, mara62, davidsiirina08 și alți 12 apreciază asta.
  13. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Si eu am ratat startul, 2 ore intarziere, m-a pedepsit cu dropul, din hortensie si 3 menajerii+ 1 manufactura , cu 7 Howie, doar:
    [​IMG]
     
    paulici_01, mara62, -katnik- și alți 10 apreciază asta.
  14. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Avem nevoie de:
    8200 plante
    380 drop
     
    paulici_01, mara62, ghitane și alți 10 apreciază asta.
  15. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Poti sa arunci la tinta pana obosesti, nu sunt limitate aruncarile...Si mai greu e sa prinzi centrul din prima, trebuie incercat (din experienta mea vorbind) si dincolo de numarul necesar pentru vrej. Alta data era shop cu monezi, primeai monezi in functie de cat de bine nimereai, si aveai si ce lua de la shop...Sa vedem ce dau lazile alea, ca e posibil sa nu continui peste...
    Bafta tuturor!
     
    paulici_01, mara62, donnadmn și alți 10 apreciază asta.
  16. bmw123bmw

    bmw123bmw Supervizor forum

    Am mai prins si eu eventul acesta... data trecuta a fost mult mai ok decat acum... fac alea si gata .. Succes tuturor
     
    paulici_01, mara62, Soricica4 și alți 10 apreciază asta.
  17. _Agathon_

    _Agathon_ S-Moderator Team Farmerama RO

    Da, toate punctele verzi. xD;)
     
    paulici_01, mara62, Papy și alți 12 apreciază asta.
  18. oni2012

    oni2012 Cunoscător forum

    Lada vânătoare de comori

    150 PE x Nivelul de joc, 150 PET x Nivelul de joc, 50 GG x Nivelul de joc, 70.000 PE, 70.000 PET, 70.000 GG, 120.000 PE, 120.000 PET, 100.000 GG, 3 Rotații gratuite, 4 Super compost, 8 Super Compost, 12 Super compost, 4 Compost special a la Suzi, 8 Compost special a la Suzi, 12 Compost special a la Suzi, 4 Compost Turbo a la Suzi, 8 Compost Turbo a la Suzi, 12 Compost Turbo a la Suzi, 2 Super hrană, 4 Super hrană, 8 Super hrană, 2 Creițari, 5 Creițari, 11 Creițari, 10 Steluțe, 3 Banane aurite, 10 Banane aurite, 2 Arbore minune Sahara, 2 Arbore minune Tiki Belitung, 2 Adăpost misterios Tartan, 2 Adăpost misterios Tiki Paisley, Habitatul Şopârlei cu guler, Biomul insectei băţ, Fabrica de conuri de siguranţa, 1 Chutney de morcovi și mere, 1 Tartă pinky pie, 1 Jeleu rozaliu, 1 Aranjament ”Puritate”, 1 Cozonac
     
    paulici_01, mara62, pinok86 și alți 13 apreciază asta.
  19. MicuNicu

    MicuNicu Maniac forum

    Multumesc de efort, ma informasem si stiam ce 'ar putea' da. Eu intrebam ce o sa 'dea'...
    Oricum postarea e utila, poate nu toti au rascolit prin tutoriale si afla cu ocazia asta lucruri noi...
     
    paulici_01, mara62, pinok86 și alți 9 apreciază asta.
  20. popik70

    popik70 General forum

    Linie de vrej luata. Inca 2 runde si termin.Spor sa aveti.

    [​IMG]
     
    davidsiirina08, paulici_01, mara62 și alți 17 apreciază asta.